siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy Wy również zwróciliście uwagę na to że wszystkie Nasze bramki padły strzelone lewą nogą po akcji prawą stroną boiska? :)
0
wisienką na torcie po tym meczu jest ból dupy wszystkich hejterów w Polskim internecie :)
0
Mimo różnych hucznych zapowiedzi, prawdę mówiąc spodziewam się jutro czegoś takiego:
Alexis-Messi-Pedro
Iniesta-Busquets-Xavi
Alba-Mascherano-Pique-Alves
Ten skład z mocno wysuniętymi skrzydłami w postaci Alby i Alvesa przy catenaccio Milanu da możliwość rozszerzenia pola gry, stworzenia przestrzeni Messiemu i da Xaviemu szansę wyjścia do przodu i bycia kreatywnym (czego ostatnio nie mógł robić bo był cały czas ustawiany za Fabregasem, obok Busiego) Formacja będzie na zmianę śmigać w 3:4:3 przy ataku (skrzydła do przodu, Busquets się cofa między stoperów jako "fałszywy obrońca") i z powrotem do 4:3:3 przy obronie
0
Alexis błyszczał, ale Alves miał większy wpływ na grę. A tak swoją drogą to Nasz Chillijczyk zanotował więcej niż jedno ekwilibrystyczne przyjęcie w przeciągu meczu,, ja naliczyłem 4! (choć 2 razy sędzia odgwizdał spalonego)
0
Vilanova w tym sezonie zrobił z niego "fałszywego pivota" kosztem Fabregasa wysuniętego do przodu i zobaczcie jak to się skończyło. Mam nadzieję że w meczu z Milanem Xavi zagra na swojej nominalnej pozycji, nie tak głęboko
0
Mimo różnych hucznych zapowiedzi, prawdę mówiąc spodziewam się jutro czegoś takiego:
Alexis-Messi-Pedro
Iniesta-Busquets-Xavi
Alba-Mascherano-Pique-Alves
Ten skład z mocno wysuniętymi skrzydłami w postaci Alby i Alvesa przy catenaccio Milanu da możliwość rozszerzenia pola gry, stworzenia przestrzeni Messiemu i da Xaviemu szansę wyjścia do przodu i bycia kreatywnym (czego ostatnio nie mógł robić bo był cały czas ustawiany za Fabregasem, obok Busiego) Formacja będzie na zmianę śmigać w 3:4:3 przy ataku (skrzydła do przodu, Busquets się cofa między stoperów jako "fałszywy obrońca") i z powrotem do 4:3:3 przy obronie
0
sam nie wiem kto był dzisiaj lepszy, Alves czy Alexis. Alexis świetnie otwierał przestrzenie, dobrze grał z partnerami, dobrze naciskał na zawodników przeciwnika i dołożył do tego piękną bramkę i piękną asystę. Z drugiej strony Dani dzisiaj był żelaznym filarem obrony i pressingu, rewelacyjny(!) w grze wzajemnej, piękna asysta do Alexisa i na dodatek to właściwie on ciągnął Nam dzisiaj mecz, kiedy na lewej flance nic się nie działo. Fabregas beznadziejnie- zwalniał kiedy trzeba było przyspieszyć i na odwrót. Song miał dużo błędów, zwłaszcza w końcówce. Puyol dzisiaj klasa. Thiago genialne zagrania przeplatał okresami gorszej gry. Do wejścia Iniesty lewa strona nie istniała. Nie wiem czemu to Villa zszedł?
Warto zwrócić uwagę na Nasze ustawienie po wejściu Busquetsa- gra dwójka stoperów i dwoma pivotami w roli "fałszywych" obrońców.
0
może 3:3:4?
Pique, Puyol, Mascherano:Song, Busquets, Thiago: Iniesta, Messi, Villa, Alves?
tzn coś podobnego zasugerowało mi przeczytanie naprawdę niesamowitego bloga o Naszej taktyce autorstwa allasFCB
0
Deulofeu do pierwszego składu zamiast Neymara, a kasę przeznaczoną na brazylijczyka wydać na światowej klasy stopera i bramkarza. Mamy świetny skład, potrzeba trochę świeżej krwi a nie radykalnej transfuzji
0
poza tym, Deulofeu to porównywalny talent do Neymara, tyle że wcielenie go do 1 zespołu nic nie kosztuje
0
Guardiola wypromował Pedro, Busquetsa, Tello, Cuencę, sprowadził z powrotem Pique, przyczynił się w dużym stopniu do powrotu Alby. To dzięki Pepowi Montoya i Bartra są w pierwszym zespole. Czekam aż w końcu Tito popisze się jakąś promocją w zespole, a Deulofeu się idealnie nadaje na wielkie odkrycie
0
Ucieszyło by mnie bardzo, gdybyśmy zamiast kupować sobie bramkarza, wprowadzili młodzika ze szkółki. Była by to pewna ciągłość i kontynuacja tradycji. Valdes był nie tylko Naszym portero, ale i symbolem tego zespołu
0
Nie można mówić że to mecz tylko o prestiż. Punkty w lidze są bardzo ważne! To jest najważniejsze krajowe trofeum i nie możemy wypuścic go z rąk!
0
to jest idiotyczne że piłkarzy zmusza sie do grania na prochach. Może lepiej byłoby gdyby wtedy nie wyszedł w pierwszej 11?
0
ten sam artykuł w "tajemniczy" sposób znalazł się na stronie Realu:
"http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=43984"
niefortunne wysoce
0
Dziwię się że facet potrafi się skupić na pracy kiedy nad głową wisi mu widmo strasznej choroby. Szacunek mu się należy za to na pewno, ale odnosze wrazenie że to przez co Tito teraz przechodzi ma wpływ na podejmowane przez niego decyzje. Wyjściowa 11 w stylu "All Stars" w meczu z Realem to było nic innego jak najprostsze i najmniej odważne, asekuranckie wręcz rozwiązanie (jak się okazało - błędne)
0
Brawo dl Challenegera, bo to świetny i potrzebny artykuł! Już mnie szlag trafia od czytania wypocin o tym, jak to "Barcelona się skończyła i wypaliła". Ostre słowa w kierunku tych którzy non-stop Nas opluwają są jak najbardziej zasłużone! Ja nie wiem jak to jest, że na całym świecie Barca i Real są lubiane i podziwiane, a derby Europy niosą ze sobą mnóstwo pozytywnych emocji dla widzów. Tylko, naprawdę TYLKO(!) u Nas w Polsce jest aż tak przeogromna masa idiotów, którzy nawet nie interesując się za bardzo piłką, "hejtują" Barcę. I ja się pytam za co, co ich to obchodzi? Znam wielu Katalończyków, a nawet Hiszpanów ze stolicy, ludzi ze Szwecji, Niemiec i przyjaciół z Francji, i nigdy nikt z nich nie obraża tak Barcelony. A jeżeli jej nie lubią, to Nasze mecze zwyczajnie olewają i się nie interesują. No więc jak to jest u Nas w kraju?
Ps. Dobrze że jest jednak trochę trzeźwo myślących. Pozdrawiam prawdziwych wiernych Cules
0
prośba do redakcji żeby zaznaczyć Waszego Zawodnika Meczu :)
0
a mnie to nei przeszkadza żeby finał odbył się u Nas. Real jako klub mi zwisa i powiewa, ich sukcesy mnie ani ziębią ani mrożą. Poza tym nie zapominajmy wszyscy że to wcale nie Real musi koniecznie wygrać :)
0
potrzebujemy obrońcy o podobnym profilu co Sergio Ramos. Dlaczego? Wystarczy popatrzeć na reprezentację Hiszpanii (grającą przecież bardzo podobnie do Nas), gdzie Pique i Ramos co 2 lata na każdym turnieju tworza najlepszą parę stoperów . Gerard mając u boku kogoś takiego gra pewniej i jest nie do przejścia
0
Żal mi Roury. Facet dostał coś o co się nie prosił. Tak jak napisał Eric Clapton - wygra to będzie zasługa Tito, przegra to wina jego. Robi za trenera, ale jestem przekonany że pensję nadal dostaje jak dla zastępcy. Dla Vilanovy najważniejsze jest teraz zdrowie i powinien myśleć tylko o sobie. Rosell powinien zadbać o zespół i do końca sezonu zatrudnić jakiegoś trenera na zastępstwo. Fc Barcelona to wielka instytucja i nie może być prowadzona przez telefon zza oceanu
0
powinniśmy podpatrzeć Bayern. Oni dominują spotkania jak my kiedyś, grają taką quazi-tiki takę. Nie mówię żeby ich dokładnie naśladować, ale żeby wziąć przykład. Dlaczego nie możemy grać pięknej tiki-taki w systemie np 4:2:3:1 tylko ciągle trzymamy się archaicznego 4:3:3? Tiki-taka to najlepszy futbol na świecie, nie twierdzę że mamy go diametralnie zmieniać, tylko rozwijać :)
0
Krytykujecie go, a ja polecam zobaczyć sobie ten mecz jeszcze raz, jak i ja zrobiłem. Co widać na pierwszy rzut oka? Ano widać, że ledwo Nasz genialny argentyńczyk dotyka piłki, wisi na nim 2-3 obrońców. Do tego dochodzi fakt że indywidualnie krył go Ramos, który ani kopniaków ani kuksańców mu nie żałował. Messi robił co mógł i trzeba było to wykorzystać. Real wczoraj na skrzydłach zostawił Nam mnóstwo miejsca! Ale co z tego, skoro za każdym razem kiedy Dani Alves dostawał fajną piłkę na skrzydło to nie miał z kim grać do przodu(bo Lionel musiał się cofać a Pedro wisiał gdzieś zawieszony między skrzydłem a środkiem)? Około końca meczu jest zbliżenie na Messiego na którym widać jaką ma czerwoną szyję- taki ślad jaki zostaje po mocnym uderzeniu, czy to "z liścia" czy z łokcia. La Pulga wczoraj walczył, ale był w tej walce osamotniony i z tego powodu należy jednak jego krytykę ponownie rozważyć. Zwłaszcza że w meczu z Milanem był w podobnej sytuacji. Na prawdę polecam wszystkim ponowne obejrzenie wczorajszego meczu ( a także meczu z Milanem). Niektórzy dzięki temu na pewno zrozumieją o co mi chodzi
0
nie bawcie się proszę w Madritistow którzy po każdym nieudanym meczu wywalają połowę składu i spekulują o kupnie nowych grajków. Mamy najmocniejszy skład na świecie, po prostu złapali dołek formy i brakuje im trenera. Ale to nie znaczy że lada dzień znów nie będą zdolni wygrywać
0
mam nadzieję że chociaż tą ligę utrzymamy do końca
0
trudno winić Messiego że był niewidoczny. caly mecz go taranowali i kosili równo z trawą. do tego był całkowice osamotniony, tak samo jak w meczu z Milanem. Jest jedyny i niepowtarzalny, owszem, ale nawet dla niego są jakieś granice. Piłka nożna to gra zespołowa
0
Rzygać mi się chce jak widzę komentarze wielkich znawców futbolu, którzy po 2 przegranych meczach mówią o końcu epoki, a którzy jeszcze miesiąc temu mówili że mamy zespół mocniejszy nawet od tego z czasów Pepa. Ogarnijcie się przyjaciele kibice. Jak co roku mamy zadyszkę w lutym, gramy na 3 frontach, bez trenera i na dodatek kilku kluczowych piłkarzy przechodzi kryzys. Ale to się skończy i znowu wrócimy na szczyt. nie wróżcie końca tej wielkiej Barcy bo co roku kilku "ekspertów" go prognozuje i co roku się mylą - tak jak ci prorocy od końców świata
0
gramy bez głowy, czyli bez trenera
0
@lukaszw10
nie ma to jak po jednym przegranym meczu i w połowie drugiego wyrokować że to koniec Barcy. To rozumiem że w grudniu, kiedy przed świętami stopniał śnieg prognozowałeś koniec zimy?
0
Villa za Fabregasa to konieczność, nie ma komu strzelać bramek