siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dani ma racje, Camp Nou zaczyna bardziej przypominać skwer na piknik nie stadion. Człowiek patrzy na ludzi wokół siebie na trybunie a tam połowa to nie są nawet kibice, tylko ludzie którzy na stadion wybrali się jak do kina, którzy w ogóle nie czują ducha stadionu. A już broń Boże żeby ktoś z nich mówił po katalońsku lub hiszpańsku, albo znał chociaż tę jedną piosenkę (hymn)
0
Ja tam nie obwiniam w ogóle napastników za dzisiejszy mecz. Zawaliła obrona. Zupełnie inaczej wyglądałby ten mecz gdyby nie masowe, zbiorowe błędy formacji defensywnej. Musieliśmy gonić wynik i, co oczywiste, Valencia zamknęła sie na własnej połowie a wtedy naprawdę cieżko o gola. Dobra gra musi zaczynać się od obrony. Gdyby z tyłu było 0 to z przodu spokojnie zrobiło by się 3-4
0
Yaya odszedł zanim era Barcy na dobre się zaczęła. człowieku zejdź na ziemię
0
każdy gol padł dzisiaj bo akcji prawą stroną boiska- Alba niestety miał dzisiaj zbytnią swobodę i przez to obrona nie była zbalansowana
0
"Madryt oferował więcej" i wszystko jasne skąd ta sprawa tak naprawdę się wywodzi
0
aż by się chciało powiedzieć "klasyczny" skład
0
człowiek który udowodnił że turnieje wygrywa się nie tylko defensywną, brutalną grą (vide Grecja 2004 czy Włochy 2006), ale też piękną i finezyjną
0
Madriditis- pewnie, że mamy o co być zazdrośni. W ciągu ostatnich dziesięciu lat Real zdobył aż 6 trofeów, a my tylko 21...
0
tak sie boi bo wie, że odwet będzie. ale to tylko pionek- kozioł ofiarny. Powinno być wszczęte śledztwo wewnątrz klubu żeby ujawnić prawdziwą grupę interesów jaka stała za zamachem stanu na Rosella
0
mnie ciekawi że Messi ostatnie 3 mecze rozegrał naprawdę bardzo cofnięty, nawet jak na siebie. W reprezentacji gra jako 10 i ciekaw jestem czy Martino nie ogrywa go trochę w tej roli
0
w rewanżowym meczu Copa Del Rey z Levante mógłby wyjść w 1 składzie- zobaczylibyśmy co potrafi i w jakiej jest dyspozycji
0
fajnie by było gdyby Cruyff wrócił do Barcy na jakieś symboliczne/honorowe stanowisko
0
swoją droga teraz to on sobie może wniosek wycofać, jak ma go już sąd to teraz i tak to nic nie zmienia...
0
chciał rezygnacji Rosella i mu się udało. pytanie czy faktycznie leżało mu na sercu dobro klubu czy miał w tym jakiś prywatny interes
0
z dwumeczu z nimi najważniejszym zadaniem będzie nie pogrążyć się na wyjeździe, spokojnie wygrać, w ostateczności zremisować. grać bez ryzyka. Pellegrini jeszcze nigdy z Nami niczego nie wygrał
0
tylko Aguero- jest tak wszechstronny że spokojnie poradziłby sobie w każdym wariancie gry, bo strzelac potrafi nawet z 5% sytuacji
0
pisałem chyba z pół roku temu- nie umieją nas pokonać na boisku, spróbują innymi metodami. Prezes, piłkarze, a niebawem wyjdzie że kibice są w coś zamieszani
0
wielu ludzi sobie chyba nie zdaje sprawy jak fatalnie te zawirowania odbijają sie na wizerunku klubu. Oskarżenia o malwersacje, zmiana prezesa z dnia na dzień, groźby pod adresem Rosella, oskarżenia do prokuratury przez ludzi z wewnątrz i jeszcze zła prasa kierowana przez stolicę
0
zrezygnował żeby móc sie bronić z wolnej stopy i nie psuć wizerunku klubu. Madryt jest silny, nagonka na Nasz klub rosnie
0
Atletico- w stylu gry to taka hiszpańska Chelsea. Zamiast Drogby, Costa. I też z mocnymi autobus, ze słabymi rzadko kiedy dominacja w posiadaniu (bo jest niewygodna). Gra z kontry, obrona całym zespołem, dużo fauli i drobnych, często niekaranych przewinień. Wiadomo że to dwie inne drużyny, ale podobieństwa są i to duże
0
Xavi dzisiaj znowu wystąpił w roli głęboko ustawionego rozgrywającego. Jak macie wątpliwości co do jego nowej roli w drużynie- przypatrzcie się jego zachowaniu podczas wyprowadzania piłki po przechwytach na naszej połowie i jego ustawieniu za każdym razem kiedy gra przenosi się na skrzydło. Potem krytykujcie.
Cesc jest genialną 10, nie ma wątpliwości i mimo słabej dyspozycji reszty zespołu ciągnął kreatywnie grę do przodu.
Pedro naprawdę dobrze w pressingu, raz naprawdę efektownie zamotał obroną. Alexis zdekoncentrowany- dawał się łapać na niepotrzebne spalone
Messi grał za głęboko dzisiaj- jakby wszystkie jego akcje musiały być rajdami ze środka boiska i nie mógł polegać na partnerach.
0
taka skrajność- jak ktoś kibicuje Barcie to w domyśle lubi też ładną grę. Zachwycanie się Atletico które gra jednak brzydko to jak zaprzeczenie temu co napisałem powyżej
0
problem w tym meczu polegał na tym że nie mieliśmy zawodnika między liniami, bo Messi po piłkę musiał cofać się aż na środek- 90% czasu nie było nawet opcji zagrania do przodu. Brakowało takiej zagrywki jak w meczu z Milanem na Camp Nou- np gdyby Alexis grał bliżej środka i zrobił dla Atomowej Pchły trochę miejsca (zwłaszcza że i tak nie był w stanie sam nic zdziałać na prawym skrzydle). Odkujemy się w następnym meczu, nie ma paniki ;)
0
statystyki ma świetne, ale chciałbym go zobaczyć intensywniej biegającego. do tej pory nie udzielał się w pressingu a np w meczy z City to będzie sprawa kluczowa
0
W tym meczu tak naprawdę mieliśmy tylko jedno zadanie- uniknąć kontuzji. I jak na złość...
0
Messi leniwie człapie po boisku, Tello co dotknie piłki to strata... a tu nagle Tello wrzutka i Messi gol. Dowód na to że styl gry Barcy to coś wiecej niż widać na pierwszy rzut oka :)
0
za pół roku do składu wraca Deulofeu- wiec jednego młodego zdolnego będziemy mieli. Przyda sie ktoś kto będzie opcją dodatkową, bardziej doświadczonego i Afellay idealnie by pasował. Cuenca i Tello nie załapią się do składu bo przed nimi będą Messi, Neymar, Alexis, Pedro i wspomniany przeze mnie wyżej Gerard. A co dopiero będzie kiedy w końcu sprowadzimy kogoś o walorach klasycznej 9?!
0
nie mogę się z Toba na ten moment zgodzić z jednego powodu- ani Sergi Roberto ani Cesc nie potrafią tak dobrze rozgrywać "od tyłu". Fabs ma inklinacje stricte ofensywne i to z przodu powinien robić zamieszanie, cofanie go do roli głębokiego playmakera to ograniczanie jego naturalnych umiejętności. Co do Roberto to chłopak jest nawet bardzo dobry, ale do zostania Generałem mu jeszcze daleko. Lepiej żeby się rozwijał niż wypalił, jak kiedyś Bojan. Xavi wiele lat pracował i czekał na swoją wielką szansę. Dopiero mistrzostwa europy w 2008 roku zmieniły jego pozycję z gracza ważnego na gracza kluczowego. Odnośnie jego (Xaviego) odejścia: wystarczy spojrzeć na przykład Pirlo- po jego transferze do Juve działacze Milanu chyba do dzisiaj plują sobie w brodę
0
Busi ma wszystko co jest potrzebne do zostania nowym generałem- przegląd pola, czytanie gry, fenomenalną technikę i dołącza do tego dobre walory fizyczne. Ciekawą opcją byłoby w przyszłości ustawienie Mascherano na DM w duecie z bardziej kreatywnym Segio. Taki eksperyment na przyszłosć. Bo na ten moment nikt poza Iniestą nie zastąpi Creusa
0
dostosowanie sie do Naszego stylu gry mu zajmie masę czasu, a w canterze mamy przygotowanych do gry, zdolnych zawodników