0

To źle czy dobrze?

7

Taki kult polityka podchodzi już pod jakieś zaburzenia. Zdystansuj się trochę.

2

End game niedługo wychodzi ;)

6

Właśnie miałam edytować, że mam na myśli kilogramy :P

9

Coś czuję, że w te święta będzie ze mną jak z tą foczką.

2

On jest od nas młodszy i za jego czasów Pokemony były już w jakiejś dupackiej wersji i o innej porze :P

1

Spaider mena, Gęsią skórkę i... Hanne Montane xd

2

https://www.facebook.com/145408678934265/posts/1417307291744391/
Nie mogę z nich, najlepsza memiarnia :D

15

Jestem bezpieczna. Nie mam ani konta, ani pieniędzy.

0

Ma ktoś dzisiaj problemy z ładowaniem się strony? Na pełnej wersji pojawiają mi się jakieś białe prostokąty, nie wiem czy wina leży po mojej stronie czy ktoś jeszcze ma coś takiego?

0

Nie wiem czy ciamajda. Po prostu nie każdy może być menadżerem, a w kwestii dyscypliny trochę na tym polega ta praca. No i też trzeba przyznać, że strach przed nauczycielem to nie to samo szacunek.

2

W moim domu nie było żadnej kindersztuby, a mimo to zostałam nauczona generalnego szacunku. Nigdy nie usłyszałam z ust rodziców, czy dziadków, że nauczyciel jest głupi, wymyśla głupie rzeczy, a sam się tylko obija i ciągle ma jakieś wakacje skubany. To jest główny problem, nie to czy w domu jest jakaś surowa dyscyplina.
Poza tym nie ma też co się dziwić matce, która pracuje 8 godzin albo i nieraz więcej, szczególnie w dużych miastach, że po pracy jest zmęczona i chce obejrzeć serial, mieć chwilę czasu dla siebie. W takich czasach żyjemy, dlatego powinniśmy wszyscy jako społeczeństwo kłaść nacisk na to jak wielką rolę w życiu każdego człowieka pełni szkoła.

0

W takim razie ustalanie taktyki na dany mecz też nie ma sensu, bo opiera się na gdybaniu. Trzeba realnie podchodzić do słabości Barcy, a pomimo wyników jest ich dość znacząca ilość.

1

Wątpię. To bardziej złożony problem całego społeczeństwa. Nie powiem, że większość, czy mniejszość, ale bardzo łatwo widoczna część społeczeństwa nie ma szacunku do niczego. Ani do instytucji jaką jest państwo, czy szkoła, ani do siebie nawzajem. Dawniej szkoły nie były prywatne, a szacunek do tego zawodu był niewyobrażalnie większy. Moim zdaniem jednym z powodów jest to, że ludzie traktują szkołę jako instytucję, która ma im zapewnić opiekę nad ich dzieckiem kiedy są w pracy, zwykłą przechowywalnię.

3

A ja jestem w szkole codziennie po kilka godzin i ciągle z nimi rozmawiam, słyszę jak rozmawiają między sobą i nie mogę powiedzieć niczego złego. Oczywiście, że zdarzają przypadki dzieci niegrzecznych, czy niebywale zbuntowanych, ale to jest właśnie taki wiek. Trzeba zrozumieć młodzieńczą naturę i cofnąć się do czasów swojej własnej pisklęcej głupoty.

2

Moim zdaniem brak szacunku do nauczycieli wiąże się tylko z tym co słyszą o nauczycielach w domu od swoich rodziców. Poza tym nie powiedziałabym też, że jakaś przesadna liczba dzieci tego szacunku nie przejawia, to jest demagogia trochę, bo mamy bardzo wartościową i dojrzałą młodzież. Dużo bardziej niż wtedy, kiedy ja chodziłam do szkoły, a to wcale nie było dawno temu.

3

Kibicowanie dla niektórych osób wiążę się z głęboką wiarą w zwycięstwo i poczuciem wyższości nad innymi zespołami. Tutaj wśród kibiców Barcelony też bardzo często pojawiają się takie głosy, przy okazji praktycznie każdego meczu, a później bywa różnie.
W każdym razie argument, że wystarczy wyłączyć Messiego jest bardzo trafny, bo reszta napastników Barcy nie powala swoją grą. Gdyby United w tych pierwszych minutach strzeliło bramkę, to mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej.

0

Na grupie tego kanału osoby mieszkające w Berlinie i znające tych dwóch panów jasno wyraziły, że to są tchórze, trzęsą portki o byle rzecz. W tym sensie koloryzują wszystko ;)

1

Ściemniają połowę z tego co mówią, a ogólnie to wstyd, że tacy ludzie żerują na innych państwach i tak reprezentują (do pewnego stopnia oczywiście), nasz kraj.

0

Ale nie jest w stanie patrzeć i na piersi i na mecz jednocześnie :P

3

Jeśli macie trochę wolnego czasu i uwielbiacie sprawy kryminalne, to polecam kanał Justyny Mazur na youtubie. Nagrywa świetne podkasty Piąte: nie zabijaj, w których opowiada o najczęściej niewyjaśnionych, polskich sprawach rodem z horroru. Opowiadała już o sprawie Iwony Wieczorek, Magdy Żuk, rodzinie Pierzyńskich, czy nie tak "popularnej" Danucie Orzechowskiej. Szczególnie polecam ostatni podkast o Mateuszu Kaweckim... wgniata w fotel.

9

A no. Nie jestem fanką pani Adamowicz, ale kulturą i merytoryką wyjaśniła Pawłowicz.

5

Po reakcjach widać, że całej drużynie ciążyła dyspozycja Coutinho. Piękny gol.

4

Nie żeby coś, ale koledzy wyżej mieszają ci w głowie. Jeśli ona mówi że cię nie chce, a wy nigdy nie byliście w związku, tylko ty się za nią uganiasz, to nic nie da że będziesz ją ignorować. Dziewczyna po prostu cię nie chce.

8

https://www.facebook.com/194112927271848/posts/2761800813836367/
Na pewno wyjdziemy na tym lepiej niż na euro.

0

Wydaje mi się, że wyłapują to po IP, więc w takim wypadku najlepiej napisać do moderatora o zaistniałej sytuacji.

17

A czemu ktoś ma nie wchodzić? Jak wchodzisz na filmweb to też jest ostrzeżenie przed spojlerami. To chyba nie jest wielki wysiłek dla nikogo, żeby napisać dwa słowa więcej "uwaga spojler"?

0

Kluczem do sukcesu, jest zaakceptowanie samego siebie. Brzmi jak banał, albo myśl motywacyjna dla pakerów, ale tak rzeczywiście jest. Jeśli problemem dla ciebie będzie twoja łysa głowa, to potencjalny pracodawca z pewnością to wyczuje. Tak samo z kobietami, jeśli zauważą, że to twój wielki kompleks, to raczej nie będą zainteresowane. Masz rację, wygląd jest ważny, ale tak długo jak nie masz cmentarza pod paznokciami, nie śmierdzisz i jesteś schludny, tak wszyscy będą odbierać cię pozytywnie.
Popatrz na taniego Stathama, jeden z największych przystojniaków na świecie, a głowę przecież ma łysą ;)

1

Dla rusycystyki w NBP to nawet śmieszne pieniądze

2

https://www.facebook.com/145408678934265/posts/1412882118853575/
Nie wiem skąd oni biorą te pomysły xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?