0

pięknie Polacy ;) lewy i piszczy bajeczni technicznie - pasują do barçy, moim zdaniem. pokazali klasę, a nam takich zawodników trzeba

0

no ale cóż, warto się cieszyć, że nie tylko my mamy taki problem ;) jak koniec barçy, tak też realu.. może to zamknie im gęby.

0

ej ile jest? bo słabego neta mam :/

0

Jak się przyłożymy to damy radę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?