siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Bądźmy fanami, nie fanatykami. Gadanie o zabijaniu i masowe hejtowanie bo piłkarz poszedł do innego klubu- serio bez przesady. Nie lubię Figo za to, że przeszedł do największego rywala i tak samo wkurza mnie, że Fabs poszedł akurat do niebieskich. Ale moją złość w zupełności zaspokoi każde zwycięstwo Barcy nad Chelsea ;)
0
to jest naprawdę beznadziejna umowa... ja nie wiem co oni biorą w tym biurze odpowiedzialnym za transfery ale zaczynają przeginać
0
ja nie mam pretensji o to że Cesc odchodzi, ale jak widzę do kogo i za jaką kwotę to mi się nóż w kieszeni otwiera
0
jak oprócz Fabregasa odejdzie jeszcze Xavi to nie będziemy mieli żadnych alternatyw w linii pomocy
21
widzę hejt na Fabregasa ale mało kto wspomni o tym, że jego odejście do bezpośredniego rywala w Champions League (warto wspomnieć jeszcze, że się ani z niebieskiemi jako klubem, ani z ich trenerem bynajmniej nie lubimy) to jest ogromna "zasługa" Naszego "wspaniałego" zarządu, a w szczególności Zubiego. Jak najważniejszą funkcję sportową w najlepszym klubie na świecie może pełnić tak niekompetentny i zapatrzony w siebie pajac?
0
160 milionów na transfery to jest bajka lepsza niż Śpiąca Królewna i Król Lew razem wzięte.
6
ja mam uczucie że będę się cieszył jeśli sprowadzą kogokolwiek... oczami wyobraźni widzę już hasło Zubiego- "Javier Mascherano jest naszym transferem na ten sezon"
2
technika ma tyle samo do wykonywania karnych jak umiejętność sadzenia rzepy. W karnych możesz być najgorszym drewnem, bylebyś miał mocną psychikę i umiał lutnąć
5
i tak nic nie ugrają wiec po co to targowanie się?
7
jestem wielkim fanem Messiego, ale jednak na 1 miejscu zawsze będzie u mnie sama Barca i uważam że jeśli trzeba poświęcić Messiego dla dobra klubu i drużyny, należy to zrobić
0
szkoda go żeby do Nas przychodził i grzał ławę, zwłaszcza że pokazał że jest zdolny do wielkich rzeczy w tym sporcie
1
wszystko jest super w tym artykule, wizja spełnienia mojego marzenia o Polaku w moim ukochanym klubie ma szansę się ziścić. Ale... nie podoba mi się podpis ze Enrique widzi w Marquinhosie następcę Puyola- dla mnie następcą kapitana może być tylko wychowanek, Marc Bartra!!!
11
zniesmaczeni, to są wszyscy cules tym zarządem...
10
wolę Reusa od Aguero. Kun jest świetny, ale nie uniwersalny. Do tego szklany i pewnie koszmarnie drogi. Reus gra drugi sezon z rzędu na bardzo wysokim poziomie, omijają go poważne kontuzje, do tego jest znacznie tańszy
0
czekam na sprzedaż Messiego do Atletico za 2,5 miliona. Zubi wytłumaczy że nie opłacało się go trzymać bo miał za wysoką pensję
0
Fabregas jest jednym z najbardziej pożądanych w europie pomocników. Doświadczony- był już kapitanem i jest naprawdę ograny w europejskich pucharach. Do tego regularnie co sezon ma świetne statystyki. Potrafi grać na wielu pozycjach, przykłada się do gry w obronie... Jak Luiz poszedł za 50 milionów to Fabregas jest wart co najmniej połowę więcej
0
Cesc, który nie raz podkreślał sentyment i szacunek do Arsenalu miałby przejść do wroga na dodatek z tego samego miasta? nie sądzę
0
Ozila kupili za 50 milionów i teraz za Fabsa dają tylko 38...
0
jestem absolutnie na nie jeśli chodzi o kupowanie graczy którzy sprawdzili się w systemie gry a la Mourinho. I co z tego że dużo faulują i biegaja jak się okaże że nei mają przeglądu pola ani techniki żeby grać kreatywnie?
2
Dziwicie mu się, że odszedł?
Z jednej strony Zubi w imieniu trenera mówiący mu:
"Synek, no fajnie grasz, ale jednak wiesz... Gdybyś miał na nazwisko Hernandez albo Iniesta... Albo chociaż kosztował Nas 35 milionów... Ale nie martw się, będziesz naszym kluczowym graczem w meczu o pietruszkę"
Z drugiej strony Guardiola:
"No niby mamy gwiazdy które właśnie wygrały wszystko, ale ja chcę świeżości! Widzę Cię u mnie jako cofniętego rozgrywającego. Wiele się możesz nauczyć"
0
po stokroć wolałbym kogoś w stylu Abidala zamiast kogoś w stylu Alvesa
5
najlepiej sprzedajmy wszystkich którzy są dobrzy i sprowadźmy nowych którzy będą się dwa sezony aklimatyzować. ich też wtedy sprzedamy
0
To, że chłopak sprawdza się w systemie gry Simeone, w którym ważne są szybkie kontry, przenoszenie gry pod pole karne przeciwnika w 2 podaniach i bronienie w formie autobusu, nie znaczy że sprawdziłby się w hokejowym zamku, wymianie 100 podań i graniu przeciwko wyżej wspomnianym autobusom
2
Courtois jest rewelacyjny, ale nie skreślajmy od razu ter Stegena jako słabszego.
Inną rzeczą jest fakt, że Zubi ma taką dużą siłę w Barcie. Martwi mnie to. Facet od 3 lat nic tylko zawodzi. W tym roku ma ostatnią szansę, żeby mnie jako kibica do siebie przekonać. Z sądami poczekam na koniec tego okienka transferowego
8
Widać gołym okiem że tak na prawdę graczem sezonu w la liga wśród Naszych był Alexis. Leo ciągną w górę pojedyncze mecze na których zagrał na międzygalaktycznym poziomie. A cichym bohaterem jest Marc Bartra- ten któremu zawsze się chciało, nawet kiedy kolegom z drużyny nie bardzo
9
I dobrze że nie jedzie do Brazylii. Zostanie tu, pozna lepiej miasto i obyczaje, spotka się z trenerem. I co najważniejsze, będzie mógł już w praktyce szlifować język. A na mundialu by nawet ławy nie grzał tylko siedział na trybunach
0
jego transfer jest równie prawdopodobny co transfer Sergio Ramosa albo Philippa Lahma. jest centralną postacią swojego klubu i zarabia krocie a tu nie dość że mniej by zarabiał to byłby tylko jednym z wielu
6
Paranoja co za czasy nadeszły że za transfer obrońcy(!) kluby są gotowe płacić po 35 milionów. Ludzie wielki Ronaldinho kosztował z hakiem 32 miliony! Gruba przesada, to zabija sport
1
w zespole jest jeszcze Sergi Roberto w kolejce do składu, o którym chyba już tu nikt nie pamięta. Chciałbym zobaczyć jakiś news o nim
0
niedawno był news że Eusebio już nie bedzie trenerem Barcy B, teraz nagle info że oferują przedłużenie kontraktu... jak to w końcu jest?