0

szkoda go na obronę. To już faktycznie lepiej przemianować Pedro a Cuadrado wystawiać na skrzydle

1

masz 100% rację! podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisałeś! też właśnie śledziłem la ligę i przejrzałem jak wyglądał ten sezon w wykonaniu Mathieu i widać że jest świetny! Ceną bym się nie martwił bo to nie moja rola jako kibica

1

ja jestem ciekaw czy ktokolwiek z mądrali którzy tak strasznie hejtują Mathieu autentycznie widział go w akcji i na bieżąco śledzi jego grę w lidze hiszpańskiej. Bo mi np Mathieu zapada w pamięć głównie za spotkanie z Nami w ostatnim sezonie Pepa (skończone 2:2) w którym miału dział w obu strzelonych Nam bramkach i generalnie błyszczał

0

ciężko się to oglądało, jak zwykły mecz rezerw. Prawie każdy na siłę holował piłkę ile wlezie zamiast szybko podawać lepiej ustawionym kolegom

8

ogłoszenie tej wiadomości na fejsbuku:
"Pepe lubi to"

0

został, wiec zamiast dać mu szansę klub ściągnął 2 bramkarzy z zewnątrz

4

a Polska? przecież nie straciliśmy nawet bramki na mundialu :P

0

Przecież ani Blind ani Marquinhos to nie są gracze którzy mogliby z miejsca zostać liderami obrony. Bliżej im do Pique

0

jak dziewczynka to Grażyna

3

Bardziej mi sie podoba opcja B niż opcja A... Myślę że nie tylko mi... W sumie to chyba wszystkim cules na świecie oprócz Zubiego

0

czy to tylko ja zauważyłem że w pierwszych kilku meczach nie będziemy mieli linii ataku? Suarez zawieszony, Neymar kontuzjowany, Tello odszedł, Alexis odszedł. Zostają Messi, Pedro i Deulofeu- a meczów trochę do rozegrania jest. Jakaś paranoja

0

nie wyobrażam sobie np jakichkolwiek wątpliwości od strony szatni kiedy Guardiola zmieniał Messiemu pozycję. I wyszło to na dobre. Teraz Lucho chce zaszaleć taktycznie i robią się problemy?

2

kilku prostych, pewnie podpitych chłopaczków, dało się namówić i wykonali kretyński gest. wielkie halo. człowiek może wyjść ze wsi ale wieś z człowieka nie wyjdzie

0

niech zostanie, Montoya będzie miał doświadczonego zmiennika

0

Chcesz porównywać tamte czasy z obecnymi? Teraz gra toczy się szybciej, jest bardziej dynamiczna i jest mniej czasu na decyzje, a przy tym zdecydowanie bardziej taktyczna. Nie da się tego obiektywnie zestawić.

1

Nie wiem czy pamiętacie awanturę jaka wybuchła po słowach Blattera na temat Ronaldo. Ale teraz, kiedy wypowiedział sie niepochlebnie o Messim - cisza.
No dziwne

3

Jego wypożyczenie to jest naprawdę genialna sprawa. Chłopak przyszedł do Nas bo jest diamentem, a w Sevilli doszlifuje się pod okiem świetnego trenera. Na ten moment w Naszym 1 zespole nie miałby miejsca

1

No niezrozumiałe, gracz będący przez cały mecz kryty indywidualnie przez 3 chłopa ma problemy z wywarciem większego wpływu na grę. Do tego nie mający już takich asystentów jak kiedyś. Niektórzy muszą się ogarnąć. Wpływ Messiego na grę jest mniejszy bo futbol poszedł do przodu i przeciwnicy nauczyli się bronić przed zespołami grającymi na jednego zawodnika. Jak tylko geniusz z Rosario będzie miał w zespole wsparcie innych będących w formie graczy to znowu wbije 70 goli

0

dalej nie rozumiesz. chodzi mi o to że złotą piłkę na mundialu przyznają temu kto miał najwięcej MVP i to jest wymierne, a tą styczniową złotą piłkę przyznają bez obiektywnych kryteriów

1

wiesz że w tym temacie chodzi o złotą piłkę mundialu a nie tą przyznawaną subiektywnie w styczniu prawda?

2

Nawet jeńcy wojenni mogą trenować. Czy Suarez może przyjść na urodziny swojej córki jeżeli będą tam inni piłkarze i ktoś przypadkiem kopnie piłkę? Przegięcie pały. To tak jakby muzykowi za incydent na koncercie zabronić dotykania gitary i słuchania radia

2

Złoty but dla tego kto strzelił najwięcej bramek, złota rękawica dla tego kto ich najmniej stracił, złota piłka dla tego kto dostał najwięcej wyróżnień MVP w meczach. Zasady przyznawania tych nagród są bardzo klarowne. Komuś się to może subiektywnie nie podobać ale prawda jest taka że Messi z 4 nagrodami za mecze zasłużył na piłkę. Jak ktoś się nie zgadza to znaczy że nie rozumie za co te trofea są przyznawane

18

skandal że to Messi a nie Cristiano dostał złotą piłkę mundialu i oburzenie madryckiego rzetelnego dziennika jak najbardziej uzasadnione...
...nie!

3

Zzasłużył na bardzo surową karę za recydywę, ale to że FIFA łamie prawa człowieka to jest duże przegięcie. Ta mafia jest już nie tylko ponad prawem państwowym (nie płaci przecież podatków w krajach w których działa co czyni ją w zasadzie organizacją religijną), to dodatkowo ma też w dupie międzynarodowe prawo

0

prawdę mówiąc lepszy duet wolnych obrońców którzy potrafią świetnie czytać grę i się ustawiać wsparty szybkimi i dobrymi w odbiorze graczami na bokach niż ściąganie na siłę szybkich stoperów. Zwłaszcza że jeżeli Mascherano utrzyma formę z mundialu, to defensywa będzie miała znacznie mniej sytuacji 1/1 z przeciwnikami niż w tym sezonie

6

Jestem zły bo mam uczucie że to bardziej Argentyna przegrała przez kilku patałachów, niż Niemcy wygrali.
Chciałbym zobaczyć statystyki zawodników za ten mecz, np Aguero. Gość chyba nie wykonał ani jednego celnego podania w finale. Zdecydowanie najgorszy na boisku.
Higuain- o nim nie trzeba już nic więcej mówić.
A Palacio z tym kretyńskim pojedynczym loczkiem na wygolonej głowie to i tak jakiś "no name" wiec trudno się go czepiać

8

nie bez powodu Real wygrał LM jak tylko pozbył się Higuaina

1

czyli Alexis rezygnuje z trofeów w karierze klubowej

0

a myślałem że niewolnictwo zostało zniesione i człowiek drugiemu takich zwykłych rzeczy jak wyjścia na imprezę zabronić nei może. no ale FIFA stoi ponad jakimkolwiek prawem

2

w Brazylii teraz wybuchły zamieszki. wychodzi na to że Niemcy swoim zwyczajem po raz kolejny wywołali wojnę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?