siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeżeli on odejdzie, to będzie to w 100% wina dziennikarskich hien
nie przegrał w lidze 20 meczów pod rząd - krytykują go
wygrał Superpuchar- krytykują go
wygrał 2:1 z Realem - krytykują go
wygrał 2:0 z City- krytykują go
wygrał 4:0 ale nie było większego posiadania- krytykują go
katalońscy reporterzy chyba zapatrzyli się na stolicę i chcą manipulować klubem i podejmować decyzje za trenera
0
niech przejmie Barcę B od Eusebio!
0
"szatnia dystansuje się od Martino", "piłkarze nie rozumieją" - to niech ruszą mózgownice. Trener chce wprowadzić zmiany i rozruszać skostniałą strategię. Nie winię go za to. winię piłkarzy za brak zaangażowania. Niech się nie stawiają za bardzo bo są najbardziej winni
0
typowa lutowa zadyszka :) to samo od 5 lat niezależnie od trenera. przetrwamy i wygramy
0
nawet jak został wyrzucony z boiska a zespół przegrał, nie powiedział słowa o sędziowaniu. i wziął porażkę na siebie. klasa!
0
nie wyobrażam sobie jego odejścia- nawet nie mielibyśmy nikogo na jego miejsce. Ani nawet kogo sprowadzić na DP (bo Yaya Toure wiadomo że jest niemożliwym do spełnienia marzeniem)
0
tu nei chodzi o to że Fabregas nie chce pracować a odpoczynek mu się należy jak każdemu po robocie. On mógłby grać- ale rezultaty tej gry były by gorsze bo mięśnie potrzebują czasu na regeneracje żeby pracować na najwyższych obrotach (właśnie około tych 3 dni)
0
z Bayernem na Etihad grali dawno temu, gdy zespół dopiero się adaptował do nowego trenera. Dodatkowo to była faza grupowa gdzie można sobie pozwolić na więcej - zagraliśmy asekuracyjnie, bo tak się właśnie wygrywa turnieje (dlatego np reprezentacja Hiszpanii nigdy nie będzie grała tak jak Barcelona)
0
zgadzam się z ocenami, bardzo rzetelne są,b ez dwóch zdań. Szkoda że redakcja nie wystawia też oceny trenerowi, bo myślę że Martino dostałby za ten mecz 5 ( z minusem za późne zmiany i brak chęci odważniejszego ataku i dobicia rywali wprowadzając np Pedro zamiast Sergiego Roberto)
0
co mnie najbardziej cieszy to ż Tata jest pragmatykiem a nie romantykiem i idealistą i potrafi Nas dobrze dostosować do sytuacji. Swoim doborem strategii na mecz z Manchesterze pokazał że jest właściwą osoba na właściwym miejscu
0
nie wiem o co mu chodzi nawet jakby nie było karnego i grali by w 10- to było dużo istotniejsze. Bilans błędów sędziego i tak wyszedł mu na 0 (nie uznali Nam prawidłowego gola w końcu)
0
widać jak czasy się zmieniły- kiedyś sędziowie też popełniali błędy, ale mówili o tym głównie kibice. Zawodnikom, a już zwlaszcza trenerom- zwyczajnie nie wypadało. Mój kolega jest sędzią i mówił mi nie raz że to wszystko się przecież odbywa w ułamkach sekund, że często ktoś zasłania zdarzenie albo czegoś nie widać. Dopóki nie wprowadzą tak jak w hokeju zewnętrznego sędziego w pokoju z telenagraniem to nie powinno się tak ostro mówić o sędziach. nawet o tych często słabszych z la liga
0
ciekawe czy będzie tak samo mówił kiedy trafią na Nas w dalszych losowaniach ;]
0
Messi 4 straty? to chyba najmniej w karierze!
0
należy im się szacunek za to że grają ładny, kombinacyjny, otwarty futbol w lidze w której jest to bardzo trudne i nie ma tradycji takiej gry (poza jedynym Arsenalem)
0
futbol byłby dużo ładniejszym i przyjaźniejszym sportem gdyby nie Chelsea
0
Thiago w Bayernie gra świetnie... szkoda że nie został u Nas
0
redakcji by chyba korony z głów pospadały gdyby Messiemu przyznali Zm ;)
0
on się rusza jak wóz z węglem i na dodatek nigdy w życiu nie grał w wysoko ustawionej linii obrony. Nie pasowałby do Nas
0
zawsze mnie irytują hasła w stylu "brak ogrania" bo to mi od razu przypomina sytuację na Naszym rynku pracy. Nie wystarczy talent, umiejętności. Trzeba mieć 22 lata i od razu 10 lat doświadczenia :P
0
Destro jestem tu od 3 lat zarejestrowany i nie przypominam sobie żadnego optymistycznego komentarza z Twojej strony. Nie atakuję Cię, po prostu myślę że przydałoby się wiecej optymizmu.
Bo A- Messi zagrał 3 słabe mecze i już mówimy że jest bez formy. To nadużycie, gra gorzej niż Nas do tego przyzwyczaił ale do kryzysu mu jeszcze daleko
Martino ma swój pomysł na grę, wystarczy popatrzeć jak zmieniły się Nasze statystyki w porównaniu z ubiegłym sezonem. W obronie to jest niebo a ziemia. A dodajmy do tego że na ten moment ma do dyspozycji w zasadzie ten sam skład który rok temu miał duże wahania formy (-Thiago który by się teraz baaardzo przydał). Jedyny nowy nabytek Neymar ma kontuzję i to jest większy problem niż zniżka formy Messiego bo Brazylijczyk wydaje się być lekarstwem na skostniałą ofensywę Blaugrany
0
naprawdę dobry felieton, tym niemniej mam kilka "ale":
to nie Alba powinien szaleć do przodu- na jego skrzydle gra bardzo szybki Navas więc rajdy Jorbiego mogły by okazać się niczym innym jak tylko udostępnianiem pasa startowego do rozpędzenia się kontrataków City
Alves zdecydowanie powinien odwazniej wyjść do przodu bo lewa obrona to jest bolączka City, wystarczy przypomnieć sobie grę Clichy'ego w meczu z Bayernem (ma poważne problemy z ustawianiem się i to daje szansę na prostopadłe piłki) i popatrzeć na statystyki traconych przez nich bramek
nie byłbym też taki pewny że City się nie cofnie- Pellegrini jeszcze rok temu ustawił tak swoją Malagę - choć przecież nie był to jego styl, potrafi się zaadaptować.
Podejrzewam że Don Andres nie wyjdzie od pierwszych minut. Walka o środek pola rozegra się pewnie na linii - Xavi/Yaya toure i Fabregas/Fernandinho. Jeżeli nie damy się zdominować fizycznie to naprawdę możemy dużo ugrać
0
gdyby za takie coś jak to zastawienie za jakie Alba dostał kartkę karani byli gracze np Atletico, to po 10 kolejkach mieli by chyba z 50 żółtych kartek na koncie
0
to nie jemu decydować czy oddaje życie dziecka... myślę że to wychodzi w tłumaczeniu głupio a w oryginale ma inny wydźwięk. wyjątkowo niefortunnie powiedziane.
0
tylko dlaczego on miałby do Nas przyjść? City też gra o najwyższe cele, ale oferuje znaaacznie wyższą pensję niż my. Tam też zresztą ma możliwość gry u boku świetnych piłkarzy. Zupełnie nie widzę szans na jego transfer
0
ja widzę kilka czynników takiego stanu rzeczy- po 1 Messi nie gra w pressingu co powoduje że łatwo nas zaskoczyć. po 2 nie ma Neymara i to baaaardzo widać (on ma szczyptę tego błysku w stylu Ronaldinho że potrafi wypalić z niczego) i w końcu po 3 grają co 3 dni i wiadomo że może być ciężko z koncentracją na każdy mecz
0
tak się składa że widziałem każdy mecz jaki grała wtedy reprezentacja Włoch i pamiętam swoje oburzenie, jak to możliwe że taka cwaniacka, ostra, pełna symulek i prowokacji gra może dawać rezultaty a pięknie grający Hiszpanie odpadają z, grającą podobnie do Włochów, Francją. To co w tamtym turnieju wyprawiali Gattuso czy Materazzi...
0
Barcelona gra lepiej bez Messiego- tak, to prawda, bo może i nie ma tego błysku w ataku, ale za to wtedy faktycznie mamy pressing. a z nim? co z tego że wszyscy są świetnie ustawieni i naciskają jak wystarczy że on jeden odpuści i już przeciwnik łatwo wychodzi spod krycia i atakuje kontrą
0
Barca grała bez serca. Ja nie mogłem uwierzyć w to co widzę, oni dosłownie po pół godziny oddali mecz. Strzelili w pierwszych dziesięciu minutach bramkę i zaczął się festiwal nieskuteczności i przesadnego "szpanowania", lekceważenie przeciwnika. I ta gra bez ambicji i zaangażowania się zemsciła (nie mówię o Naszej 9, bo Alexis oczywiście walczył do ostaniej minuty)
0
Xavi nie spowalnia akcji tylko własnie gra z głową, czasami faktycznie zbyt asekuracyjnie. Tyle że bez niego mielibyśmy grę a la jeźdźcy bez głowy, byle od przodu, a tu nie o to chodzi. Dzisiaj był chyba jedynym pomocnikiem do którego nie mógłbym się przyczepić- przy słabes dyspozycji Cesca i Busiego to jemu zawdzięczalismy kontrolę nad meczem. Bo Messi to tracił piłki w tempie ekspresowym i to aż dziw bierze że przy tylu jego pomyłkach nadal mieliśmy dobre posiadanie