siael
Dołączył/a: październik 2011
Katowice
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
liczby nie oddają jak kiepski był
0
z tymi żółtymi kartkami to absurd dlatego że Nasi piłkarze za pierdnięcie dostają "żółtko" i takie Atletico może kosić przeciwników równo z trawą i dostają najwyżej upomnienia
0
kolejny sezon i znowu od samego początku widać że brakuje Nam stopera o dobrych warunkach fizycznych. Masche i Pique grają w każdym meczu i w reprezentacjach, też mają prawo być zmęczeni
0
zastanawia mnie jaka będzie forma Puyola po powrocie. nie wiem czy pamiętacie, ale w meczach które rozegrał w poprzednim sezonie nie prezentował się jakoś wybitnie. Brakowało mu tej dynamiki i szybkości a w meczach z Realem dawał się wkręcić w ziemię
0
Mądrze zrobił, przecież ma rodzinę na utrzymaniu. Każdy głupi wie że nie da się wyżyć za marne 5 milionów jakie tu mu oferowano...
0
"Naszą jedyną opcją był Thiago Silva(...)" - to za co oni niby k***** płacą skautom i dyrektorowi sportowemu jak przez 3(sic!) lata nie wypatrzyli zadnej innej opcji?!
0
Nie ma to jak wziąć najciekawsze piłkarskie widowisko na świecie i je sp***dolić. Zapowiada sie Nam przecież najbardziej intrygujące Classico od lat. Niech te pazerne na kasiorę cwaniaki przypomną sobie że Europejska piłka jest w pierwszej kolejności dla Europejczyków
0
Pod nieobecność Puyola to Alves jest sercem drużyny. Charyzmatyczny, poważany wśród kolegów z szatni i szalenie inteligentny na boisku. Żaden inny obrońca na świecie nie jest tak dobry w grze wzajemnej, waleczny a zarazem tak zdyscyplinowany taktycznie. Jego gra daje Nam masę nowych opcji w ataku i zapewnia potrzebną szerokość. Jego braki w obronie są w dużej mierze spowodowane brakiem balansu między obroną i atakiem (jakże częsta od dwóch sezonów sytuacja w której zarówno Dani jak i Jordi po przeciwnej stronie boiska są pod polem karnym rywala). Oczywiście jego gra nie ma samych plusów, ale na pewno znacznie przewyższają one minusy. Myślę że dłuuugo nie znajdziemy nikogo żeby go zastąpił
0
ocena taka surowa bo Gerard miał udział przy obu straconych bramkach
0
W każdym innym klubie zawodnik który strzelił klasycznego hat tricka dającego zwycięstwo w meczu był by MVP. U Nas jest Nim rozgrywający. To fajnie pokazuje jak wysoko jesteśmy nad masą innych zespołów i jaka tu jest presja i konkurencja
0
nie wiecie co mówicie "prosząc się" o taką wtopę z Realem. Porażka 8:0 nic by nie zmieniła a hańby po czymś takim nie zmazało by nic przez najbliższe 20 lat.
0
może to Zubi chciał takiej drużyny, na pewno nie całe Barcelonismo. Prosimy się o sprowadzenie klasowego stopera od kontuzji Puyola w sezonie 2010/2011
0
Jedyne uzasadnienie dla gry w pierwszym składzie, będącego kolejny sezon w kiepskiej formie, Pedro to oszczędzanie pozostałych skrzydłowych na najważniejsze mecze
0
Fabregas co wychodzi w pierwszym składzie to asystuje :)
0
prowokacja i to do tego mega prymitywna. Messi nigdy nie brał sterydów
0
nie robi to żadnej różnicy na pewno, ale pokazuje ze z nowym trenerem przyszły nowe zasady i to daje nadzieję na przyszłość :)
0
chłopak raz dwa wróci do swojej optymalnej wagi i niech się tego trzyma
0
Luiz ma być tym Naszym liderem obrony- kimś dyrygującym innymi, odważnym i pewnym? Raczej nie z tego słynie...
0
Fabregas dzisiaj zdecydowanie MVP- prawdziwy lider środka pola który podejmuje błyskawiczne decyzje
0
jak czytam o Cescu jako fałszywej 9 to mnie kurwica bierze
0
i znowu będziemy cały rok psioczyć i będzie kolejny sezon zmarnowany w defensywie. Zaspali dwa lata temu, zaspali rok temu i teraz 3 raz z rzędu chcą zrobić ten błąd i nie wzmocnić pozycji stopera?
0
Mou reprezentuje jedną z najmniej atrakcyjnych i najbardziej agresywnych szkół piłkarskich na świecie. każdy jego tryumf odbieram jako porażkę każdego fana finezyjnego i ofensywnego futbolu
0
widziałem wszystkie ich mecze presezonu bo byłem ciekaw jak Pep sobie poradzi i nei zgadzam się z ta krytyką. Widać że piłkarze się JESZCZE nie dostosowali, ale nie można nic zarzucić stylowi Pepa. Bayern gra spektakularny i nietuzinkowy futbol- podobnie do Barcy, ale jednak co innego, nazywanie tego tiki-taką to obraza dla wszystkich cules. Jezeli chcieli grać drugi rok to samo to mogli przedłużyć kontrakt Heynckesa i zapomieć o Guardioli
0
zdecydowanie Bagnack był dla mnie największym odkryciem ostatnich kilku tygodni. Chłopak robi dużo lepsze wrażenie niż Bartra
0
Luiz może być filarem defensywy do emerytur. Obiecali Nam stopera a jak na razie to tylko sprzedali albo wypożyczyli kilku dobrych piłkarzy i sprowadzili jednego skrzydłowego
0
z takich rzeźników słynie całe polskie podwórko i polska liga. nie wierzę żeby za granica w meczu o stawkę jakikolwiek sędzia pozwolił na coś takiego
0
trzeba wziąć poprawkę na fakt że Vilanova chciał zmierzać bardziej w kierunku czegoś na wzór Bayernu- do tego nie potrzebowalismy aż tak szerokiej kadry. Tata idzie bardziej w stronę tego co gralismy w sezonie 2008/2009 i do tego będzie musiał poszerzyć skład bo inaczej wykończy Nam zawodników
0
Moim marzeniem było oglądać Songa w duecie z Busquetsem, co Vilanova obiecał na koniec ubiegłego sezonu. Mam nadzieję że Tata czasami postawi na ten duet
0
oby nie bał się czasami postawić na bivote. trzeba przyznać że jego rekomendacje są imponujące
0
nie jaram się Bayernem jako takim bo Szwabów nie lubię, ale doceniam to że są bardziej wszechstronnym zespołem