sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Ogólnie Play to dramat. Jak skończy mi się umowa to na pewno już jej nie przedłużę.
1
@SeeleyBooth Na to, że zaraz przyjdzie jakiś wyznawca i mnie zje :P
9
Z dystansem... Albo i bez.
https://www.facebook.com/194112927271848/posts/2834049469944834/
0
@krzychu1526 Ta wczorajsza debata uświadomiła mnie tylko w przekonaniu, że nie ma innego wyjścia, niż głosować na idiotów.
1
Wiecie kiedy tak naprawdę okazuje się, że Xiaomi wcale nie lepsze? Nad moim domem wisi czarna, gęsta chmura, otoczona różowo-zielonym światłem. No ciula nie da się tego uchwycić na zdjęciu.
0
@Colon Teraz jestem nawet bardziej oburzona.
0
@Colon Jak zwykle nie trafiłeś. Zaczynasz mnie tym nudzić.
0
@krzysiekVeB Jutro na pewno będzie na YT.
3
@Odesseiron Chyba nie można. Żyjemy w takich czasach, gdzie wszystko jest polityczne, a podział społeczeństwa jeszcze bardziej wszystko utrudnia.
2
@SeeleyBooth Na pewno? W moim odczuciu ze strachu przed prawdziwym życiem, czy nawet przez świadomość tego, że jest nieporadny stosuje taki mechanizm obronny i swoją życiową porażkę nazywa wolnością.
2
Według was to jest wolność?
2
@Momalsino To jasno pokazuje, że ten pomysł Valverde nie ma w ogóle racji bytu. To jest Barcelona. Trzon drużyny jest wyuczony gry ofensywnej, nie dadzą rady stawiać autobusu jak jakieś Atletico.
2
@IronSanHybrid Fajny ten Peugocik.
4
@Odesseiron Kolejny sukces partii rządzącej, aż się łezka w oku kręci.
0
@IronSanHybrid Oj KGB przy mnie to pikuś.
7
@AdrianGajewski2005 Był zdublowany adres, wystarczyło usunąć ;)
7
@SeeleyBooth Zawsze szanowałam nauczycieli z pasją.
2
@IronSanHybrid Na Polskę, polską rodzinę, w prezesa i w Kościół.
1
@kerouac Konkretnego przedmiotu.
2
@AdrianGajewski2005 Skoro uważasz, że jakieś media manipulują informacjami na temat RN czy innych, podobnych organizacji, to zastanów się, czy media prawicowe nie manipulują w dokładnie ten sam sposób ;)
3
@kerouac Wątpię, obczaj sobie jego instagram, infantylność typowa dla grupy wiekowej też się przejawia. Po prostu internet pierze dzieciakom mózgi, w szkole obserwuję mnóstwo takich chłopców jak Adis.
0
@AdrianGajewski2005 Jakiego merytorycznego argumentu? Masz 14 lat, a piszesz o jakiś zdrajcach narodu, o komunie, o której też pojęcie możesz mieć tylko od jakiegoś internetowego guru. Takie zafiksowanie się na jedną stronę nie jest zdrowe, szczególnie dla kogoś tak młodego. Poza tym miej świadomość, że jeśli Urban nie został rozliczony, to Twoje polityczne środowisko też nie.
5
@AdrianGajewski2005 A Ty Adisku powinieneś siedzieć w szkole i trochę się zdystansować od rzeczy, które ewidentnie mącą Ci w głowie.
1
@Chwytliwy Fuj, nigdy nie porównałabym la rambli do pierogów z mięsem.
41
Kurczę ale śmiga ta mobilna strona teraz. Nic się nie zacina, błyskawicznie się wczytuje, nie przenosi do góry kiedy chcę dodać, czy polecić komentarz. Super.
0
@Danny Gaucho To wyślij, ciekawe jak u mnie z pamięcią :D
0
@Danny Gaucho Hm, czyli ten kto nie dostanie jest w teczce :P
12
@damianex10 Ja odnotowałam dziś jakieś 30 sekund słońca. Jak tak dalej pójdzie, to wszystko uschnie.
0
@Danny Gaucho kurde ale zbrzydłeś
0
@jakub6623 Pamiętam go ze szkoły i w życiu nie oddałabym głosu na kogoś takiego, ale co kto woli ;)