siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie by nie poszedł w piłce reprezentacyjnej to i tak będzie konkurencją dla Hiszpanii, a w piłce klubowej dla Barcy i to jest dla mnie cios za każdym razem jak o tym pomyślę
0
Real kierowany przez niego to był klub którego grę lubiłem oglądać mimo że zawsze moje serce było w Katalonii. A to co robi teraz z reprezentacją to też najlepsze co Hiszpania kiedykolwiek grała. Szacunek mu się należy bezwzględny
0
żaden z nich nie odejdzie bo wszyscy są tutaj niezastąpieni. Valdes to Nasz bramkarz na zawsze(!), Xavi fundament na którym powstałą drużyna, Sergio to "ściana nośna" obrony i pomocy, a Cesc daje Nam ten niebędny błysk w ataku
0
Villa powinien zostać. Potrzebujemy doświadczonego napastnika. Kiedyś może stać się dla Nas takim drugim Larssonem :)
0
dla mnie 11 wszech czasów to po prostu skład Barcy. dziękuje pozdrawiam
0
@Scorpion222
Jesteś typowym, jak to się teraz mówi, hejterem. Przejrzałem Twoje ostatnie komentarze- potrafisz odwrócić kota ogonem pod każdym newsem. Plujesz jadem zupełnie jak Mourinho, którego tak bronisz. Nie potrzebujemy tu czegoś takiego, Barca nie ma kompleksu wobec Realu. Szkoda że nie można tego powiedzieć w druga stronę.
A odnośnie artykułu- wszystkie zespoły prowadzone przez Mourinho zawsze cechują się brutalną grą, częste są chamskie zachowania i prowokacje. On przenosi swoją zawistną mentalność na podopiecznych. Nawet po meczu który nie miał nic wspólnego z Barcą, on znalazł lukę żeby jakoś "zaczepić" Nasze środowisko.
0
pamiętam bo kibicowałem w tym finale ManU - skoro nawet z Nami wygrali to należał im się tytuł;) na dodatek już wtedy nie lubiłem Chelsea.
0
@ fidelcule
masz absolutną rację że Messi jest oceniany dużo surowiej, ale też taka jest jego specyfika. gdyby to Pedro na przykład strzelił dwie bramki i asystował, miałby 10 jak nic. bo to by było coś. dla Messiego to jednak chleb powszedni. zgadzam się w 100% ze wszystkimi ocenami, sa dobrze wyważone
0
właśnie tacy piłkarze przechodzą do historii! lojalni do końca! tak jak legendą Realu jest Casillas a Milanu Maldini
0
trzymam kciuki żeby jutro wyszedł w podstawowym składzie!
0
nie podoba mi sie że za każdym razem jak ktoś tu porusza temat Cristiano Ronaldo to mnóstwo osób zaczyna pluć jadem, jak Mourinho. Prawdziwym Cules nie wypada. Messi jest najlepszy ale to nie znaczy że jego, jak by nie patrzeć, największego rywala należy wyzywać i nie szanować
0
ogarnijmy się, to forum Barcelony, nie Realu. O ich meczach można sobie gdzie indziej podyskutować
a co do meczu, to pierwsza połowa magiczna, tylu efektownych zagrań dawno nie widziałem. Alba był dla mnie bohaterem meczu- wszędzie go pełno, świetnie zatrzymywał akcje rywali, imponował niektórymi zagraniami np piętą. Iniesta też świetny. Song ok, ale dużo miał niepotrzebnych strat
0
@emotive
raczej chodzi o to że Tito oszczędza Andresa aż się sezon na dobre nie rozkręci
0
Rosell zwyczajnie ratuje klub przed wielkimi problemami finansowymi. Ideały Barcy przecież się nie zmieniają przez to. Trzeba być strasznie samolubny żeby uważać miejsce na koszulce za ważniejsze od dobra klubu
0
fajnie że City otwiera szkółkę w Naszym stylu, w końcu będzie jakaś ciekawa konkurencja, a nie tylko zlepki zagranicznych gwiazdorów. Jak to jest że jesteśmy jedyni w Europie którzy odnosza sukcesy stawiając na swoich? co się stało ze słynną w ubiegłym wieku szkołą holenderską? ze szkołą angielską?
0
"W ciszy stadionu" to zawsze najciekawsze artykuły. Zgadzam się w pełni że Leo zejdzie do pomocy i myślę że tak jak teraz jemu dogrywa Xavi, tak on kiedyś będzie dogrywał graczom takim jak Deulofeu czy Neymar
0
Ja myślę że Deulofeu nabierze pokory dopiero kiedy będzie musiał dzielić szatnię z dużo lepszymi od siebie, czyli z pierwszym zespołem. Bo w rezerwach widać że on jest poziom nad resztą, mimo że zachowuje się wybitnie niedojrzale i czasami bez klasy
0
@Henry95
z Neymarem może być tak jak z Messim w czasach Ronaldinho. Po prostu Messi zastąpi Ronaldinho a Neymar Messiego z tamtego okresu. Nie widzę powodu dla którego to by nie miało się sprawdzić
0
Xavi nie powołany?! bez sensu
0
jestem zachwycony! przydałoby Nam się wiecej tego typu filmów po każdym meczu
0
bramki tracimy, a i tak wygrywamy i przewodzimy w każdej tabeli wyników jaka jest ;)
0
on nie jest wybitny, ale ktoś taki jest nam właśnie potrzebny- nie zmarnuje setki i jest bardzo szybki więc dzięki niemu coś się zawsze dzieje na skrzydle
0
o powrocie Fabsa pogadamy pod koniec sezonu. 3 mecze nie czynią formy
0
lubię czytać takie newsy bo mam wtedy fajne uczucie że klub czeka świetlana przyszłość :)
0
musimy zrozumieć że w Europie piłkarze nie mają aż takiego statusu jak w Brazylii. U Nas są idolami, owszem, ale tam są traktowani jak herosi. To jest związane z ich kulturą. Komuś jego formatu na pewno będzie ciężko to porzucić
0
nie dziwię się Wengerowi że próbuje Nam podbierać młodych, gdyż jak powszechnie wiadomo wychowankowie Barcy są najlepsi na świecie
0
Fajnie że nasz "rezerwowy" skład i tak wygląda na mocny i na pewno o niebo lepszy od 90% europejskich klubów
0
Jeżeli Alexis przy zmarnowanej 100% sytuacji dostaje tyle co Villa za wykorzystanie takowej , to wydaje mi się to niesprawiedliwe. Zgadzam się ze wszystkimi ocenami poza tą jedną. Jak na swoje możliwości Alexis znów nic pozytywnego nie pokazał, a przecież wiemy że umiejętności chłopak ma. "Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane" - ocenianie go za ambicje jest nieobiektywne
0
ja nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jego statystyk podsumowujących dorobek kiedy skończy karierę. to będą jakieś liczby urojone, nie do przebicia
0
nie mieliśmy całkowitej kontroli nad meczem a i tak wygraliśmy 5:0. o czym to świadczy? że zróżnicowanie w grze wychodzi nam na dobre. Teraz wygrywamy z każdym przeciwnikiem nie zaleznie od jego ustawienia, nie ważne na wyjeździe czy u siebie. I to mi się najbardziej podoba w stylu Tito!