3

@gorgota Mi najbardziej szkoda tych, którzy są wykluczeni z programu premiumpro. 

3

@IronSanHybrid Wszystkie te filmy to straszne gnioty. Szkoda, bo kiedyś Polacy potrafili robić takie filmy. 

3

@Momalsino W każdym zespole są święte krowy. W Barcelonie też. 

0

@macio_944 Ciekawe, że nagle wszyscy mają jakiś dyskomfort. 

4

@Odesseiron Katerina Petrova zawsze spoko. 

0

@Odesseiron A mój chłopak po Ciebie :P

24

W końcu la rambla jest tak śliczna jak ja.

2

No ja sobie nie wyobrażam, żeby ktoś o statusie Messiego miał być czyimś asystentem.

1

Oni wszyscy z Podlasia chyba.

0

Takiego deszczu to nawet jesienią nie było. Okropna ta pogoda.

2

Stąd te dwa magiczne znaczki gluptasku.

1

No tak, każdy piłkarz ma jakiś taki moment w swojej karierze, no może poza Messim. Ale mimo wszystko długo żaden obrońca nie doskoczy do poziomu Alvesa niestety.

4

Ale też porównywanie ich do Alvesa nie ma sensu. Alves był unikatowy.

0

Przymierzam się do zakupu laptopa. Będę go używać głównie do pracy i sporadycznie do obejrzenia jakiegoś filmu. Na pewno zależy mi na tym, żebym nie musiała za 3 lata znów rozglądać się za czymś nowym. Ważne też żeby był lekki i bardzo dobrze wykonany, bo często będę zabierać go ze sobą wychodząc z domu. Nie wiem ile powinnam przeznaczyć na taki sprzęt, więc przyjmijmy, że nie chce wydać więcej niż 4-5 tysięcy.

Miło gdyby ktoś mógł polecić jakiś kanał na YT, blog, czy cokolwiek, gdzie sama mogłabym poczytać jakieś recenzje itd.

21

Myślę, że warto sobie wziąć te nic nie warte dla niektórych słowa Xaviego.

14

Lepiej jej tego nie mów, bo skończysz bez De Ligta i bez żony :P

0

Wielu palaczy twierdzi, że z nikotyną jest jak z heroiną. Nawet jeśli rzucisz palenie, to będziesz odczuwał brak nikotyny przez całe życie. Moja mama paliła 20 lat, rzuciła z dnia na dzień i nie pali od 14, ale za każdym razem jak czuje dym papierosowy, to ma ochotę zapalić.

1

Te zadania z matury sprawdzają, czy nauczyłeś się danego schematu rozwiązania ich. Testy na inteligencję są zdecydowanie bardziej złożone i inaczej skonstruowane.

2

Nie pytaj o takie rzeczy w internecie bo tutaj każdy to chojrak i orzeł. To, czy potrafisz rozwiązać jakieś tam zadanie na pewno nie określa twojej inteligencji, jeśli już to twoje predyspozycje, czy odporność na stres.

3

Takiego cię stworzył mega wonsz9.

1

Czyli tradycyjnie przed wyborami trzeba coś odpalić :D

5

A moim zdaniem cały film był beznadziejny. Oprócz pięknych efektów nie było w nim tak naprawdę nic, co by się odnosiło do poprzednich części, które w moim odczuciu były genialne. Zrobili z End game taki typowy film pod nastoletnią publiczność, to co zrobili z Thorem było tragikomiczne. Film też niesamowicie się dłużył, a tak naprawdę w Infinity war było wiadomo, że pożegnamy się z Ironmenem. Ja byłam bardzo rozczarowana.

A ta feministyczna scena superbohaterek była tak nachalna, że już gorzej tego nie mogli zrobić.

1

Jeśli ktoś chce wierzyć to każde źródło jest dla niego dobre ;)

0

Ee jak Barcainfo coś wkleił z Twittera to już pewniaczek.

76

Xavi co Ty wiesz, przecież trzeba grać w piłkę, żeby krytykować Barcelonę... Oh wait

23

Dlatego jest dostępny na yt? ;)

0

Co to za pomysł z tą godziną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?