1

jaka miła odmiana w Naszym zespole- Mathieu o półtorej głowy wyższy od pozostałych :) w końcu nie będę miał serca pod gardłem kiedy przeciwnicy grają różne

0

Na pewno jest lepszym obrońcą niż Vermaelen

6

Song jest ofiarą dyrekcji sportowej. Sprowadzono piłkarza który zupełnie się do Nas nei nadawał. Taka zapchajdziura- nie chcieli wyłożyć kasy na dobrego stopera wiec ściągnęli pomocnika żeby łatać dziury w obronie

6

"Pogorszenia stosunków z Bayernem". A co to za wspaniałe stosunki z Nimi mamy? Oni się jakoś tym nie przejęli jak odkupili od Nas Thiago za bezcen

0

na ten moment moim zdaniem żaden z kapitanów nie jest w stanie wstrząsnąć kolegami i ustawić ich jeśli trzeba. właściwie tylko Masche mi się wydawał pod tym względem podobny do Puyola. No ale zespół wygrał a oni się jednak między sobą znają najlepiej

0

wiadomo że z tą liczbą trochę przesadził, ale główna idea jego wypowiedzi jest słuszna. Barca to potężna marka, świetnie zarabiająca i grająca w biednej ale mocnej lidze. Liga Włoska od kilku lat przeżywa prawdziwy kryzys i minie trochę czasu zanim z niego wyjdzie.

1

to nie pieniądze grają- Sevilla i Atletico to pokazały

0

ostatnio to nawet z tymi bogatymi właścicielami brylują conajwyżej w LE

0

Nie ma chyba aktualnie drugiego takiego zawodnika, który miałby tak wielki udział w pisaniu historii piłki nożnej. Był kluczową częścią Barcy która napisała historię i stworzyła zupełnie nowy system gry, był kluczową częścią reprezentacji która zdominowała futbol w stopniu, w jakim żadna inna nigdy tego nie zrobiła.

0

jeszcze tego brakuje żeby hala dzieci Nam mówiły co możemy a czego nie możemy zamieszczać na stronie

10

Barca kategorycznie i z oburzeniem wręcz zaprzecza pogłoskom o zainteresowaniu Boatengiem.
Zubi: "Skandal! On jest za dobry żebyśmy się nim interesowali. Bezczelne pomówienia"

5

Widzę masa mądrali się z Xaviego nabija- w tym miejscu przypominam Wam, że co mecz Xavi ma najwięcej przebiegniętych kilometrów i wykonanych podań, a po ostatnim meczu presezonu wyraźnie widać że Generał pełni rolę bufora bez którego gra się wcale tak dobrze nie klei. Do tego nadal nie mamy nikogo kto mógłby go godnie zastąpić. Mamy farta, że został bo mogliśmy zaczynać sezon bez alternatyw w środku pola

0

Obecnie Diego Lopez jest zdecydowanie o klasę wyżej niż Casillas. Jestem ciekaw jak to u Nas wyjdzie na obsadzie bramki

1

remedium nie może być ktoś kto sam był częścią problemu przez ostatnie 2 lata. To wybitny pomocnik co to za durny pomysł go wystawiać do obrony!!!

0

Najlepszy i najbardziej regularny obrońca zarówno Bayernu jak i reprezentacji Niemiec. Marzenie raczej niemożliwe do spełnienia

0

Jeżeli chce więcej grać to Barca nie jest kierunkiem dla niego

2

Z ciekawości zobaczyłem sobie 3 meczyki ligi włoskiej gdzie grał (jedna powtórka gdzieś na polskich kanałach sportowych i 2 na youtubie), kilka kompilacji jego zagrań i skróty meczów repry Kolumbii. Cuadrado jest dobry, naprawdę. Ale nie dobry na 50 milionów. Ma dosyć podobne nawyki co Alves, po prostu jest młodszy (wiec pewnie mógłby go nieźle zastąpić). I tak na ten moment mamy defensywnie niezbilansowany zespół, więc już wolałbym transfer dobrego stopera na środek, a na skrzydle Montoyę

0

Cruyff umiał w przerwie meczu skurzyć kilka Cameli :D

0

Tiki-taka jedyna słuszna i prawdziwa skończyła się wraz z odejściem Pepa w 2012. Jak ktoś nie wierzy to niech sobie zobaczy w necie kilka meczów z jego czasów i kilka meczów z ostatnich 2 sezonów (dla dobrego porównania- mecze z Valencią z ostatniego sezonu Guardioli i z ubiegłego roku). Różnica jest ogromna. U Pepa te krótkie podania miały cel- miały zdezorganizować obronę, stworzyć miejsce dla wbiegających zawodników, zmęczyć przeciwnika, czy w końcu przy dobrym wyniku "zabić mecz". Odszedł geniusz z Santpedor i te podania stały sie celem samym w sobie- "Troszkę popykamy w środku pola żeby podbić statystyki, a potem podamy do kogoś z przodu (Messiego, Neymara) i zobaczymy co on z tym zrobi".

5

Formacja w jakiej będą grać to szczegół. W trakcie meczu zmienia się płynnie- ktoś kto się tym nie skupia nawet tego nie zauważy. Niemcy na mundialu grali "archaicznym" 4:3:3 i jakoś nikt nie powie że grali przewidywalnie.

31

Jego czas nadszedł, ale należy mu się pożegnanie z olbrzymią dozą szacunku. Bardzo dużo zrobił dla klubu, był ikoną i swego czasu najlepszym PO na świecie

0

co komu przeszkadza że sobie czasem zakurzy? nie bądźmy hipokrytami, niech sobie przypomną Cruyffa- ten to palił jak smok a i tak był mistrzem

0

Czyli co? Lucho chce odejść od tiki-taki? styl Guardioli nie polegał na tym że my mamy dużo biegać, tylko na tym że biegać ma przeciwnik. Piłka jest szybsza od człowieka i to błyskawicznymi podaniami, grą na jeden kontakt i szybką cyrkulacją futbolówki się wygrywa mecze. To już Aragones w 2006 powiedział że drobni hiszpańscy wirtuozi nie mają szans w fizycznej walce wiec muszą wygrać inteligencją i techniką. Messi potrafi w meczu przebiec raptem 5 kilometrów a i tak jest najlepszy na boisku i to on przeważa szale- trza grać inteligentnie

8

teraz przydałoby się podpisać z Nike taką umowę jaką United podpisało z Adidasem ;)

0

nie pamiętam żeby wcześniej kiedykolwiek mi było tak wstyd ze względu na mój ukochany klub jak teraz. bydło na prezentacji Mathieu... gościu odszedł z Valencii gdzie go szanowali i był kapitanem, a tu na starcie bez powodu na niego napluli :/

2

Messi powinien być najbardziej nietykalny na świecie. Prędzej cały zarząd powinien wylecieć. 250 mln petrodolarów to nic w porównaniu z tym co Messi sobą reprezentuje!

9

Super! Mam nadzieję że Mathieu dzięki swojemu doświadczeniu i waleczności poustawia Naszą obronę! Skończy się Alves cofający nogę przy strzałach przeciwnika i Pique bujający w obłokach

2

Jeszcze ani razu nie kopnął piłki dla Barcy ale już wszyscy wiedzą, że się nie sprawdzi. Ja pamiętam mój sceptycyzm kiedy przychodził do Nas Pique ("Rozumiem Daniego Alvesa bo był gwiazdą Sevilli, ale co to jest za koleś? Jakiś patyczak którego się pozbyli z klubu teraz wraca? Super! Pozbyliśmy się mojego ulubionego piłkarza, Deco i Riijkarda, a w zamian mamy trenera rezerw i jakiś noł-nejmów"). Jak się zaskoczyłem chyba każdy cule wie. To mnie nauczyło cierpliwości i więcej zaufania do klubu

7

potrzebowaliśmy doświadczonego stopera- mamy doświadczonego stopera. Jeszcze głupio będzie wszystkim jego krytykom jak w tym roku wygramy ligę mistrzów ;>

0

i dobrze, potrzebowaliśmy kogoś doświadczonego na teraz, żeby się odbić od dna, kogoś kto z miejsca wprowadzi spokój i pewność w defensywie. Nad przyszłością można pracować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?