0

boję się że to będzie bardziej krok w stronę archaicznego futbolu preferowanego przez Bielsę niż w stronę tego co gra Bayern. nie twierdzę że chciałbym żebyśmy grali jak oni (choćby dlatego że mamy 100x lepszych technicznie zawodników) ale ich wielowymiarowość to recepta na współczesny futbol totalny

0

Bielsizm jest niestety archaiczny, współczesny futbol wymaga elastyczności i nie planu B, ale też planów C i D. Wystarczy popatrzeć na Bayern, który jest chyba najbardziej wielowymiarowym zespołem odkąd pamiętam. Raz grają z kontry, raz pozycyjnie, raz pressingiem, raz się cofają, raz skrzydłami, raz środkiem

0

może to była by dobra odmiana gdyby poprowadził Nas trener starszy, bardziej doświadczony. nie musimy zawsze stawiać na młodych

0

jeżeli ma ciekawe pomysły na ten zespół to jest kandydatem nr1. on nie będzie sią bał ustawić tak niepopularnego u Nas bivote, posadzić na ławce Alvesa czy Xaviego- myślę że przy Nim moglibyśmy się rozwinąć taktycznie

0

kurcze no, my Polacy tak często jesteśmy pokrzywdzeni. nie mówię tu że specjalnie, bardziej przez wyjątkowy pech i nieszczęście. Biedny Tito, ale kibiców też mi żal. Miał być Super Mecz,

0

Takich ludzi jak Tomaszewski to powinni pokazywać co najwyżej w transmisjach z ogrodu zoologicznego. Jak go słuchałem to nei wiedziałem śmiać się czy płakać

0

mecz w Polsce jest odwołany bo to pierwszy dzień po utracie trenera. Gdańsk miał pecha. Na pewno inaczej sie sytuacja będzie klarować z czasem. Do 24 lipca wiele się może zdarzyć. Nie jest powiedziane że tamtego meczu też nie odwołają

0

takich kibiców im nie potrzeba

0

dramat Vilanovy to także dramat klubu. Nie ma nikogo kto mógłby go godnie zastąpić. Miał plan na ten sezon, pomysły na zmiany, sztab został dobrany wedle jego myśli

0

Montoya przede wszystkim w przeciwieństwie do Daniego nie zapomina o swoim polu karnym i jego roli jako obrońcy

0

Gratuluję Eoren bo to jest najlepszy artykuł na fcbarca.com jaki czytałem od miesiecy i na dodatek dotyka sedna problemu. Nie rozumiem jak to jest że przy tylu różnych wyjasnieniach tegorocznych porażek nikt nie zwracał uwagi na personalne aspekty. Fakt że Nasi gracze robią na co mają ochotę (vide nagrania z tryumfalnego objazdu po katalonii gdzie kilku się pobiło itd) i że niektórzy, jak np Xavi, nie mają żadnej równej konkurencji, na pewno wpływa negatywnie i to w stopniu ogromnym

0

trudno się dziwić chłopakowi że chce się rozwijac pod okiem najlepszego trenera w historii klubu

0

jeżeli Martin popracuje troszkę nad szybkością to będzie naprawdę ciekawą opcją do zastąpienia Daniego. W obronie poza tym mu nie ustępuje, a jego mniej hurra-entuzjastyczne wyjścia do przodu biorę jako zaletę. Alves i Alba na boisku w tym samym czasie to nieporozumienie

0

wszystko fajnie ale jakoś nie wierzę w to że wygryzł by ze składu Schweinsteigera czy Kroosa

0

mnie właśnie cieszy efekciarski styl Neymara bo tego mi brakowało trochę od czasów wielkiego Ronaldinho

0

problem z jego ewentualnym odejściem polega na tym, że bez niego nie mamy takiego Jokera- piłkarza którego można wprowadzić żeby odwrócić losy meczu, kogoś przebojowego, ale jednak z doświadczeniem. Thiago już jest ograny, potrafi błysnąć. Jest typem zmiennika, którego tak bardzo zabrakło Nam na boisku w pierwszym meczu z Bayernem. Sergi Roberto ma zupełnie inny profil i nie ma doświadczenia. Nie wiem w jaki sposób Mister będzie teraz próbował odwracać na Naszą korzyść teoretycznie przegrane mecze

0

po taniości go Atletico nabyło. nie rozumiem polityki transferowej, Villa naprawdę jest wart o wiele więcej na dodatek to transfer wzmacniający rywala...

0

Gdyby zliczyć tytuły zdobyte zarówno z reprezentacją jak i z klubem, nagrody indywidualne, oraz ocenić postawę na różnych prestiżowych turniejach, wpływ na grę i w końcu aktualną dyspozyję- Iniesta nie ma równego sobie na świecie. Na ten moment oczywiście

0

Prezio tak gada bo musi, na tym polega cała ta gra i negocjacje. Jeżeli chcą sprowadzić jakiegoś klasowego napastnika (z tego co wiem to mają chrapkę na Cavaniego po tym jak Monaco im zgarnęło Falcao sprzed nosa) to przy obecnych zasadach finansowego fair play muszą kogoś sprzedać

0

ten 10 dniowy powrót do zdrowia po wycięciu migdałków to jest ściema, miałem usuwane rok temu i po 10 dniach to byłem szczęśliwy jak mogłem szklankę wody wypić

0

a może, szalony pomysł, wystawiać Fabregasa w pomocy na miejscu Thiago, zamiast w środku ataku?

0

Odkąd Thiago ma odejść w komentarzach większości ludzi urósł do rangi conajmniej geniusza futbolu równego Messiemu, Iniescie i Xaviemu i kandydata do złotej piłki. Otwórzcie oczy! Jest dobry, ale żeby robić histerię z jego powodu?

0

chłopak był zdecydowanie bardziej perspektywiczny od Bartry, szkoda że fatalna kontuzja rok temu odebrała mu szansę

0

nie chce być rezerwowym więc oferuje sie Barcelonie, która ma na ataku Messiego, Neymara i Alexisa?

0

wszystko niby fajnie Challenger kiedy mówisz o tym że Pedro gra tak jak zespół, ale zbyt wiele było meczów w tym sezonie kiedy zespół grał dobrze a on był jego najsłabszym ogniwem, zupełnie bezbarwny i o klasę gorszy. takiego Pedro drużynie nie potrzeba. Zgadzam się z tym że nadchodzący sezon to będzie jego czas próby

0

czułem sie jakbym oglądał 3 wydanie meczu Barca-Bayern

0

od czasów Ronniego w Barcie nie było na świecie drugiego piłkarza, który wprowadzałby taką magię do gry. Messi jest wielki, ale jego styl jest bardziej pragmatyczny, mniej finezyjny. Na ten moment największą przyjemność sprawia mi oglądanie Iniesty bo, choć zupełnie różny od Ronniego, też ma masę polotu i niepowtarzalny styl

0

zapowiada się naprawdę ciekawie- na prawym skrzydle Hiszpania będzie miała kłopot bo Arbeloa nie jest za szybki a Neymar z Marcelo tworzą świetny, dynamiczny duet. Bardzo interesuje mnie potyczka Alvesa z Albą. Jeżeli Fabregas zagra od pierwszych minut to myślę że w środku pola nie będzie niespodzianki i Hiszpania będzie dominować

0

co za czasy że za byle grajka kluby żądają 30-40mln (a podobno szaleje kryzys po świecie). kiedyś za takie pieniądze mówiło się o transferach super gwiazd

0

a ja mam przeczucie że Włosi wyjdą z pressingiem i spróbują zdominować środek pola, co im się nie udało w finale, ale udało sie kiedyś w fazie grupowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?