0

trochę niesprawiedliwe że on mówi o Naszym budżecie jako jednym z najważniejszych źródeł sukcesu. Nasze największe i trzon drużyny nie kosztował wiele pieniędzy (tylko czasu). Są wyjątki oczywiście (Fabregas, Pique, Alba których musieliśmy sprowadzić spowrotem) ale i tak to nie kwestia budżetu

0

Sergio reprezentuje styl Barcy w 100%! Gra z głową, drużynowo, jest rewelacyjny technicznie, nie agresywny. Niezastąpiony w pełnym znaczeniu tego słowa

0

co z ocenami za mecz z Atletico? jak bez nich mamy podsumować miesiąc?

0

a co z ocenami za Atletico?

0

@ van Baster
podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisałeś. Według mnie Tito jest najlepszy żeby aktualnie kierować Barceloną, bo wziął finezję i tiki-takę Pepa , lecz nadał zespołowi regularność i pewność której nawet za Guardioli nie pamiętam

0

nie rozumiem skupiania się na wyglądzie Roury- Del Bosque też nie wygląda specjalnie a jest jednym z najlepszych i najbardziej zasłużonych trenerów w historii

0

Jestem pewny że świetnie poprowadzi zespół. W końcu jest jednym z trenerów w najlepszym klubie na świecie. Byle kogo nie przyjmują do takiego elitarnego grona :)

0

on zaczyna grać tak jak Dani w swoich najlepszych latach. strzela i dogrywa w ważnych momentach- pamiętam jego asystę dla Alby w meczu z Celtikiem w doliczonym czasie

0

trzymam kciuki żeby skończyli ligę na 2 miejscu zaraz za Nami :)

0

Atakuje Barcę i Messiego nawet przy tak poważnej, nie mającej z nimi ABSOLUTNIE NIC WSPÓLNEGO, sprawie jak kontuzja jednego ze swoich zawodników. Nie, nie ma żadnych kompleksów, to my mamy obsesję

0

on jest tak głupi, jak jest dobry

0

fatalnie że Fabs ma kontuzję akurat teraz kiedy czeka Nas taki maraton na koniec roku :/

0

to jest aktualnie mój ulubiony skład Barcy

0

po co komu techniczni, grający klepkę piłkarze w takiej drewnianej lidze?

0

jedyni potrzebni Nam piłkarze przyjdą za darmo ze szkółki, a oszczędzonymi pieniędzmi można łatać budżet

0

@Scorpion222
zawsze z przyjemnością i drwiącym uśmieszkiem czytam Twoje komentarze zaczynające się od stwierdzenia, że to Ty jeden poznałeś jakąś "prawdę" objawioną, na którą masz monopol i która jest niepodważalna. Ile to razy wypisujesz jaka to Barcelona jest licha, ile to ma słabych punktów, przeciętnych graczy bez formy i że generalnie kiepsko się spisuje. Rzecz w tym, że spektakularne zwycięstwa na wszystkich frontach i indywidualne sukcesy zdają się przeczyć temu co mówisz. Ale zdania prawdopodobnie nie zmienisz i żadne fakty nie mają na to wpływu- bo jest ta jedna "prawda"

0

nie zgadzam się z prawie żadnym słowem w tym artykule.
"Més que un club"- moim zdaniem autor felietonu opacznie rozumie to sformułowanie. Barca to coś więcej niż klub, składają sie na nią przede wszystkim ludzie, historia i tradycja. Jej tożsamość i tradycja nie jest zależna od durnych napisów na koszulkach. . Autor sugeruje, że opuszczając klub Pep, a w przyszłości np Xavi z Puyolem, zabierają częśc magii. Nie. Ich magia pozostaje w historii. A ludzie? Każdy wychowanek czy nowo przybyły który wpasowuje się do zespołu staje się jedną z części tej magii. Starych zawodników nie ma, przychodzą nowi. Bilans pozostaje ten sam

0

Iniesta jest tak dobry i wszechstronnie uzdolniony że może spokojnie grać na każdej pozycji w ofensywie. A to co on w kilku ostatnich meczach wyczynia na lewym skrzydle to jest niesamowite- nigdy wcześniej czegoś takiego nie oglądałem

0

strzelamy mnóstwo bramek i piłkarze wszystkich formacji mają w to wkład, dlatego, że właśnie o to chodzi w tym sporcie. O czym wielu ludzi we współczesnym sporcie zapomniało

0

może za 5, 10 lat Neymar faktycznie okaże się lepszy, ale na ten moment swoimi osiągnięciami nie jest nawet w odległości 1000 lat świetlnych od dokonań i poziomu Iniesty

0

gadamy ciągle o nich jakby byli Naszym najgroźniejszym rywalem ale prawda jest taka że to Atletico gra regularnie i Nas goni

0

lepiej dobrze wychować i naprostować Deulofeu niż sprowadzać Neymara za grube miliony

0

Neymar jest Nam potrzebny jak rybie ręcznik

0

ja żałuję że Messi nie gra, dobiłby w tym meczu spokojnie do rekordu Mullera. zależy mi żeby mu się udało

0

Chelsea ze swoim brutalnym, prymitywnym, brzydkim futbolem i brakiem szacunku to Nasze alter ego i zaciekły wróg w międzynarodowych pucharach. Nie lubię ich odkąd pamiętam. Gdyby Guardiola tam poszedł to czuł bym się przez niego zdradzony

0

bardzo dobrze ze wraca bo on Nam daje dużo nowych opcji taktycznych w ataku. Zwłaszcza że Alexis jest kontuzjowany. Tello jest szybki ale przyda Nam się też ktoś z głową na takie mecze jak np na ten z Celtikiem

0

Mam nadzieję że co poniektórzy piłkarze Levante nie zagrają jutro z Nami tak brutalnie jak w ostatnim meczu z Realem. I tak mamy już dosyć kontuzji

0

Fabregas ledwo co uciekł z wysp i wrócił do zespołu swoich marzeń, na pewno mu się nie spieszy do wyjazdu. Pedro, Busquets, Xavi, Valdes- już widzę jak opuszczają słoneczną Katalonię, w której się wychowali, gdzie są uwielbiani, mają rodziny i ustawione życie. Na rzecz czego? Anglii w której nie znają języka, nie mają przyjaciół, gdzie jest zupełnie inna mentalność? Nie ma szans :)

0

niech ktoś mi pokaże jedną skuteczniejszą taktykę na "autobus" niż tiki taka to naprawdę mu serdecznie pogratuluję. Zagęszczenie pola karnego nie sprzyja ani grze skrzydłami, ani dośrodkowaniom, ani grze z kontry czy próbom rajdów na bramkę rywali. Tylko finezyjna gra kombinacyjna ma jakieś szanse powodzenia- tiki taka forever!

0

@ Gustlik89
asysty, otwierające podania, dobre otwieranie przestrzeni na skrzydłach, ofiarność w odbiorze i niespożyte siły przy pressingu i rozgrywaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?