6

Premiera 11 maja.

0

Ale ja o tym właśnie mówię. Bez sensu sprzedawać Busquetsa, czy Suareza, skoro można kupić dla nich rezerwowych, którzy będą czerpać naukę z ich umiejętności i doświadczenia. Naturalna kontynuacja - klucz do sukcesu.

1

Nie subskrybuję, oglądałam live z Korwinem i mi się wyświetliło ;)

1

Po prostu większość wypowiadających się jest nastawiona tylko na wynik. Moim zdaniem drużynę trzeba przebudować, ale do tego niezbędni są najważniejsi od lat piłkarze. Barca powinna kupować młodych, bardzo utalentowanych piłkarzy, którzy będą uczyć się od takich osób jak Messi, Suarez, Busquets, wcześniej Iniesta, czy Xavi no i jeszcze oczywiście Pique. Dlatego jestem mocno przeciwna kupowaniu kolejnej gwiazdy za 150 mln, która będzie musiała grać, z uwagi na kwotę, za jaką została do klubu wprowadzona. To jest ogromny problem tej kadry. Taki Coutinho wie, że nie ważne jak gra, zapłacono za niego ogromne pieniądze, więc będzie musiał grać, bo inaczej zarząd nie byłyby zadowolony, że wydają miliony na kogoś, kto grzeje ławę.

0

Obejrzałam wcześniej misiu ;)

0

Niczym się to nie różni od PoPisu.

0

Tak jak i ten film, czyli słabo jest.

0

Epson L386. Bardzo polecam, dwa lata temu kupiłam za około 700zł, teraz może znajdziesz taniej. Drukuję bardzo dużo w kolorze, bardzo dużo tekstów (książki) i ciągle mam tusz, z którym kupiłam tę drukarkę. Jakość wydruku też jest całkiem spoko. Ogólnie jeśli zależy Ci na oszczędzeniu na tuszu to polecam drukarki z uzupełnianymi zbiornikami na atrament.

23

Ty z Socjopatą :P

17

Barcelona nie potrzebuje więcej gwiazd. Czas skończyć z budowaniem drużyny na takich graczach, bo jak widać nie przynosi to efektu.

1

W ogóle nie kupować. Lepiej poszukać kogoś perspektywicznego, kto będzie mógł się uczyć od Suareza. Od czegoś chyba mają tych skautów, żeby szukali młodych, utalentowanych zawodników.

1

No nie do końca, Enrique wielokrotnie mówił, że na przykład Roberto był jego ulubieńcem.

2

No jeśli kupią rzeczywiście tego Griezmanna to są to tylko puste słowa. Barcelona ma zbyt wiele gwiazd, zawodników, którym się płaci za dużo, a jak już się płaci te horrendalne wynagrodzenia, to oczywistym jest, że trzeba z nich korzystać. Często bez względu na dyspozycję.

2

Hejt ≠ krytyka. Za hejt są bany, za stwierdzenia, że to nie jest trener dla Barcelony też byś chciał? Nie wyolbrzymiajcie, bo Valverde nie dostaje nawet połowy takiego hejtu jaki dostawał Enrique.

0

Już ich tu nie ma, ja nie odpuszczam ;)

1

To ciekawe jak byś nazwał teksty, że ktoś... mnie butelką, albo przeklejanie mojego profilowego na nagie zdjęcia jakiś gwiazd porno...

2

Więcej jest tu osób, które mogłyby mi po tym zaszkodzić i nawet gdyby to nie był żart, to nie jestem aż tak głupia, żeby dać co niektórym jeszcze więcej możliwości do szukania mnie w sieci.
A stulejarzami nie będę nikogo nazywać, mam świadomość tego, że na stronie gdzie jest jakiś promil kobiet tak musi być i tyle.

0

Oj no boję się strasznie, że jakiś Gienek z inny viscą coś tam będą się pluć. Ten komentarz był prowokacją, nie żadną obietnicą i myślę, że większość osób o tym wie, a jak nie no to trudno.

0

Nie mam się czego bać ;)

32

https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-7040085.html#
Nie żebym chciała być złośliwa...

1


Jeszcze będą przyjeżdżać do nas na zbiory i kraść samochody.

1

I labrador się nie boi? Ja mam Goldena Retrievera i nie ma takiej opcji, żeby spała poza domem. Strasznie piszczy, a ma już 6 lat.

0

Trzymasz je wszystkie w domu?

2

Można tylko gdybać. Nie będę bronić Coutinho, bo nigdy nie byłam jego fanką i nie chciałam, żeby przychodził do Barcelony. Póki co się nie sprawdził, ale kto wie, czy z innym trenerem, grając na pozycji podobnej do Messiego nie okazałby się mega wzmocnieniem.

2

Jest też opcja numer 3. Cou gra bardzo podobnie do Messiego i zwyczajnie nie ma miejsca na dwóch zawodników tego typu. Dlatego Valverde przywiązał go na to lewe skrzydło, gdzie on się w ogóle nie nadaje.

10

Liga mistrzów jest genialna w tym roku, pełna emocji.

9

To co najbardziej wkurza nawet patrząc na inne drużyny, to brak jakiejkolwiek reakcji. Ani Valverde nic nie zrobił, ani zawodnicy nie zareagowali. Jakby ich wszystkich zamroziło. Dramat.

0

Nie.

11

Coś w tym jest Adisku.

3

Roberto? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?