sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
To, że facet ma potrzeby seksualne to nic dziwnego, tylko ilu z was organizuje orgie za pieniądze parafian, często starszych osób, które odmawiają sobie chleba żeby dać na kościół? Nic mnie tak nie brzydzi jak ludzie, którzy rządzą kościołem i zamiatają wszystko pod dywan.
21
Całkiem niedawno proboszcz parafii na Wysokiej Strzyżowskiej, zorganizował prywatną orgię dla księży z pobliskich parafii, na którą zaproszone zostały prostytutki najprawdopodobniej z Ukrainy. Jedna z pań trafiła do szpitala, gdyż w wyniku niewinnej zabawy jeden z księży odgryzł jej sutek. Mimo, iż sprawa jest szeroko komentowana w całej okolicy proboszcz nie poniósł żadnej odpowiedzialności, pomimo niezadowolenia parafian z jego całej "kariery" nadal służy swoim owieczkom. Jedyne co grozi proboszczowi to przeniesienie do innej parafii. Sprawą być może zajmie się uwaga TVN.
10
No tak, bo w szczególności w internecie nikt nie wyzywa wierzących od idiotów. Ja proponuję żeby się po prostu wszyscy zdystansowali do siebie na wzajem.
4
Niektórzy mają jakieś mylne pojęcie o technikum. Teraz jest naprawdę mnóstwo fajnych kierunków, jak technik teleinformatyk, grafiki i poligrafii cyfrowej, logistyk, technik kosmetologii, technik żywienia, mechatronik i pewnie wiele innych ciekawych opcji. Można już na poziomie szkoły średniej dokształcić się w danym kierunku i często ciężej dostać się do dobrego technikum niż dobrego liceum. Jedyny minus to ten rok dłużej, ale z drugiej strony to jest to rok dłużej, żeby się zastanowić co robić dalej.
0
Centrum handlowe ;)
25
Jakoś wolę nasze podkarpackie krajobrazy.
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53652980_2366080750093393_1651417747105513472_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=36b5f0d89eadbe3f44d69565390af4b5&oe=5D1B6082
17
A no, zawsze budzi politowanie. Mam takiego jednego na studiach. Wita się tymi mordami, klnie jak głupi i straszny z niego pozer. Ostatnio nawet zmyślił, że miał wypadek samochodowy, bo oblał wszystkie egzaminy.
6
Oj to chyba nudzą cię mecze, skoro zamiast oglądać wchodzisz na la ramblę ;)
27
Wszystko dzięki PiS. Gdyby nie dbali tak o naszą gospodarkę, Polaków nigdy nie byłoby stać na pomoc WOŚP.
0
Ja też nie podawałam. Raz czy dwa wspomniałam, że jest z Podkarpacia i to widocznie wystarczyło.
1
A myślisz, że ciebie nikt nigdy nie szukał? Podejrzewam, że to zdarza się wielu osobom i nie mają nawet o tym pojęcia ;)
0
Zdarzyło się dwa razy. Jedna osoba odpowiadała na każdy mój komentarz i wypisywała mi privy praktycznie bez przerwy. Za pierwszym razem było bardziej drastycznie, bo kilka osób stalkowało mnie na Facebooku.
2
Na pewno zazdroszczą. Spojrzą w kalendarz i zobaczą, że od 2014 roku wygrali 4 razy, a Barcelona raz. Normalnie nie pozbierają się.
3
Jak dasz zielonego to ci powiem ;)
2
A niektórzy twierdzą, że wystarczy być dziewczyną, żeby dostawać zielone...
0
Moim zdaniem nie będzie ci się podobać. Ja podchodziłam do serialu dwa razy i uważam, że jest... słaby. Tak jak zauważyłeś Rustykalny to postać, którą już się gdzieś widziało, ja natychmiast pomyślałam, że McConaughey chciał zagrać House'a. Akcja według mnie też wcale się nie rozkręca, robi się raczej komicznie. Jeden z najbardziej przereklamowanych seriali.
1
Jedyne co martwi w tym momencie to kiepska forma wszystkich napastników. Nawet Messi nie gra na odpowiednim poziomie. Myślę, że z Gironą już obowiązkowo powinien zagrać Malcom i być może Messi powinien sobie odpocząć.
1
A to nie jest tak jak w piłce, że liczy się tylko wynik? ;)
1
Na mnie działa, za inne się nie wypowiem ;)
0
Mój chłopak używa CK One. Uwielbiam ten zapach, aczkolwiek to unisex.
8
Nie ma to jak oceniać opozycję, czyli kilkaset osób, przez pryzmat jednej Wielgus. Osobiście jestem mocno przeciwna rządzącym, ale nie będę ich wszystkich wrzucać do wora z Pawłowicz, bo z pewnością w Pisie są osoby, które potrafią się zachować.
2
W sensie uciekł przed małą kasą w Polsce? :P
3
O lol lol.
0
Jak wyglądała 2 połowa? Podobnie o pierwszej, czy zagrali lepiej?
2
Z Eriksenem byłoby podobnie. Nie dla pomocników z Anglii.
0
Ty telepatycznie..?
2
Dlaczego za Vidala, skoro ten gra całkiem nieźle?
5
Ehh, mamy świetnego trenera, ale zawodnicy to dno. Trzeba wszystkich wymienić i wtedy na pewno wszystko będzie działać.
30
O ile Cou jestem w stanie zrozumieć, bo widać jakiś progres, tak ten Suarez... Już lepiej grać bez napastnika, bo pomijając już jego grę, widać reakcje całej drużyny na jego machanie łapami i zmarnowane okazję. Już pominę, że przyda mu się taki kubeł zimnej wody.
2
Tak, tylko inne kraje zanim zaczęły rozdawać to najpierw zarobiły. W naszym kraju, to podatnicy płacą i dostają w dupę coraz to nowszymi, czy wyższymi podatkami, ceną benzyny i zostawiając coraz to większą sumę w sklepach za żywność.