saviolagzk
Dołączył/a: listopad 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Naturopata idiotyzmu stwierdzenia, że to głupie ustawienie BO NIE GRA RIKI nawet nie chce mi sie tłumaczyć. Polecam:
1
Pierwszy trener w historii, który nie doczeka swojego pierwszego oficjalnego meczu. Klasa
0
@matirix20 no ja przypadkowo zauważyłem po tym jak mi zaczął ładować bramkę za bramką z głowy. Plus jak mu zboostowalo siłę do 15 xD
3
Biorąc pod uwagę, że Ansu ma dopiero 17 lat... Ale byłoby śmiesznie jakby nagle zaczął rosnąć i z drobniutkiego skrzydłowego stał się takim dwumetrowym świniakiem pokroju Lukaku. Tak mi przyszło do głowy po tym jak w FMie wyrósł mi do 185 cm
0
@johny11 Ronaldo w wieku 33 lat do 26 goli w lidze dokładał 15 w lidze mistrzów. Ronaldo w wieku 35 lat strzelił 31 bramek w lidze. Leo spokojnie byłby w stanie celować w ts 30-35 bramek w lidze, po prostu musi mieć ludzi, którzy mu podadzą piłkę w polu karnym, a nie w kole środkowym
4
Komentarz usunięty
0
@johny11 grając bliżej bramki miałby ich o wiele więcej. Jego i Ronaldo jednak ocenia się odrobinę innymi kryteriami, dla niektórych goledaorem jest Morata, który w swojej karierze strzelił mniej bramek (i ms gorszy stosunek bramek na mecz) niz Koeman
7
Leo na pozycji dziewiątki to jedyna szansa żeby poruszyć kreatywność kogokolwiek z tej drużyny. Od trzech lat Messi odbierał każdą piłkę w środku pola i czynił z naszych pomocników wyłącznie osoby niosące ten fortepian, na którym Leo grał. Oby w końcu udało się trochę rozłożyć te role i zobaczyć Messiego jako goleadora
0
Znalazł ktoś informację ile wyniesie budżet płacowy klubu po odejściu Rakiticia, Vidala, Suareza i Semedo? I czy będzie się mieścił na tyle w granicach, żeby dało się sprowadzić nowych graczy?
0
Dwie książki plus Suarez gratis?
2
@Midast nie jesteś najbardziej popularną osobą w swojej klasie, co?
30
Atletico robi interes stulecia. Oddaje najbardziej przehajpowanego, przewartościowanego i zwyczajnie słabego napastnika, w zamian bierze gościa dwa razy lepszego. Zarabia na tym 10 milionów, osłabia ligowego rywala i jeszcze oszczędzi na pensji xDDD rany boskie
2
@pax kiedy ktoś odważy się przypomnieć że Semedo jest fatalny i jego obecność w tym klubie to nieporozumienie:
1. Zaatakuj autora wypominając mu nieobiektywność
2. Poprzyj swoją tezę stwierdzeniem "bo Roberto jest słabszy"
3. Na dwustronicowy wywód poparty statystykami, konkretnymi sytuacjami, materiałami wideo odpowiedz "statystyki nie grają"
4. Przypomnij jeszcze raz autorowi że jest nieobiektywny
5. Zaproszony do dyskusji wyloguj się z konta i idź spać z przeświadczeniem, że miałeś rację
Tak trzeba żyć
1
@pax Jezu ale go wyjaśniłeś. Daj mu już może spokój, chłop może mieć rodzinę czy coś
5
Imo Puig ze swoimi warunkami fizycznymi i stylem gry może zrobić większą karierę tylko w Barcelonie. To tak specyficzny zawodnik jak Busquets, który też nie poradziłby sobie w drużynie preferującej inny styl gry. Wierzę, że dzięki swojej niesamowitej ambicji chłopak odpali i pokaże Koemanowi, że nadaje się na pivota
5
@Midast XDDDDDD kwiecistym styl pisania nie przykrywa braków merytorycznych. Zanim wejdziesz z kimś w dyskusję, postaraj się przemyśleć, czy faktycznie masz coś sensownego do powiedzenia. Bronisz Semedo, mówisz że nie pokazuje potencjału, bo DRUŻYNA SIĘ NA NIEGO UWZIĘŁA? No totalnie, Messi przed każdym meczem wysyła smsy do każdego z drużyny z przypomnieniem żeby nie podawali do Semedo.
Mówisz, że statystyki nie grają? No to wskaż jeden element gry Semedo, który "gra". Raz na 20 meczów przebłysk w postaci minięcia dwóch rywali i kopniecie w poprzeczkę?
A no i jeszcze finisher w postaci przytoczenia cytatu jakiegoś randoma z la rambli o nieobiektywności autora xDDDDD rany boskie człowieku, daj sobie spokój
1
Pierwszy sparing z drużyną wyżej niz 3 liga i się okazuje, że jedna groźna okazja to wszystko co mogą zaoferować nasi niesamowici zawodnicy xDDD Naprawdę mocno liczyłem na to, że Koeman postawi na bardziej bezpośredni futbol. W tym naszym KRUJFISTOWSKIM stylu gry Coutinho, Griezmann, Fati nagle z miejsca zaczynają grać piach. Fati w kadrze zagrał dwa świetne mecze, wraca do klubu i nagle sie okazuje że nie można kontry wyprowadzić, bo przecież lepiej zaczekać aż wszysxy wrócą na swoją połowę i będzie można wymieniać bezsensownie podania. W tym stylu gry odnajduje się tylko Messi i Busquets, reszta traci 50 procent swoich atutów przez to fatalne klepanie w poprzek
1
Uf. Jeszcze Puig by został w klubie
4
Koeman i Bartomeu informujący Puiga, że powinien szukać nowego klubu:
13
No, w końcu ruszyła rewolucja
5
Yeah, big brain time
5
Messi Cou Trincao ajjjjjjjjj pięknie. Ciekawe jak Portugalczyk będzie grał na lewej stronie
3
"uzgodnili pensje o 2 miliony mniejszą niż Barcelona" przynajmniej zadbali o wiarygodność
1
@saviolagzk Do tego 46 podań przy skuteczności ~80 procent. Smuci trochę fakt, że taki Firpo miał w swoim sezonie poprzedzającym transfer do Barcy wyższą średnią ocen niż Emerson w 2019/20, ale still... Fajnie marzyć, że się chłop rozwinie i w końcu Barcelona będzie miała konkurencyjne boki obrony na lata
5
Emerson w dzisiejszym meczu z Alaves:
2 przechwyty, 3 odbiory
5 kluczowych podań, 6 razy faulowany, 2 (tylko!) straty
Ocena 8.3/10, zawodnik meczu wg WhoScored
Jeśli Bartomeu nie uda się go wypchnąć do końca kadencji za czteropak, dwie piłki i dopłatę Betisowi, to może być solidny prawy obrońca na lata
7
Griezmann jest wystawiany tylko po to, żeby nadrabiać spacerowanie w obronie Messiego. Change my mind
1
@ChampionLW świetnie to on zagrał ostatni raz z PSG. Dzisiaj grał mniej kiepsko niż semedo
5
Te passy od Trincao cudo, de la Fuente bardzo ruchliwy, De Jong klasa wyżej niż Busquets na pivocie. Z kolei duży spadek jakości na bokach obrony, Firpo ustawia się strasznie głęboko, Semedo też dość kiepski. Za to Braithwaite wygląda lepiej od Griezmanna póki co, przynajmniej piłkę dotknął parę razy
0
@th@les Alena nigdy nic wybitnego z przodu nie pokazal, za to dużo biegał i walczył. Pozycja pivota to imo jego jedyna nadzieja w tym klubie, w ataku jest zwyczajnie za cienki. Solidny box to box, to powinna być jego przyszłość. Co do Griezmanna- na dziewiątce nadal wygląda kiepsko, chyba trzeba się przyzwyczaić, że liczby będzie gwarantował raczej w obronie niż w ataku
1
Semedo kapitan, można umierać