0

Ferguson 25 trofeów w 26 lat, Guardiola 14 trofeów w 4 lata. Dopiero teraz zaczyna do mnie docierać w jak wyjątkowej epoce dla Barcy i dla futbolu w ogóle przyszło mi żyć

0

on wniósł do futbolu coś nowego i choćby za to mu się szacunek należy od wszystkich

0

niech się ogrywa, może za kilka lat wróci do Nas w chwale? życzę mu tego

0

@xname
trudno o bardziej niejednowymiarowy styl niż tiki taka. będąc przy piłce masz dosłownie milion opcji do rozegrania akcji i ustawienia zespołu. Nudne to jest dla Naszych przeciwników, którym zapewne kibicujesz. Nie dziwię sie Wam że nudzą Wam się mecze z Nami bo w większości w ogóle sobie w nich nie pogracie i to musi być z pewnością irytujące. Ale podlicz sobie najlepsze mecze ostatniej dekady i wyjdzie że Barca gra w co drugim

0

ja żałuję że on chce opuścić Real po tym sezonie bo miałem nadzieję że odejdzie dopiero kiedy im wbijemy drugą manitę :)

0

Kto wie czy gdyby Nasz prezio pomyślał rok temu i go sprowadził za 40mln ( zamiast wydawać 20 na Songa) to nie mielibyśmy problemów w obronie i zmierzali właśnie po 4 trofea

0

*chciałem napisać na Topie

0

On na Tobie zagra jeszcze może ze 2-3 sezony. Pytanie czy opłaca się za ten stosunkowo krótki okres czasu płacić ponad 40mln euro? Ja myślę że tak. Efekty oszczędzania i kiepskiej obrony widać po tym sezonie. Trzeba się uczyć na błędach

0

Nie można wszystkiego zwalać na sztab od motoryki bo to nie football manager i musimy brać pod uwagę czynnik ludzki. trzon zespołu się starzeje. Niektórzy z Naszych piłkarzy grali na okrągło przez cały sezon i tu nawet trenerzy i fizjoterapeuci ze Star Treka by niewiele mogli poradzić. Połowa zespołu ma za sobą ciężki sezon 2011/2012 plus Euro 2012. A na dobitkę plaga kontuzji i brak motywacji(!). Nie róbmy kozłów ofiarnych z bogu ducha winnych fizjoterapeutów

0

skończy jak Fabregas na siłę wpychany do składu a w środku dalej będą grali starzy wyjadacze

0

nie mam pretensji do Fabsa że nienajlpiej gra w ataku. Tak samo jak nie miał bym pretensji do Messiego gdyby kiepsko grał postawiony na bramce

0

Puyol to jest uosobienie Naszego klubu, równie ważny i bliski mi jak barwy klubu. Brak szacunku do niego to brak szacunku do wszystkich Cules

0

Pique świetnie gra nogami i rozprowadza piłkę, potrzebuje tylko zdecydowanego, twardego partnera do obrony

0

mam nadzieję że dziennikarze nie urządzą Nam takiego cyrku jak zrobili w Madrycie

0

trzeba oddać że 2 bramka dla Betisu to gol kolejki. Stadiony świata, przylutował nie gorzej niż Roberto Carlos miał w zwyczaju

0

przegrywamy jak ostatni frajerzy. Co z tego że lewe skrzydło się stara jak reszta marnuje stuprocentowe sytuacje? Betis ma lepszą skuteczność od Nas!

0

linię pomocy będziemy mieli po tym sezonie na wypasie, dojdzie kilku młodych gniewnych i głodnych gry. Neymar i Hummels wystarczą. Isco by skończył jak Fabs- na siłę by go wciskali do składu na nie jego pozycję

0

żeby zrobić prawdziwą rewolucję taką jak zrobił Guardiola to musielibyśmy zatrudnić kogoś nie związanego z Rosellem i zarządem. Kogoś kto nie bał by się żeby wytransferować wychowanków kiedy grają kiepsko i ich czas sie kończył, który by posadził kogo trzeba na ławce i kto nie był by zmanierowany i umiał zmotywować zespół

0

nawet kiedy gra kiepsko to zostawia serce i płuca na boisku. Ciekaw jestem gdzie indziej znajdziemy napastnika który tak jak Alexis będzie pracował na kolegów z drużyny i bez narzekania stosował się do zaleceń trenera

0

irytują mnie kibice mówiący o tym że Tito już po tym jednym (wcale nie tak tragicznym) sezonie powinien odejść. Zmiany wymagają czasu i po kilku miesiącach (minus czas Tito w Nowym Jorku) nie można wiele powiedzieć. To nie jest Chelsea że jak szmaty porzucamy swoich bo coś tam Nam nie pasi. Sezon był trudny, potrzebne są zmiany, ale nei można wszystkich wyrzucać- to przeczy podstawowemu motto Wielkiej Barcelony. Wiele mam do zarzucenia sztabowi ale jestem gotów zaufać im znów na następny sezon

0

my potrzebujemy lidera obrony który chociaż po części zastapi Puyola, a nie młokosa który musi się ograć. Kompany by mi najbardziej pasował bo facet ma charakter

0

moja jedyna jak na razie koszulka to Kluivert z sezonu 1998/1999 i chyba na niej się skończy bo nie podoba mi się reklama arabskich baronów naftowych na przodzie od ubiegłego sezonu

0

Sandro "Jest ch*** ale stabilnie" Rosell

0

Czego potrzebuje Barcelona? Bramek. Brakło Nam 7 do remisu, 8 do zwycięstwa

0

Nie ważne czy przejdziemy, liczy się tylko to żeby dzisiaj wygrać i zachować twarz!

0

furosemid to można nawet u Nas w aptece kupić

0

Acena dla Alexa mnie nie dziwi bo zawsze kiedy go widzę w wyjściowym składzie to jest on jednym z najlepszych w zespole (a często przynajmniej najlepszym z Naszej środkowej formacji) i dominuje w środku pola

0

Song to jest piłkarz którego NIE WOLNO Nam sprzedawać bo potrzebujemy kogoś kto zastąpi Busquetsa. Do tego ma siłę fizyczną i może się dołączyć do rozegrania. Sprzedamy go to będziemy żałować i to bardzo

0

Ja się nie cieszę że Real odpadł bo bądź co bądź to klub reprezentujący moją ukochaną Hiszpanię. tym niemniej z niekłamanym zadowoleniem czytam co poniektóre, pełne bezsilnej złości i nienawiści, wypowiedzi pseudo-sympatyków Realu. Tych prawdziwych mi szkoda

0

Co oceniający rozumieją przez to że "na boisku zrobiło się nieciekawie" gdy Song się włączył do rozgrywania? nieciekawie dla Nas czy dla przeciwników?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?