0

ile było? ;)

0

co jest?

0

montoya, villa, cesc. ciężko sprawdzić? :p

0

Jednak tito miał nosa wystawiając ten kontrowersyjny skład :D tylko Abiego brakuje..

0

Ile jest? sory na fonie jestem nie chce mi się szukać :D

0

nie powinniśmy kupować samych graczy z najwyższej półki, tylko szukać perełek trochę niżej np jak borussia. nie dość ze zaoszczędzimy, to będziemy mieli obrońców na lata.

0

na fonie jestem nie chce szukać ;p

0

ile jest?

0

no, i to rozumiem. po tych wypowiedziach można sądzić że każdy z was byłby lepszy trenerem. zarząd chyba wiedział co robi, wybierając tito. jest profesjonalistą i wybiera to, co uważa za najlepsze. więc nie ma spiny, oglądamy ;)

0

ban dla tego sku*wiela! zajmijcie się tym spamem prosze..

0

rossel* jebany słownik :D

0

i takiego prezesa nam trzeba, a nie takiej pizdy jak towarów..

0

to w końcu wygrał ? myślałem że jest 4:2

0

ile jest?

0

wygrywamy i nagle brak hejtów na tito.. VeB

0

kto wbił? ;)

0

@neutralny22 kompletny to on może mieć makijaż

0

co jest, tello strzelił?

0

i co, dalej hejtują gimby.. może nie wbiją nam bramki w 90 minucie.. wtedy haters gonna hate ;p

0

jaki wynik? :)

0

ile jest? :/

0

panowie, ja się kulturalnie pytam jaki jest wynik meczu?

0

skąd wiesz?

0

kiedy się zaczyna to okienko transferowe?

0

Barca potrzebuje trenera. Moja propozycja to Typowy Seba.

0

Z całym szacunkiem dla Tito, ale w tej chwili to nawet Typowy Seba lepiej poprowadziłby ten zespół.. brak słów po prostu.

0

A kiedy zaczyna się to okienko ?

0

ej a kiedy zaczyna się to całe okienko?

0

ej a tak wgl to kiedy zaczyna się to okienko transferowe?



0

hała madrid!! ku*ewscy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?