sheamus213
Dołączył/a: marzec 2013
Gdańsk
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ile było? ;)
0
co jest?
0
montoya, villa, cesc. ciężko sprawdzić? :p
0
Jednak tito miał nosa wystawiając ten kontrowersyjny skład :D tylko Abiego brakuje..
0
Ile jest? sory na fonie jestem nie chce mi się szukać :D
0
nie powinniśmy kupować samych graczy z najwyższej półki, tylko szukać perełek trochę niżej np jak borussia. nie dość ze zaoszczędzimy, to będziemy mieli obrońców na lata.
0
na fonie jestem nie chce szukać ;p
0
ile jest?
0
no, i to rozumiem. po tych wypowiedziach można sądzić że każdy z was byłby lepszy trenerem. zarząd chyba wiedział co robi, wybierając tito. jest profesjonalistą i wybiera to, co uważa za najlepsze. więc nie ma spiny, oglądamy ;)
0
ban dla tego sku*wiela! zajmijcie się tym spamem prosze..
0
rossel* jebany słownik :D
0
i takiego prezesa nam trzeba, a nie takiej pizdy jak towarów..
0
to w końcu wygrał ? myślałem że jest 4:2
0
ile jest?
0
wygrywamy i nagle brak hejtów na tito.. VeB
0
kto wbił? ;)
0
@neutralny22 kompletny to on może mieć makijaż
0
co jest, tello strzelił?
0
i co, dalej hejtują gimby.. może nie wbiją nam bramki w 90 minucie.. wtedy haters gonna hate ;p
0
jaki wynik? :)
0
ile jest? :/
0
panowie, ja się kulturalnie pytam jaki jest wynik meczu?
0
skąd wiesz?
0
kiedy się zaczyna to okienko transferowe?
0
Barca potrzebuje trenera. Moja propozycja to Typowy Seba.
0
Z całym szacunkiem dla Tito, ale w tej chwili to nawet Typowy Seba lepiej poprowadziłby ten zespół.. brak słów po prostu.
0
A kiedy zaczyna się to okienko ?
0
ej a kiedy zaczyna się to całe okienko?
0
ej a tak wgl to kiedy zaczyna się to okienko transferowe?
0
hała madrid!! ku*ewscy!