0

Hiszpania wczoraj zagrała tak jak My w pierwszym meczu z Milanem, z tym że przeciwnik zagrał bardziej w stylu Chelsea. Dlaczego tylko zremisowali? Bo nie strzelali dobrze z dystansu, praktycznie nie ruszali się bez piłki (co przecież jest najważniejszym elementem tiki-taki) i nie mieli żadnego elementu zaskoczenia (dobry przerzut, zmiana tempa-coś co u normalnie grającej Barcelony jest na porządku dziennym)

0

Higuaina chcą się pozbyć z Realu bo nie ma formy strzeleckiej- a tu widać że nie jest z nim źle. Po prostu ma z kim grać. Messi sprawia że wszyscy wokół niego grają lepiej :)

0

na ten moment jest filarem Naszej defensywy więc mam nadzieję że to nie jest poważny uraz- bo nie ma nawet Adriano który mógłby go zastąpić

0

Luiza i Kompany'ego byłoby bardzo ciężko wyciągnąć bo grają w klubach zasilanych przez petrodolary. Hummels jest zwyczajnie najrozsądniejszą opcją cena/jakość

0

mamy w tym sezonie naprawdę rewelacyjny skład, mimo że niektórzy zawodnicy grają nieregularnie w tym sezonie. sprowadziliśmy Songa z Arsenalu za niemałe pieniądze i teraz nie dajemy mu grać, chociaż gra zawsze na poziomie i po takich wykańczających meczach jak ten z Milanem bez problemu mógł by zastąpić Busquetsa. Mamy gotowych chętnych do gry piłkarzy a zamiast tego "zajeżdżamy" niektórych mecz za meczem. ciężko będzie utrzymać takie tempo do końca sezonu

0

ostatni gwizdek- albo się chłopak obudzi i odejdzie, albo już nigdy nie zrobi kariery

0

Fajnie Garaj, fajnie Hummels, wszystko fajnie. Ale dobre jest wrogiem lepszego. A Barca jest najlepsza. My potrzebujemy takiego obrońcy, który będzie w stanie partnerować, a nawet wygryźć Pique z podstawowej jedenastki (a przynajmniej zrobi mu godną konkurencję) jeśli zajdzie konieczność. Kogoś kto godnie zastąpi Puyola w roli najlepszego stopera w Hiszpanii (różnie z tym bywało ale klasę Puyola trzeba doceniać nawet jak ma słabszy okres)

0

powinniśmy dawać zawodnikom szansę gry gdzie indziej nie na zasadzie wypożyczenia, ale sprzedaży z opcją odkupienia ich w ciągu 3 lat (Real tak robi i teoretycznie mogą sprowadzać swoich zawodników, co po tym sezonie mają zamiar zrobić z niejakim Carvajalem)

0

jeżeli Vilanova faktycznie ma zamiar kontynuować dzieło Guardioli, jak obiecywał Nam na samym początku swojej kariery w roli pierwszego trenera, to niech zacznie w końcu promować wychowanków

0

z Finlandią zagra Fabs, z Francją Xavi. najbardziej chyba interesujące jest kto wyjdzie na prawej obronie. obstawiam Carvajala z Bayeru Leverkusen bo facet od Arbeloy jest lepszy

0

Alexis ma 24 lata dopiero, zagra u Nas ma nadzieję co najmniej do trzydziestki :)

0

wiadomo dlaczego Pep tam poszedł- chce stworzyć swoją własną szkołę piłkarską i zapisać się w ten sposób na kartach historii podobnie jak Cruyff. A niemiecka infrastruktura stwarza na to doskonałe warunki

0

tak naprawdę kupno Neymara to kupno kota w worku, bo ten chłopak jeszcze nic wielkiego na światowych boiskach nie pokazał. Stawiając na Davida Villę, postawi na udowodnione umiejętności, doświadczenie i jakość - na najwyższym światowym poziomie w najważniejszych meczach

0

* i chodzi mi bynajmniej o Sergio Busquetsa

0

chyba każdy obrońca chciałby mieć w drużynie kogoś tak genialnego jak Segio, dzięki któremu defensywa ma 10x mniej roboty :)

0

fajnym przykładem na Messipendencję jest pierwszy mecz z Milanem. Odcięli Leo od gry i nie było komu grać do przodu

0

nie wiem czy zauważyliście, ale do Barcy z wypożyczeń się już nie wraca...

0

skopał zwyczajnie po chamsku człowieka (bo powiedzmy sobie szczerze w piłkę to on nie celował) to musi ponieść konsekwencje. tacy jak on powinni wiedzieć że nie są bezkarni, nie ważne w jakim klubie grają, jacy są zdolni i jacy popularni

0

wielu tu mamy takich "kibiców", którzy powiewają jak flagi na wietrze. Villa nie wychodzi w 1 składzie- sprzedać, strzela bramki- ma przedłużyć kontrakt, Alexis ma kryzys- sprzedać, strzela gola- zostaje. Strasznie to irytujące. Swego czasu krytykowałem tego drugiego, ale NIGDY nawet nie przyszło mi do głowy że mielibysmy go sprzedawać. obaj ci piłkarze mają wielkie zdolności i jeszcze bardzo dużo do zaoferowania klubowi. trzeba patrzeć z szerokiej perspektywy i już myśleć o tym co będzie za rok, dwa (nie zapominając wielkich osiągnięć sprzed lat!)

0

masakra jakiego pecha ma ten piłkarz. jest naprawdę świetny co udowodnił już choćby na początku sezonu, a ostatnimi czasy to same kontuzje. szkoda naprawdę

0

jakie to dziwne uczucie kiedy wielki przeciwnik okazuje Ci szacunek zamiast obrażać i zwalać winę na sędziów

0

szkoda że Song nie gra od pierwszych minut, bo Sergio po tym co czarował z Milanem zasłużył sobie na mecz urlopu

0

jeżeli Nasi wyszli już z kryzysu, to taki strzał może się okazać jedynym sposobem na zagrożenie bramce Pinto :)

0

byle nie Real, bo chciałbym żeby ich wyeliminował Bayern ;)

0

"nieczęsto strzela bramki"- nieczęsto jak na napastnika, ew ofensywnego pomocnika, jak na obrońcę to on jest świetnym goleadorem, rzadko kiedy przegrywa pojedynki z bramkarzami :)

0

warto było postawić na niego wczoraj!

0

jeżeli te rozgrywki będą na wysokim poziomie to nie rozumiem dlaczego nie? bardzo bym się ucieszył gdyby powstała silna konkurencja dla UEFY i FIFY, bo to by je zmusiło do wprowadzania zmian! no bo gdyby szejkowie wprowadzili np kamery i powtórki video przy spornych sytuacjach to reszta nie mogła by siedzieć cicho.

0

mam nadzieję że po wczoraj wszyscy się Nas boją. bo tak zawsze powinno być

0

zrobił ten jeden straszny błąd ale nic Nas to nei kosztowało więc nie powinien się przejmować. Zwłaszcza że pozostałą część meczu był bardzo pewny i świetnie rozgrywał piłkę

0

najbardziej nie chciał bym żebyśmy teraz trafili na Bayern, bo marzy mi się żeby to oni właśnie wyeliminowali Real z LM. Fajnie byłoby spotkać ich w finale, to był by mecz na wielkim poziomie, coś jak finał Euro 2008 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?