0

miałęm żal do zarządu ale to co teraz przeczytałem mnie uspokoiło, bo zmienia postać rzeczy

0

to jest plama na honorze tego klubu która nie zmyje się przez wiele lat. nigdy tego nie zapomnę zarządowi

0

David ma za soba znacznie lepszy sezon niż Pedro. Nie rozumiem polityki transferowej. To ja już bym wolał żeby na miejscu naszej 17 grał Bojan

0

stary i przeciętny, chyba najgorsza możliwa opcja transferowa

0

najlepszy napastnik, gość zdobywał gole z każdej pozycji i miał mega skuteczność. nie wszystkie jego zagrania były efektowne, ale zawsze były efektywne

0

to co spotyka Bojana to chamstwo bo chłopak nie zasłużył na takie numery. powinniśmy go puścić i dać mu szansę gdzie indziej

0

Rosellowi na pewno zawdzięczamy dobre transfery, ale to na co on pozwala Zubizarrecie to jest przegięcie (chodzi mi o to jak potraktowano Abidala i Valdesa)

0

*miało być tego pierwszego

0

Valdes nie wpuścił nawet 1% tyle strzałów ile np sytuacji bramkowych zmarnował Messi,. Z tym że tego drugiego kochają na całym świecie, a tego drugiego nie szanują nawet w klubie któremu poświecił prawie całe życie

0

po tym samobóju w meczu ze stanami zjednoczonymi wiem że Ter Stegen to doskonały następca i wręcz piłkarski sobowtór Valdesa, który podobnie jak Nasz portero zapewni Nam masę emocji

0

Marquinhos wyższy o 5cm od Puyola więc co to za głupie gadanie że jest za niski? Vilanova sobie wymyślił chyba że kupi piłkarza po parametrach jak w futbol menadżerze- absurd

0

najbardziej boję się scenariusza, że Nasz nowy brazylijski magik dostanie rozkaz sterczenia na skrzydle bez piłki i oddawania jej do tyłu oraz grania w 100% pod Messiego

0

najlepszy pomocnik w la liga a my na niego narzekamy, bo co? bo w pojedynkę nic nie pokazał w meczach w których zawiódł cały zespół?

0

mój ukochany klub zamienia się w Chelsea gdzie nie ma w ogóle krzty sentymentu i liczy się kasiora, nie zniosę tego :(

0

Rosell i Zubizarreta powinni wylecieć z hukiem. Przez nich straciliśmy już Pepa, teraz Abiego. Przez nich nie sprowadziliśmy rok temu potrzebnego obrońcy i wyrzuciliśmy z klubu jego legendę- Cruyffa. A na dobitkę Rosell sprzedał miejsce na Naszej nieskalanej koszulce arabom za 50mln w czasie gdy Real umiał sprzedać swoją już od dawna zajętą koszulkę za 100mln...

0

ja mam wrażenie że Tito jest tylko marionetką zarządu i tak na prawdę nie ma żadnego wpływu na podejmowane w klubie decyzje

0

kurrr, choć raz Tito mógł by wystawić Songa i Busquetsa razem i zobaczyć jak to wyjdzie, jako zadatek na przyszły sezon, ale nie, po co. Lepiej oklepywac niesprawdzający się schemat

0

Song najlepszy na boisku dzisiaj, poza tym że dał sie sprowokowac niepotrzebnie pod koniec (chociaż nie wiadomo co mu tamten gościu powiedział że go to tak zdenerwowało)

0

w tym wątpię, ale w następnym sezonie może grać już nawet pierwsze skrzypce

0

odejdzie do United, tam w twardych warunkach dojrzeje piłkarsko i jeszcze do Nas wróci już jako wielka gwiazda, o to się nie martwię :)

0

zgadzam się z nim we wszystkim oprócz kwestii transferowych. uważam że za rządów Rosella przeprowadza się je w sposób bardziej przemyślany. za Laporty i Guardioli było tak- Pep mówił że kogoś chce, Txiki go sprowadzał. O ile na początku dotarli do Nas geniusze jak Dani Alves, o tyle potem było coraz gorzej (Ibra, Chygrynsky)

0

kiedyś (czyt tak z 10 lat temu) kwoty transferów były bardziej sensowne. dzisiaj za byle młodego grajka sobie liczą ponad 20 milionów, kiedyś za tą kasę chodziły gwiazdy

0

Zawsze wygrywamy albo my albo Ci którzy Nas pokonali. To jest wieloletnia już tradycja!

0

a co się nagle stało z tymi 10 milionami przedpłaty jakie rzekomo wyłożyliśmy żeby zagwarantować sobie jego transfer?

0

wolę go od Neymara

0

"Thiago na liście Czczych życzeń Realu Madryt" - taki nagłówek bardziej by mi się podobał

0

Rosell dobrze kombinuje: chcą 50mln za 50% praw to damy im 50% kwoty jakiej żądają ;) taka ironia Naszego zarządu

0

w końcu jakaś dobra wiadomość! nie ma drugiego tak uniwersalnego piłkarza w Europie, poza tym w rundzie wiosennej pokazał że uniwersalność to tylko jedna z jego wielu zalet

0

ja myślę że Thiago zostanie bo chłopak ma zdolności i ambicje by stać się najlepszym na swojej pozycji. A osiągnąć to może tylko w Barcelonie, on chyba też zdaje sobie z tego sprawę. Ale jeśli w tym sezonie nic się nie zmieni to powinien odejść dla własnego dobra

0

jeżeli to prawda t chyba mu sie w d*** poprzewracało. Nie ma aż takich zasług żeby mu pomniki stawiać, broniłem go zawsze bo był Naszym bramkarzem , ale bez przesady, do miana wybitnego mu daleko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?