siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieję że po jego odejściu Real dalej będzie grał na porównywalnym do Nas poziomie(aktualnie) bo lubię el Classico, to zawsze są dla mnie fajne mecze pełne emocji. Jak go nie bedzie to samych pozytywnych
0
chyba jest jakaś pomyłka w statystykach bo wynika z nich że mieliśmy tylko 42% posiadania piłki...
0
Marquinhos albo Kompany? why not both? ;)
0
Qatar Foundation to jeszcze jakoś się prezentowało ale Qatar airways to nei kojarzy mi się najlepiej. tym niemniej koszulki naprawdę fajne, prawie identyczne, ale nie takie pstrokate jak w sezonie 2010/2011
0
lepszy od Bartry, ciekawe co z nim będzie
0
ale to jest za przeproszeniem p***lenie że chcą żeby został do końca kontraktu. Są pazerni na kasę i już to widzę że chcieli by taką maszynkę do robienia pieniędzy za darmo pożegnać. Takie bajki to mogą opowiadać swoim dzieciom a nie mediom
0
Moi sąsiedzi po tej perfidnej symulce Eboue po której padł gol poznali masę nowych wulgaryzmów. Pamiętam, jedyny z całej rodziny mecz oglądałem bo inni po golu dla Arsenalu nie mogli wytrzymać nerwowo
0
Nie martwcie się o kasę. Jego przyjście do Nas się w rok zwróci. To jest najbardziej medialny piłkarz świata. Nie tak skromny jak Messi więc przyciąga uwagę mediów, nie taki arogancki jak Ronaldo więc nie zniechęca do siebie kibiców. Przyjdzie do Nas to wzrośnie Nam sprzedaż koszulek, akcesoriów, frekwencja na meczach, oglądalność, a przede wszystkim prestiż marki jaką jest Fc Barcelona
0
brazylijczycy są znani na całym świecie ze swoich oper mydlanych
0
nie sprzedadzą go ze względu na zasługi. trzeba mieć naprawdę jaja żeby się pozbyć utytułowanych kiedy zaczynają źle grać i kiedy ich czas się kończy
0
ja jestem za jego przybyciem na Camp Nou, jeszcze żaden klub nigdy nie wyszedł źle na tym że miał niemieckiego bramkarza
0
jak zwykle Chelsea grało brzydko i wygrało...
0
tak, a super ekspres podaje że Lechia jest zainteresowana transferem Lionela Messiego, który za dopłatą 5mln euro od Barcy może zostać wymieniony na Grzesia Rasiaka
0
typowy socjalista który by wszystkiego zabronił w imię górnolotnych idei
0
Ronnie troszkę zaprzepaścił talent ale myślę że jest w tym też część winy Rijkaarda- Xavi pisał w swojej książce, że Frank był bardzo tolerancyjny i aż nadto wyrozumiały. Może gdyby trzymał Ronaldinho trochę krócej inaczej by się potoczyła jego kariera
0
czym on jest zmęczony? a praca w innym klubie go nie będzie męczyć?
0
szkoda by było Rooneya, pleśniałby u Nas na skrzydle a to przecież goleador...
0
debiutował za Guardioli. czekam na jakiś debiut za Vilanowy
0
ja bym wolał gdybyśmy sprowadzili Piszczka żeby konkurował z Alvesem i przejął po nim pałeczkę; i Kompany'ego, ale oba te transfery są niemożliwe. Nie dlatego że byłyby nieosiągalne finansowo, ale dlatego że Nasza dyrekcja woli przyoszczędzić na kluczowej na ten moment formacji i przewalić kasę na atak
0
to jakie finansowe decyzje były u Nas podejmowane woła o pomstę do nieba. W jakimkolwiek innym biznesie gdyby dyrekcja zaliczała takie wpadki to wylecieliby na zbity pysk
0
za te pieniądze można by nowy stadion wybudować...
0
są Naszą jedyną alternatywą na ten moment dla Messiego
0
Duet Alexis - Fabregas jest na ten moment Naszą najlepszą alternatywą na niedyspozycję lub gorszą formę Messiego. Nie powinniśmy się absolutnie z żadnym z nich żegnać po tym sezonie
0
podoba mi się linia pomocy
0
a ja słyszałem że Wawrzyniak jest do wyciągnięcia z Legii Warszawa w zamian za Fabregasa i Messiego...
0
ja jestem bardzo ciekaw w jakich to środowiskach myślą o wzmocnieniu Naszej przepełnionej pomocy...
0
potrzebny Nam jak rybie ręcznik
0
nie widzę w tym problemu. Ci ludzie podejmują decyzję i muszą przede wszystkim myśleć o sobie. A Nam się przyda odświeżenie sztabu, może dzięki temu karierę zrobi kilku młodych i zdolnych :)
0
moim marzeniem jest zobaczyć Piszczka jako następcę i zmiennika Daniego Alvesa ale wiem że to nierealne, więc Adriano powinien zostać bo nie znajdziemy nikogo lepszego o taki profilu jak on
0
rekord 121 bramek w sezonie jest naprawdę imponujący, nie ważne czy się kibicuje Realowi czy nie. Nie umniejszajmy jego znaczenia. Kiedy go w najbliższym czasie pobijemy to będzie naprawdę wielkie osiągnięcie