sidzej
Dołączył/a: październik 2023
46 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalończyk 99 Raczej Janda.
10
@Nano22 A jakby Cię ktoś nazwał idiotą, albo ruskim agentem, bo popierasz, czy głosujesz na Korwina, to nie poczułbyś się obrażony?
2
@kerouac Nie, dlatego zabieram kotlety sojowe, żebym nie musiała szukać białka w larwach :P
1
@Colon Z tymi jabłkami to raczej miałam na myśli, że od biedy można nimi umyć zęby i są dobrym źródłem błonnika :P A lubię wszystkie, które są twarde i słodkie.
1
@ranger3120 To zależy jaki klimat panuje na takiej wyspie, ale na pewno jabłka, kotlety sojowe i jeśli byłaby to wyspa, na której nie ma dostępu do wody pitnej, to jakieś nawadniające owoce, którymi można się też najeść k wodę oczywiście. Życie bez nutelli to nie życie, więc zabrałabym jakiś zapas.
0
@SeeleyBooth A ja tam się cieszę. Tylko sukcesy Realu mogą obudzić barceloński zarząd.
0
I znowu leje, zimno jak w listopadzie. Takiego maja to ja osobiście nie pamiętam.
1
@chudym Lubię mleko tak zimne, jak sama jestem zimna.
2
@Cochise Myślę, że to nie wyklucza ambicji Messiego, bo on po prostu wierzy w swoich kolegów, jest w tym klubie od dziecka, a kolegów z pewnością traktuje jak drugą rodzinę.
Poza tym myślę, że fakt, iż Leo wypowiedział się na temat Valverde i wziął udział w konferencji prasowej, to po prostu jego poczucie odpowiedzialności za drużynę. To on jest teraz kapitanem, liderem, wcześniej był Xavi, czy Iniesta, teraz odpowiedzialność za wszystko bierze Messi.
2
@Cochise Myślę, że cała kadra stoi murem za Valverde, bo pozwolił im się rozleniwić. To trener, który ma swoich pupilków, gasnącym gwiazdom Barcelony takim jak Rakitić, Busquets, być może też Suarez, to zwyczajnie odpowiada. Odnoszę wrażenie, że Leo lubi być otaczany swoimi najlepszymi przyjaciółmi, stąd też mocno popiera Valverde, który żadnemu zawodnikowi przysłowiowej krzywdy nie zrobi.
2
@kuz A to teraz są jakieś złe relacje w drużynie?
11
@szkutnik91 Dla mnie te informacje są bardziej wiarygodne niż te od Rac1.
2
@kerouac #piskarpacie
0
@Koors Fuj.
2
Taka sytuacja. Chłopak wchodzi do autobusu i nie potrafi zamknąć drzwi, na co starsza pani "on jeszcze nie ma teściowej, to się nie nauczył strzelać".
13
Szkoda strzępić ryja.
4
@SeeleyBooth Ciężko powiedzieć. Jeśli zarząd chce zrobić z Coutinho kozła ofiarnego to bez znaczenia kto przyjdzie i kto zostanie.
0
@TheNekro94 A mi się chyba najmniej podobał.
0
@SeeleyBooth Właściciele Fcbarca sami odświeżają i odwiedzają, bo są kibicami Barcelony :P
27
@KamQiX Szkoda, że wszystkie obciachowe zagrania swojego najlepszego kumpla zawsze zostawia bez reakcji.
3
@Misanthrope Jak widzisz na podatnych działa :)
1
@Nano22 Przypuszczam taki scenariusz patrząc na ostatnie doniesienia.
2
To jest takie typowe dla tego zarządu, że aż śmieszne. Zamiast zmienić trenera i przebudować cały zespół, to myślą nad sprowadzeniem kolejnej gwiazdy za grube miliony, tylko po to, żeby przyćmić prawdzie problemy.
12
@Commando Chłopak powinien być z dziewczyną na dobre i na złe, a on się smuci kiedy jej wesoło? Co to są za problemy...
5
@macio_944 Uuu trzeba będzie się przyglądać.
4
@AboveYou I będzie miał rację :)
No nie jest to przypadek, gdyż jest jednym z największych nieulubieńców fcbarcowej ynteligencji. Lata mijają, czas dorosnąć chłopcy.
14
Hm, kiedy po la rambli przechodziły śmieszki i dokuczliwe odzywki względem @AdrianGajewski2005 kilka osób oburzyło się, że opcja oznaczania użytkowników w komentarzach nie służy do nagonki. Jest to o tyle zabawne, że teraz te same osoby śmieszkują z użytkownika @MarioVeB! i stosują w jego kierunku prowokacyjne komentarze. Myślę, że obojętnie kogo takie dyskusje dotyczą, to powinny być usuwane, gdyż nie wnoszą niczego.
7
@jacobFCB Nie, nie każdy był w ekstazie, wiele osób mówiło, że to nie jest trener, z którym Barcelona wygra LM i nie będzie prezentowała przyjemnej dla oka gry. Poza tym Barcelona znajduje się w sytuacji, w której trzeba podjąć ryzyko i dokonać zmian. Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi.
0
@Colon Pewnie dlatego, że ludzie mają swoje kariery, rodziny i skupiają się na własnym życiu, nie na marzeniach o polityce, które skończą się tak, jak wszystkie inne polityczne projekty w tym kraju.
2
@Colon A ja myślę, że smutną prawdą jest, że polskie społeczeństwo najzwyczajniej podziela lub nie podziela poglądy partii rządzącej i tak też głosują, za albo przeciw. Uważam też, że te głosy, które dostały partie poza PoPisowe, to zwyczajnie odzwierciedlenie ich poparcia. Biedroń nie zebrał głosów niezdecydowanych, Korwin też nie i obaj tego nigdy nie zrobią. Przyczyna jest według mnie dość prosta. Osoby, które nie chodzą na wybory, czy chodzą i oddają głos nieważny nie utożsamiają się ani z projektem rozszerzenia świadczeń socjalnych, ani nie interesuje ich walka z Żydami, gejami, nie wierzą też w dziki kapitalizm, rozszerzenie czy zradykalizowanie prawa aborcyjnego ich nie interesuje, tak samo jak zalegalizowanie związków partnerskich nie jest dla nich sprawą niezbędną do egzystencji. Nie chcą też żeby państwo przyjaźniło się z KK, jednocześnie nie chcą zwalczać tej instytucji, czy wiernych. Krótko mówiąc, ludzie oczekują państwa, które nie będzie im zawracać dupy pierdołami, ale też nie będzie radykalnie stało po jednej ze stron. Tacy ludzie nie mają na kogo głosować, nie wierzą ani nie ufają politykom i prędko się to nie zmieni, gdyż nie zanosi się na to, żeby pojawiła się typowo centrowa siła w polskiej polityce.