0

no i warto zauważyć że swoją akcją wymanewrował też drugiego Portugalczyka

0

Koleżanki i koledzy czego Wy od nich oczekujecie, skoro oni nawet jak 5:0 dostali to mieli jakieś "ale" i wznosili protesty. To spuścizna po poprzednim trenerze, lata miną zanim w Hiszpanii przestanie sie rozmawiać w ten sposób. Gdyby nie sędziowie których tak strasznie krytykują, byli by za Nami nie 6 a 10pkt do tyłu

0

sędzia w meczu popełnił 1 błąd który można uznać za będacy na korzyść Barcelony. Na jej niekorzyść popełnił tych błędów o 1 więcej

0

nie sędziował na korzyść Realu, bo za faul na Fabregasie powinniśmy mieć karny i mecz wyglądałby zupełnie inaczej. Real w tym sezonie potrafi strzelać bramki tylko z karnych Nie dziwię się sędziemu że nie dał karnego za kontakt Ronaldo z Mascherano- pewnie miał w głowie chamskie symulanctwo tego pierwszego z meczu z Juwentusem

0

kiedy biali przegrają na Santiago Bernabeu na wiosnę, na okładce Asa i Marki będzie zdjęcie księżyca i napis że jego niekorzystne tego dnia promieniowanie wypaczyło wynik

0

ciężko mówić że Mourinho przerwał dominację Barcy, odbierając jej tylko 3 trofea na 9

0

@Blanco8080
nie chodziło mi o potencjał ofensywny ale bardziej o wkład w obronę i zostawianie wolnych przestrzeni

0

U Nas gole potrafi zdobywać przecież cały zespół. Jedyną alternatywą dla tego co proponuje Martino jest gra z klasyczną potężną 9 typu Zlatan albo Lewandowski, który rozepchałby sobie miejsce- a wiadomo że taką opcją nie dysponujemy. Ustawienie z Messim na szpicy nie dało Nam zwycięstwa od kilku dobrych klasyków

0

pomyśl o satysfakcji jaką będziesz miał kiedy zobaczysz ich miny po porażce Realu :)

0

Real jest słaby na skrzydłach i myślę że to tamtędy dzisiaj Barca będzie próbowała dochodzić do sytuacji, stąd pomysł z Messim i Neyem po bokach i Fabsem do ściagania obrońców i zageszczania środka pola. Ani Marcelo, ani Arbeloa nie są nie do przejścia. Do tego Cristiano niewiele wnosi do obrony. Jak bedziemy sie znowu cisnąć środkiem to kiepsko

0

Pique kompletnie nie radzi sobie z Ronaldo- prawie nigdy nie radził, za wyjątkiem pojedynczych przypadków. Puyol trochę lepiej ale już nie jest tak zwrotny jak kiedyś i wraca po kontuzji. Dani niegdyś Cristiano ładnie wyłączał, tylko żeby to osiągnąć musi bardziej dbać o zabezpieczanie tyłów anie hurra i do przodu

0

Mam obawy że w sobotę będzie tak- Real będzie Nas kosił a sędziowie nie będą tego gwizdać. Potem Pique pierdnie koło Ronaldo i dostanie kartkę.
Sędziowie przewidzieli już też pewnie karnego dla Realu, bo bez tego ta maszynka za setki milionów nie potrafi ostatnio wygrywać. A przegrać przecież nie moga bo to może oznaczać koniec walki o ligę i spadek oglądalności. Z roku na rok błędy sędziów zaczynają coraz bardziej psuć mi przyjemność z oglądani meczów

0

chłopak ma takiego pecha...ubiegły sezon miał stracony, w tym kiedy mogła sie pojawić dla niego iskierka nadziei los mu ją odebrał. masakra

0

aż dziwne że żadna gazeta nie zwraca uwagi na chamską symulkę Ronaldo. gdyby to był jakiś zawodnik Barcy to byłby już na okładkach

0

gdyby nie spontaniczne wyjścia Iniesty z piłką do przodu to w drugiej połowie ani razu nie zbliżylibyśmy się nawet do pola karnego Milanu, to bym wziął pod uwagę przy jego ocenie

0

A kim Ty jesteś żeby mówić że Mascherano jest nikim? Popełnił poważny błąd tak samo jak w poprzednim meczu z Milanem, ale takie rzeczy zdarzają się najlepszym. Bardziej winię Tatę za to że nie wystawił Bartry niż El Jefecito za kiepską dyspozycję

0

remis to tylko i wyłącznie kwestia pojedynczego błędu. Milan wczoraj absolutnie nic nie pokazał po 15 minucie, my zagraliśmy naprawdę nieźle. bez porównania z ubiegłym sezonem pod względem dyscypliny i konsekwencji

0

Czekam aż sędziowie będa mogli do raportów z meczu załączać również powtórki z telewizji. Wtedy takie sk***syństwo jak niegdyś podeptanie Messiego by zostało ukarane. Teoretycznie możesz komuś nawet nóż w żebra wbić na meczu , jak sędzie nie zauważy to nie dostaniesz kary- przesadzam oczywiście, ale chodzi mi o podkreślenie absurdu

0

Mam nadzieję że się doleczy na Classico, bo bez niego będzie ciężko. W meczu z białymi będziemy potrzebowali wysokich i doświadczonych zawodników. Bartra ostatnio radzi sobie świetnie ale Pique wie jak grać przeciwko Ronaldo. Alves nie radzi sobie z nim tak jak kiedyś i dlatego na prawej flance potrzebujemy dobrej asekuracji i przewidywania

0

fajnie że przetłumaczyliście ten artykuł z zonalmarking bo oni mają zawsze ciekawe analizy, chociaż trudno nie zauważyć że wkradło się troszke błędów. tym niemniej dzięki n00stress za propagowanie świadomości taktycznej wśród kibiców :)

0

do Zubiego mamy raczej pretensje o transfery których nie zrobił a nie o te które załatwił

0

cóż za radość...

0

dzięki zmianom wprowadzonym przez Tatę w końcu klasyczna 9 może mieć u Nas racje bytu. a dobry stoper to konieczność. Z zaznaczeniem jednak że nie powinien grać kosztem Bartry tylko kosztem Pique, który był nagorszym zawodnikiem w ubiegłym sezonie i w tym też nie prezentuje równej formy

0

irytuje mnie że zawsze jak ktoś zagra w Europie jeden(!) świetny mecz to już się pojawia milion plotek transferowych. Januzaj jest wychowankiem Anderlechtu i ManU a tiki takę widział co najwyżej w telewizji, ale już się go przymierza do Barcy

0

No w ostatnich trzech meczach w jakich zagrał był lepszy od Pique w każdym aspekcie gry. I, co jest bardzo ważne, przestał mu oddawać za każdym razem piłkę do rozprowadzenia do przodu tylko sam zaczął i to z dobrym skutkiem. Ostatnie ale nie najmniej istotne- jest szybszy od Gerarda

0

mnie cieszy że Song wczoraj nie bawił się w zastępowanie Xaviego czy Fabregasa tylko zajął się tym co jest zespołowi najbardziej potrzebne- szybkimi odbiorami i przekazywaniem piłki do ofensywnie nastwionych kolegów. Od rozgrywania mamy wirtuozów Xaviego, Iniestę i Fabregasa.

0

bluźnisz. Song wczoraj totalnie zdominował środek pola i to jemu głównie zawdzięczamy kontrolę nad meczem w drugiej połowie. Genialnie się zastawiał, zawsze był dobrze ustawiony i widać było że ktoś taki jest Nam potrzebny na mecze z silniejszymi fizycznie przeciwnikami, bo wczoraj Alex przestawiał piłkarzy Valladoid jakby nic nie ważyli

0

takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. nie oczekuję od nich walki jak o złote gacie przy spokojnym prowadzeniu 2:0. Dowiezienie dobrego wyniku to jest rozsądek jakiego brakowało mi w Naszej grze rok temu

0

Myślę że nawet Cyprian Kamil Norwid czy Miron Białoszewski nie powstydzili by się języka artykułu. Ale idea tekstu słuszna- może w końcu wróci polot i finezja do gry Blaugrany

0

Dla mnie ten artykuł to jest typowe polskie malkontenctwo. Warto było oglądać cały ubiegly sezon dla tych kilku meczów które były świetne. Wlączając telewizor nigdy nie wiesz co Cię czeka i zakladanie że będzie to coś nudnego to zwykla głupota. Nie rozumiem tego, moi hiszpańscy przyjaciele się zawsze cieszą ze zwycięstwa Barcy a jak im mowię że w Polsce to się ich krytykuje, atakuje zarząd blablabla to są zdziwieni. Rozpieścił Nas Pep za bardzo. Kiedyś Barca nie grała tiki-taki a mecze się i tak oglądało. Teraz chcą troszkę od tego odejść i już masa "kibicow" deklaruje że nie chce im się tego oglądać. To się zastanówcie czy kibicujecie Barcelonie czy nie. Jak nie to idźcie sobie kibicować np prowadzonemu przez Pepa Bayernowi który zacznie kopiować styl gry Blaugrany sprzed 4 lat, to tylko kwestia czasu. Nikt za Wami plakać nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?