1

@FabsFAN - Ty masz naprawdę 12 lat?

1

No nareszcie trochę ożywienia! Neymar zbaw Barce..

0

ADRIANO

0

Też nie wiem, chyba za mało grał przez Keitę i Busiego.

0

Jego ulubiona piosenka to chyba "burn it down"... :D

0

Tak, a Villa od Neya ;)

0

Może nowy obrońca ;)

0

A tymczasem przegląd sportowy pisze: "Po nieudanych próbach sprowadzenia Thiago Silvy z PSG, Davida Luiza z Chelsea, Jana Vertonghena z Tottenhamu i Daniela Aggera z Liverpoolu na celowniku mistrzów Hiszpanii znalazł się filar defensywy FC Porto i rodak trenera Gerardo Martino - Nicolas Otamendi . 25-letnim Argentyńczykiem było też zainteresowane Atletico Madryt, ale trener Diego Simeone ostatecznie uznał, że 20 mln euro to zbyt wygórowana kwota. Dla Barcy nie będzie problemem, zwłaszcza, że np. David Luiz kosztowałby ją 50 mln euro." - co o nim myślicie?

0

Widzisz, siła pieniądza..

0

No ale i tak mają ciekawy skład, chociaż do pierwszej 3 nadal trochę im brakuje. Chodzi mi o rzeczywistość, nie ranking fifa :)

0

Kolumbia jest trzecia w rankingu fifa, kolego. :)

0

Czyli reasumując mamy słabszą obronę niż w poprzednim sezonie, czekamy na Puyola który ma 35 lat i kontuzje ostatnio mu żyć nie dają. A w razie czego jest Mascherano który im dłużej gra na środku tym robi to gorzej i jeszcze dwóch nieogranych małolatów.
Z taką obroną jedziemy po triplete jak nic.

0

Obronę to mamy słabszą
niż w poprzednim sezonie,
czekamy na Puyola który ma 35 lat i
kontuzje ostatnio mu żyć nie dają. A w razie
czego jest Mascherano który im dłużej gra na
środku tym robi to gorzej i jeszcze dwóch
nieogranych małolatów.
Z taką obroną jedziemy po triplete jak nic.

0

Co z fabsem? :o

0

wtf co to było ;o

0

O już 5-1

0

Xavi ładnie ;)

0

Ci co piszą o drewnie, ja sie pytam ile meczów jego widzieliscie?
Gość jest kozakiem na obronie, wyprowadzanie piłki na mega wysokim poziomie. Świetnie gra głową, dobra lewa noga.
On by załatał dziure u nas w obronie na kilka lat.

0

Źródło proszę?

0

No, i Thiago za Fabsa ;)

0

Mądrze prawisz, miki.

0

Piękny pressing ;>

0

Piękny pershing ;>

0

Dokładnie. Zobaczcie, co umie ;)

0

0

Popieram całym sercem. Właśnie kogoś takiego potrzebujemy, takiego twardego sku*wiela od którego napastnik się odbija, a nie niskich wymoczków pokoju młodego z Romy. Chętnie bym go zobaczył w Barçy.

0

To od kiedy Bayern gra z nami w lidze?

0

Jakich macie kandydatów na obrońcę panowie?

0

"A gdzie pozostałe pięć milionów?
Według Bayernu składają się na nie
towarzyski mecz, jaki obie drużyny
mają rozegrać między sobą w ciągu czterech lat,
wyceniony na milion euro. Wpływy z tego
spotkania powędrują do klubu z Monachium."
Nie rozumiem trochę tego zdania. Czyli, że Bayern
robi nam łachę wyceniając towarzyskie spotkanie
ze swoim udziałem na 1 mln euro i jeszcze
wpływy z meczu idą do Bayernu? wtf

0

Wszystko przypomina rozgrywkę
szachów,w której to możemy otrzymać
mata.PSG ma praktycznie wszystkie
karty w rękawie w postaci pożądanego przez nas
T.Silvy plus nieograniczoną ilość pieniędzy.W
przypadku gdy zaryzykujemy oddając w ich ręce
Marquinhosa oni mogą się wypiąć na nas w
kwestii T.Silvy i tylko on będzie mógł w takiej
sytuacji cokolwiek wynegocjować.Obyśmy się nie
przejechali i zostali z niczym.Ryzykowne to
wszystko.Wynika z tego,że w tym całym
galimatiasie mamy najmniej do powiedzenia a
jedynym naszym atutem jest fakt,że w/w piłkarze
chcą u nas grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?