0

a co się stało z Goetze?

0

I ja się pytam dlaczego do cholery takich założeń nie mogliśmy mieć w pierwszym meczu?!

0

jeżeli ma przepuklinę to przecież przerąbane bo będzie ją musiał mieć usuwaną operacyjnie a to go wyeliminuje z gry na pewien czas

0

coś czuję że wyjdą ustawieni tak samo jak na Milan na CN. Raz się udało to będą próbowali to powtórzyć

0

Jordi to Nasz najlepszy transfer od dwóch lat. Jedyne co musi zmienić to (kosztem niepotrzebnej teatralności) poprawić grę ciałem żeby być jak Messi którego ciężko "przestawić". Poza tym ma charakter, jest walczakiem i zostawia serce na boisku.

0

"Barça prawdopodobnie będzie starała się zrobić to w fizycznej walce"- uśmiałem się

0

wolałbym żebyśmy w środę odpadli w pięknym stylu, po pięknej grze i walce, niż awansowali w złym

0

@ronieli
oprócz Suareza sprowadźmy jeszcze Rui Costę i Pepe, a dyrektorem sportowym uczyńmy Marco "the Butcher" Materazziego. Przeciwnicy nie będą umieli grać przeciwko Nam bo będą pogryzieni, opluci i podeptani po rękach, a w razie czego zawsze będzie można ręką piłkę wybić z bramki. gdyby ktoś miał pretensje po meczu to Nasz nowy dyrektor sportowy kopnie go w głowę albo złamie mu nogę.
A tak na poważnie, to miejsce takich kontrowersyjnych piłkarzy nie jest w takim klubie fair play jak Barca

0

zdolniacha, któremu kontuzje odebrały szansę na karierę u Nas

0

Niby liga wygrana już od stycznia, ale przypomnijmy sobie jak wyglądały niektóre zwycięstwa w Naszym wykonaniu. Liczby tak na prawdę wypadają dużo lepiej niż gra. Ile razy męczyliśmy się w ogórkami (najbardziej mi zapadło w pamięć jedno zwycięstwo 5:4) albo wygrywaliśmy mecz w ostatnich chwilach na farcie.
Tracimy masę bramek (a sezon temu traciliśmy najmniej w całej la liga), nie ma takiej kreatywności z przodu jak jeszcze sezon temu, nie ma ruchu bez piłki (który dla mnie jako "ucznia" Guardioli jest nawet ważniejszy w tiki-tace niż samo posiadanie piłki), nie wykorzystujemy zdolności zawodników w pełni (ustawiając ich na nienaturalnych pozycjach lub z niezgranymi partnerami) jednocześnie zbytnio ich eksploatując (Dani Alves to wzorowy uczeń z prawie 100% frekwencją...). Zajechaliśmy tak daleko dzięki wielkim indywidualnym umiejętnościom (głównie Messiego i Iniesty), ale w spotkaniach z silniejszymi przeciwnikami potrzebny jest sprawny kolektyw. Brakuje świeżości, jasnej koncepcji i motywacji. Lista grzechów Vilanovy jest długa, a przecież nie mamy nawet końca sezonu. Nawet gdybyśmy wygrali LM to nie zmienię zdania

0

niestety, u Nas się wychowanków nie sprzedaje nawet jeżeli ich czas w zespole dobiegł naturalnego końca. Guardiola chciał zrobić radykalne przemiany, nie pozwolili mu, więc odszedł. Jako że trzeba zrobić miejsce w składzie dla Neymara, Roberto, Rafinhi i Deulofeu to wiadomo że na pierwszy ogień pójdą Alexis i Villa

0

Daily Star na szczęście to raczej piłkarsko-plotkarska gazeta niż rzetelne źródło informacji. Bo nie wiem jak można by rozważać sprzedanie Naszego najbardziej uniwersalnego pomocnika który na dodatek ma fantastyczne liczby w tym sezonie i doskonale się rozumie z Messim

0

@constantine16
dla Ciebie Guardiola był wyrzucającym 50mln w błoto, nie mogącym się dogadać z Ibrą trenerem, dla mnie był człowiekiem który zrewolucjonizował współczesny futbol i w 4 lata zdobył 14 trofeów, wynosząc Barcę na szczyt do którego nikt się nigdy nawet nie zbliżył

0

do wszystkich hejterów Guardioli- w momencie w którym Pep podpisywał kontrakt z Bayernem to byli oni największymi przegranymi w Europie, którzy przegrali finał Ligi Mistrzów, finał pucharu Niemiec i ligę. Klub był w kryzysie.

0

Xavi ma słabszy sezon bo odszedł Guardiola. W ubiegłym przecież był bardzo dobry, strzelał bramki, asystował, napędzał grę drużyny. Na euro popisał sie wieloma genialnymi zagraniami (np asysta do Alby w finale). Trudno go winić o zachowawczość i o brak gry do przodu, kiedy nie ma tam z kim grać. Dlaczego nie ma? Bo Vilanova cały czas robi z niego "fałszywego" pivota który gra na równi z Busquetsem przez co Messi musi się wracać i zapełniać lukę w środku pola, zostawiając przód pusty. Za nowego trenera ciągle zdarza się sytuacja że Nasi piłkarze dublują swoje pozycje w ataku i nie otwieramy przez to przestrzeni. Raz pozwolili Xaviemu zagrać na jego nominalnej pozycji (remontada z Milanem) i od razu miał dobry mecz. Jego czasy skończyły się z odejściem Pepa

0

Błędem było wystawienie Xaviego od początku bo tylko spowalniał grę. Potrzebny był Nam za to pod koniec spotkania kiedy trzeba było utrzymać się przy piłce i dowieźć prowadzenie 2:1 do końca

0

Thiago, Song, Abidal na +, Messi wejście smoka. Co do reszty zespołu to bez komentarza...

0

@MESSIah16
Suarez się sam wygryzł z czołówki w wyścigu po nagrody

0

jego trzeba było kupić dwa lata temu po wygraniu Ligi mistrzów. Puyol był po operacji i wiadomo było że fizycznie będzie z nim coraz gorzej. Abidal też był świeżo po chorobie

0

ponad 42 miliony za 29 letniego zawodnika? niewykonalne dla Naszego budżetu

0

nie możemy zatrudnić trenera który nie zna sekretów La Masii. Strasznie dużo winy widzimy u sztabu trenerskiego ale nei zauważamy że przede wszystkim to Nasi piłkarze dają ciała. Rzekoma wypowiedź Pepa tylko to potwierdza. Zmanierowali Nam się piłkarze, Albie się wydaje że jest nie wiadomo jaką gwiazdą że aż wstyd mi jako Cule za jego zachowanie. Nie ma tej intensywności co kiedyś, walki o każdy metr boiska

0

irytuje mnie to ciągłe gadanie że jest dobrze, kiedy nie jest dobrze. my wiemy że nie jest dobrze, oni wiedzą że nie jest dobrze. po co ta hipokryzja przed dziennikarzami?

0

żal patrzeć jak rozkupują tą Borussię ze wszech stron. a Robert do Nas? to by się skończyło dokładnie tak samo jak z Ibrą- nie pasował by na skrzydło, a środek należy do Messiego

0

myślę że przydało by się dwóch stoperów światowej klasy a nie jeden, żeby Pique miał prawdziwą konkurencje

0

Główny problem w tym sezonie to dużo gadania a mało działania. Gadają jak to będa dawac z siebie wszystko, gadają o zmianie taktyki, gadają o dominacji. A na wyniki się to nie przekłada. Co jak co, ale Pep Guardiola był człowiekiem czynu. Liczę na to że po tym sezonie zarząd i sztab trenerski w końcu wezmą się do działań i odświeżą zespół

0

Jest wspaniały, ale wątpię czy by się do tiki taki przystosował. To typowy lis pola karnego a u Nas się ceni mobilność i zdolność do zmian pozycji. Niech zostanie w Borussii

0

Za Guardioli na konferencjach to pamiętam że on często powtarzał że "będziemy szukać wolnych przestrzeni". O sędziach nie wspominał. A teraz co się porobiło? Wolnych przestrzeni u przeciwnika już nie szukamy, gry bez piłki poza Alexisem i Villą nie ma a na konferencjach słyszę narzekania na sędziów. Paranoja

0

Nie zgadzam się z opinią że Bartra jest za słaby. To był jego pierwszy mecz na takim poziomie i z takim świetnie dysponowanym przeciwnikiem. Do tego reszta drużyny była tego dnia fatalnie dysponowana. Odnośnie jego pracy- Dobrze asekurował na prawej stronie i zaliczył dużo wygranych pojedynków z Riberym. Pokazał znacznie wiecej serca i waleczności w obronie niż jej domniemany lider Pique. Jedyne w czym był gorszy od starszego kolegi to rozprowadzanie piłki

0

na treningach pokazują tylko to co chcą żeby wszyscy zobaczyli. Reklamują wiec grę w dziada bo to Nasz znak firmowy.
Nie mogą pokazywać tajników przygotowania fizycznego, jak ćwiczą strzały z dystansu, rzuty wolne, rożne. Nikt nie pokazuje

0

u Nas w Polsce się przelewa fala nienawiści w stosunku do Barcy bo w końcu wysoko przegrał zespół który wszystkim spuszczał lanie przez ostatnie 5 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?