0

moim zdaniem w drugiej połowie też byli kiepscy i zupełnie nic nie pokazali, a bramki strzelili po naszych indywidualnych błędach

0

Valdes świetnie bronił przez ostatnie kilka lat i dalej świetnie broni. Jeden babol tego nie przekreśli. Każdy popełnia błędy, ale to bramkarzom najczęściej się za nie dostaje bo ich błędy bywają najpoważniejsze w skutkach. Myślę że po tym co się stało Victor będzie jeszcze lepszym bramkarzem, bo mam pewność że będzie się bardzo pilnował żeby już nigdy takiej wpadki nie zaliczyć

0

Kurcze, Puyol powinien ten mecz obejrzeć z trybun żeby być gotowym na rewanż superpucharu. Bartry też bym na ten mecz nie zabierał. Podejrzewam taki skład: Valdes | Alves-Pique-Mascherano-Alba | Xavi-Busquets-Iniesta | Pedro-Messi-Alexis

0

Tak to już jest, gdybyśmy wszystkim dawali szansę mielibyśmy 50 osobowy skład. W 1 składzie zostaną tylko nieliczni, najlepsi. Ten system się sprawdza i zgarniamy wszystkie trofea. Widać że Villanowa doskonale wie co robi, cieszy mnie to

0

nie może być tak że zespół cały mecz ciężko pracuje na wynik po to żeby jeden zawodnik jednym durnym zagraniem go zaprzepaścił

0

Alexis- totalne dno, błąd Valdesa niewybaczalny. Naprawdę fantastyczna gra obrony, zwłaszcza Pique. Messi niewidoczny. Naprawdę dobry mecz Pedro, Busquetsa i Xavi'ego. Iniesta miał fatalną pierwszą i świetną drugą połowę. strasznie skrajne emocje u mnie po tym meczu

0

0

Można krytykować Tello, ale uważam że ubiegły sezon miał naprawdę dobry jak na debiut. Bardzo liczyłem na Cuencę w tym sezonie i czekam na wieści o nim

0

ja bym nie stawiał na nim kreski i czekał jak się sytuacja rozwinie. zawsze jest jeszcze zimowe okienko transferowe

0

A krytykanci niech może sobie pomyślą, że to jest człowiek który był w sztabie Pepa nie bez powodu. Może mówi podobnie dlatego że obaj mają identyczne poglądy na te sprawy

0

myślę że będzie naprawdę zacięta rywalizacja między nim i Adriano która tylko przyniesie korzyści reszcie zespołu

0

Według mnie wypożyczenie albo sprzedaż z klauzulą wykupu to jest świetny pomysł. U Nas aktualnie do gry wraca Villa i to on powinien grać pierwsze skrzypce. wydaje mi sie że Tello tutaj nie miałby okazji żeby się dobrze rozwinąć. niech pojedzie na wyspy, pogra trochę na wyspach, tam jest strasznie twarda gra to chłopak się wyrobi i zmężnieje. a jak sie uda to potem go odzyskamy gotowego na 1 skład:)

0

Te "dziewczynki" wyeliminowały go zupełnie z gry w finale euro i skopały jego reprezentację 4:0. Gościu NIGDY NIC nie osiągnął i się wymądrza

0

mam gorącą nadzieję że Barca Tito będzie inna od Barcy Pepa (choć nie ukrywajmy, nie chodzi o drastyczne zmiany). Chciałbym zobaczyć ze zespół dalej pięknie gra, ale się rozwinął i że Tito zagwarantuje Nam nowe rozwiązania

0

ja nie rozumiem, jak tak może być że Torres tak świetnie wychodzi na pozycję i rozumie się z partnerami i tak BEZNADZIEJNIE(!!!) strzela

0

teraz jak wrócił do formy to chcą go sprzedać? bez sensu

0

zobaczcie do czego to doszło, że stwierdzanie rzeczy oczywistych przez niektórych pilkarzy urosło do rangi sensacji :)

0

fajnie, chłopak się rozkręci na euro i wróci akurat na sezon w dobrej formie :)

0

przy całym moim wielkim podziwie i szacunku dla Van Persiego. i ta wolę Cuencę, to młody chłopak z karierą przed sobą i do tego wychowanek

0


do pozostaych cules- nie karmcie trolli, niech leczą kompleksy gdzie indziej.
takiej liczby asyst Ronaldo nie uzbierał w ciągu całej swojej kariery ;] Visca El Barca

0

ja bym chciał posłuchać wypowiedzi samego zainteresowanego. może to by uspokoiło sytuację. bo jak na razie to wielka niewiadoma

0

@pio93 może nie kapitana, bo nim w powinien być katalończyk, ale na pewno wolą walki, sercem i determinacją przypomina Puyola :)

0

mam co do jego sprowadzenia takie same odczucia jakie towarzyszyły mi przy Ibrahimovicu. wtedy okazały sie słuszne

0

ciekawy mecz, nie spodziewałem się. Betis w ogóle ładne bramki strzelał. tyle że i tak gol Keity był najlepszy :)

0

nam by się przydał ktoś taki jak Pique, kto mógłby go zastąpić w razie czego. mielibyśmy kogoś kto sprawdzałby się przy stałych fragmentach gry

0

ja jestem strasznie ciekaw co mu było z tym kolanem

0

Dani jest naszym filarem, bez niego mogą się zachwiać posady zespołu

0

po Cuence widać przede wszystkim inteligencję na boisku, co nie zawsze można powiedzieć o Tello

0

dobry, ale dla nas Busi lepszy. kiedyś był o tym przecież cały artykul i wg mnie idealnie prezentował i podsumował sprawę :)

0

Pep odchodzi- jest czas na zmiany. Musimy się rozwijać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?