0

Abi też był zasłużony a go pożegnali. Do tego to jest piłka, zasługi nie grają. Ważna jest forma tu i teraz, a na ten moment Pedro wcale nie gra lepiej niż kiedyś Bojan

0

Pedro ma za sobą nie jeden, ale dwa (sic!) słabsze sezony. Jeżeli klub umiał się pozbyć Guardioli, Ronaldinho i Eto'o, to tym bardziej słabiutkiego ostatnimi czasy skrzydłowego. Zwisa mi i powiewa w tym wypadku czy ktoś jest wychowankiem, przyjacielem prezesa czy nawet prezydentem. Ciekawe że dla Naszej "17" mają tyle wyrozumiałości a dla wcale nie gorszego Bojana już nie mieli. Wszystko to mówię jednak przy mojej dużej sympatii dla Kanaryjczyka i absolutnie nie życzę mu źle. Ten sezon teraz to w moich oczach jego 3, ostatnia szansa

0

W Anglii się nie nauczy tyle co w Niemczech. Wyspiarski futbol jest siłowy, archaiczny. U Naszych zachodnich sąsiadów doświadczył by większej różnorodności

0

lepiej kupić chomika- też gryzoń, ale nie agresywny

0

jeżeli on odejdzie za 18mln, Villa za 13mln to już jest 31mln do transferu Thiago Silvy

0

Tito oddał się do dyspozycji zarządu już dwa razy

0

lepsze to niż alternatywa- trzymanie go w klubie na siłę i zmuszanie go do oglądania meczów z trybun

0

Ja nie mam problemu z tym, że Thiago odejdzie do Manchesteru żeby regularnie grać i rozwijać się. Nigdzie mi nie spieszno, może wrócić do Nas za kilka lat już jako gwiazda. Po to są co roku pieniądze na transfery żeby z nich korzystać. Trzeba myśleć perspektywicznie a nie tylko skupiać się na tym co tu i teraz. Wielu świeżo upieczonych kibiców może tego nie zrozumieć

0

mieć pretensje do kogoś o ambicje, wolę walki i determinację... brzmi jakby jakiś dziennikarzyna sobie to wymyślił dla podgrzania atmosfery

0

podał się do dyspozycji zarządu już dwa razy. Nie róbmy z niego kozła ofiarnego

0

Teraz nagle zauważyli że międzynarodowe federacje piłkarskie są mafiami finansowymi, nie płacącymi podatków, robiącymi przekręty i tworzącymi państwa w państwie?

0

wiadomo co z Fabregasem? dlaczego musiał wcześniej zejść?

0

10x bardziej wartościowy skrzydłowy niż Pedro, a zarabia pewnie z 10x mniej

0

wynik wysoki ale poziom gry Hiszpanów wcale mnie nie zachwycił, mimo że zdaję sobie sprawę że grali na "ćwierć gwizdka". Mało kreatywności w rozgrywaniu, niewiele ciekawej gry. Zupełnie inaczej jednak wygląda gra bez piłkarzy Barcy i to widać gołym okiem- reszta reprezentacji też czuje tiki-takę, ale nie w takim stopniu jak Nasi wychowankowie

0

ten artykuł to kubeł zimnej wody. dobrze że wyjątkowo dzień dzisiaj upalny

0

co jak co ale Don Andresa nikt nigdy nie zastąpi

0

Nasz najlepszy pomocnik w tym sezonie a i tak połowa kibiców nie ma do niego zaufania

0

nie ma co zwalać na Vilanovę, bo to nie on odpowiada za kontrakty zawodników. Po Xavim i tak pierwszy do rozgrywania jest Fabregas i tak powinno być

0

chłopak powinien iść tam gdzie będzie mógł grać. Jego brat gra w słabiutkiej Mallorce, ale załapał się do kadry Meksyku i jest jednym z jej najjaśniejszych punktów

0

mając takich skrzydłowych jak Neymar, Alexis i Tello naprawdę się wkurzę jak w wyjściowej jedenastce na mecz np z Bayernem czy Realem zobaczę Pedro

0

Nam chodzi o lidera obrony- lider to słowo klucz! facet któremu co mecz zdarzają się 2-3 głupie błędy który do tego czasami zapomina o ustawianiu się nie może nim być. My na gwałt potrzebujemy kogoś takiego jak Puyol, kto będzie umiał wydrzeć się na kolegów jak się zagapią, kogoś kto będzie pilnował ustawienia całego bloku defensywnego

0

w 2002 Brazylia też stylem nie powalała a wygrała, wiec liczę że coś ciekawego pokażą na mundialu

0

fajnie że Valdes jeszcze rok pobroni ale co potem? ani pieniędzy dodatkowych na transfer nowego bramkarza nie będzie ani czasu na jego zaaklimatyzowanie do drużyny

0

on jest trochę narwany, ale potrafi sie potem przyznać do błędu i to najważniejsze

0

10 meczów rocznie mnie by robiły kosmiczną różnicę dla Messiego i praktycznie żadną dla Barcy bo mamy bardzo elastyczny i równy skład. Nasi piłkarze odpadli fizycznie w połowie sezonu bo za często grali, a niektórzy na dodatek mieli za sobą euro (mówię tu o trzonie drużyny- Iniescie, Xavim i Busquetsie)

0

już sam fakt że takie oskarżenia wypłynęły bardzo psuje wizerunek Messiego

0

lubię go i chciałbym żeby został, ale prawda jest taka że lepiej dla siebie by zrobił gdyby poszedł do Manchesteru. Ostatnie lata pokazały że to wyspy są najlepszym miejscem dla Naszych wychowanków do rozwijania się. Zawsze przecież będzie mógł wrócić do klubu, tak jak przed nim Fabregas czy Pique. Naprawdę szkoda by było żeby grzał ławę w ważnych meczach przez kolejny rok

0

w końcu się udało komuś do niego dobrać, tylko na to czekałem

0

Ludzie chyba nie do końca rozumieją jak ciężko on jest chory. Ciekaw jestem czy praca faktycznie mu pomaga

0

Nie oszukujmy się, Thiago Silva mógł tu trafić, ale wybrał forsę. Kupę kasiory. Mamonę od piwnicy aż po strych. Miliony petrodolarów. My mogliśmy mu zaoferować "tylko" grę w najlepszym klubie świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?