siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja na to patrzę od drugiej strony- nie ważne kogo my wylosujemy, ważne żeby Real wylosował Bayern i odpadł z nimi drugi rok pod rząd. To by był coś pięknego, pstryczek w nos dla mojego "ulubionego" portugalskiego trenera
0
kiepski styl, tempo marszowe, a zobaczycie że się okażę że taką nijaką grą zdobędziemy podwójną koronę i wygramy 2 najważniejsze ligi
0
jak Pique albo Alba złapią kartkę w LM to ja nie wiem czy będzie nawet na kogo postawić w obronie
0
nie można go chwalić... z drugiej strony poza jego sporadycznymi akcjami na skrzydle to niewiele dzisiaj graliśmy w ataku w pierwszej połowie. poza tym zanotował kilka dobrych ważnych przechwytów
0
Zdarłem gardło dzisiaj krzycząc z nerwów. Dużo emocji jak na jeden wieczór :) Teraz mam nadzieję że trafimy na Borussię, żeby Bayern wygrał z Realem drugi sezon pod rząd
0
gramy tak samo jak z Milanem na Camp Nou, Alves ma robić za całe prawe skrzydło a Villa z Fabsem na środku, tyle że Fabs to nie Messi. Nawzajem sobie rpzeszkadzają. W ogóle po cholerę ryzykują 3:4:3 jak remis 2:2 z poprzedniego meczu Nas urządza?!
0
mam nadzieję że nie będzie Szpaku komentował albo jakiś inny Cristianofil
0
jak nie pozwoli na brutalną grę i nie popełni kardynalnych błędów na niczyją korzyść to super. nie powinien być ani przyjacielem ani wrogiem
0
Nasz aktualny skład w obronie w swej historii zebrał łącznie 9 czerwonych kartek a Ibra w ciągu kariery 8. wystarczy wpisać w youtube "Ibra bad boy" i wyskoczy 10 kompilacji z jego chamskimi zagraniami, brutalnymi faulami i pyskówkami. Nie ważne jak jest dobry, jego opinia nie powinna się dla Nas liczy
0
jeśli Pique dzisiaj dostanie kartkę to skład obrony na półfinał będzie w najdelikatniej mówiąc egzotyczny
0
Fabs w reprezentacji też gra na środku w ataku (bo ciężko powiedzieć że jako napastnik albo fałszywa 9) i radzi sobie świetnie. Wenger niedawno twierdził że Barca to reprezentacja Hiszpanii + Messi. Ciekawe co powie jak w meczu z PSG wyjdzie reprezentacja Hiszpanii + Dani Alves
0
Song jest naprawdę świetny i wg mnie jego transfer był inwestycją na długie lata. W meczu Celtą zagrał bardzo dobrze, a z Mallorcą był rewelacyjny. Całkowicie zdominował środek pola, najlepszy na boisku zaraz za Fabregasem. Ma warunki fizyczne jak nikt w zespole i potencjał do rozwoju techniki. Daje Nam wiele nowych opcji w taktyce (bivote, 3:4:3) i wcale nieźle radzi sobie również w obronie. Wiadomo że jego aklimatyzacja będzie przebiegać u Nas trochę dłużej bo nie znał języka przyjeżdżając tutaj (tą przewagę miał Fabs, Villa, Pique, Alba, Alexis) i nie przeszedł przez La Masię, ale szybko się uczy i to widać. Nie ma porównania miedzy jego grą ostatnio a tym co grał na początku sezonu. Chciałbym go częściej widywać na boisku (np w parze z Busquetsem)
0
Song świetnie gra ciałem więc to była by jego atutowa karta w pojedynkach z Ibrahimovicem ito na niego bym stawiał mimo wszystko
0
@MESSIah16
masz rację, tyle że numerem dwa jest Iniesta
0
@chris
Ronaldo w ataku z Messim? przecież ten facet ma 36 lat i już od dawna nie grał na światowym poziomie :P
0
szkoda go bo moi zdaniem mógłby nawet wygryźć Thiago (przy całej mojej sympatii i szacunku)
0
Ibra nie pasował do Barcy, bo może i to zdolny gracz, ale przede wszystkim to też kawał chama. Widzę że wielu z Was już nie pamięta jego naprawdę licznych kontrowersyjnych zachowań, ale zdarzało mu się kopnąć w głowę kolegę z drużyny na treningu, uderzyć kogoś, obrazić czy chamsko sfaulować na boisku. Zaś Barcelona to klub gentlemanów w każdym calu
0
poza tym nie możemy pobijać aż tylu rekordów na sezon bo na przyszłość nic nie zostanie i nie będzie się czym ekscytować ;)
0
Mam nadzieję że nie pobijemy rekordu, tylko zamiast tego ustawimy sobie mistrzostwo na kilka kolejek przed końcem i w lidze Tito wpuści kilku młodych zdolnych, oszczędzając niektórych na LM. No chyba że Naszych rezerwowych będzie stać na pobicie rekordu, nie mam nic przeciwko a wręcz na odwrót :)
0
tak między nami to wg mnie Abidal przez te kilka minut zostawił po sobie lepsze wrażenie na boisku niż Pique czy Bartra- celniej rozprowadzał piłkę i grał znacznie spokojniej, mimo że w końcówce meczu oddaliśmy część inicjatywy Mallorce
0
Deulofeu zrobił dokładnie to co trzeba było zrobić- pomęczył bocznych obrońców, przeciągnął grę i były długie fragmenty kiedy z przodu działo się coś tylko dzięki niemu. Atakowaliśmy już wtedy 3 zawodnikami wiec nawet nie do końca miał z kim grać. Nie bez powodu wszedł tak późno a nie na początku meczu. Musimy mieć zawodników zdolnych szarpać na skrzydle
0
Fabregas zdecydowanie najlepszy w drużynie, ale Song moim zdaniem tuż za nim! Całkowicie zdominował środek pola, co jest wielką zasługą mimo słabości przeciwnika. Pewny w obronie, dobrze zastąpił w rozegraniu Thiago, który dzisiaj był kiepski (co ciekawe nawet Dos Santos był od niego lepszy dzisiaj i wiele zyskał w moich oczach)
0
@BarcaFan2001
absolutnie nie zgadzam się z tym że mówisz źle o Deulofeu- on był jednym z niewielu którzy pod koniec meczu jeszcze coś z siebie dawali. Wyszedł na boisko i nic nie zawalił, starał się jak mógł mimo że przeważnie był w tym osamotniony. Tak samo jak znacznie więcej zaangażowania i przede wszystkim więcej jakości pokazał dzisiaj młody Dos Santos (zwłaszcza przy zestawieniu go z Thiago)
0
Gdyby jakimś cudem to doszło do skutku to ten transfer przeszedłby do historii. Jak dla Nas byłby najbardziej spektakularny tej dekady. Szanse mikroskopijnie małe, ale pomarzyć można
0
bramkarz to jest ostatnia linia obrony a u Nas w tym sezonie często robi za jedyną
0
@MESSIlah16
słabe elementy? oczywiście że są, tylko zależą od mentalności a nie od warunków fizycznych- gra zespołowa, przegląd pola, wspieranie partnerów w pressingu
0
Ibra jak najbardziej zasłużył na wyróżnienie: nie dać się zauważyć na 2 metrowym spalonym przy dwóch metrach wzrostu i niziutkich graczach przeciwnika- ninjustu pierwszej klasy, Batman wymięka.
To oczywiście tylko żart. Podobnie jak sędziowanie i ta jedenastka wybrana przez UEFĘ
0
Ci którzy najeżdżają na Alexisa krytykują go słusznie jako napastnika, ale on tak do końca wcale nim nie jest i inne aspekty jego gry też trzeba brać pod uwagę. To że gra z przodu to nie znaczy że jego zadaniem na boisku jest strzelanie bramek. Tiki taka wprowadzona przez Pepa to niesłychanie finezyjna gra i 90% jej niuansów w czasie meczu Nam ucieka (dlatego warto pooglądac sobie powtórki meczu i zamiast za piłką śledzić wzrokiem za niektórymi zawodnikami). Ocena dla Alexisa jak najbardziej zasłużona
0
gdyby to było coś na prawdę poważnego to już po przerwie meczu Leo byłby odwieziony gdzieś na badania albo fizjoterapię, nie siedziałby na ławce
@d4nie3l
komentarz Twój świadczy o tym że nie ukończyłeś nawet podstawówki- już w gimnazjum uczą na zajęciach z chemii i biologii o tym czym różnią się hormony od związków steroidowych- inaczej sterydów. Ale jesteś usprawiedliwiony bo na przyrodzie takich rzeczy jeszcze nie ma. Na początku bawiło mnie, a teraz irytuje gdy słyszę że Messi jest chowany na sterydach, bo nie wiem czy to świadczy o niewiedzy, głupocie czy zwykłej prowokacji (czyli w sumie też głupocie)
0
Busquets może zagrać na obronie ale wtedy tracimy atutowego asa w środku pola