21

@BarcaInfo No i te słowa mogą znaczyć, że wie, że nie przyjdzie do Barcelony xd

2

@FC1899Barca Picie mrożonych napojów wcale nie pomaga. Lepiej pić ciepłe, żeby dostosować temperaturę ciała do temperatury na zewnątrz.

0

@TR3YWAY Na drugim roku miałam 9 bez zerówek i praktycznie bez żadnej przerwy. Nie narzekaj, bo niektóre egzaminy to czyta formalność :P

0

@lucas/catalan Ale na twoim awatarze nie.

7

@lucas/catalan A te plastiki z tanich pornoli już tak?

10

@Grubson06 Czyli ma świadomość, że siedziałby na ławie i najprawdopodobniej dlatego nie przyjdzie do Barcelony. Szkoda.

3

@RobsonPL No tak, każdy może wyskawikać z super ambitnymi projektami i niewiadomo czym. Tylko to właściciele strony wydają na nią swoje pieniądze, poświęcają swój czas i podejrzewam, że wszystko robią sami. Nie potrzeba takich wodotrysków, to nie jest portal społecznościowy, a strona poświęcona głównie piłce nożnej.

17

@RobsonPL I jeszcze średnia hawajska dla wszystkich.

3

0

@Stoiczkow Nie wiem czy karanie takich incydentów nie będzie miało odwrotnego skutku. Niestety to wojna ideologiczna podsycana ze wszystkich możliwych stron.

1

1

@Rewolucja123 Michelle Pfeiffer i Audrey Hepburn. Większość współczesnych gwiazd kina wygląda po prostu tak samo.

43

Sama prawda. Ciężko się z tym nie zgodzić, jeśli ktoś nie jest nastawiony tylko na wyniki. Chociaż moim zdaniem te wyniki też nie bronią już zarządu. Nie przystoi takiemu klubowi dwukrotna kompromitacja z rzędu w LM. Brak reakcji pokazuje tylko tyle, że Bartomeu dba tylko o poziom finansowy, o marketing. Styl gry to dla niego sprawa drugorzędna.

3

0

@student97r No, inni u tego samego promotora mają tak 60-80 stron, a mnie cały czas męczy. Przecież jak mi przyjdzie to wszystko wydrukować to zostawię majątek w ksero xd

0

@damianex10 Ja mam 120 stron i promotor ciągle twierdzi, że mogę jeszcze coś dopisać
https://giphy.com/gifs/idiots-AjYsTtVxEEBPO

0

Ile stron liczyła wasza praca licencjacka/inżynierska?

1

@Colon Nie zgadzam się. W regulaminie nie jest napisane, że zabrania się wymieniania zbanowanych użytkowników po nickach, a że zabrania się dyskusji na ich temat. Jeśli mówisz o generałach z góry wiadomo o co chodzi. Druga sprawa, jest to bezcelowe, bo internetowego życia nikomu nie zwróci.

9.3.6.
- naruszanie dobrego imienia serwisu i redakcji FCBarca.com;
- podejmowanie wszelkiego rodzaju działań utrudniających funkcjonowanie serwisu FCBarca.com, ingerujących w tok pracy redakcji, zaburzających przejrzystość strony, negatywnie wpływających na jakość odbioru znajdujących się na niej treści i/lub utrudniających dyskusję pomiędzy Użytkownikami;
- podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com;
- komentowanie i prowadzenie dyskusji na temat Użytkowników, których konta zostały zablokowane;

1

@Colon Nie musisz, tylko idiota nie zorientowałby się o co chodzi.

1

@Colon Skoro piszesz o zbanowanym, to logicznym jest usunięcie komentarza. Moderacja pisała już o tym nieraz.

0

@krzychu1526 Nigdy nie zrozumiem jak to jest możliwe, że restauracje, czy hotele, które często mają po kilka gwiazdek pozwalają sobie na takie kalki językowe.

2

@Odesseiron
Lepsza odra niż autyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MSN30 To poszukaj takiej informacji na stronie, a jeśli jej nie znajdziesz to do nich zadzwoń.

7

Genialny ten Chernobyl. Oby więcej takich produkcji.

2

@Criss18Barca A jak to się ma do tego, że zarząd nie ma zamiaru zrezygnować z Valverde, a pensje płaci najwyższe w Europie jeśli się nie mylę. Ja jestem przeciwna wielkim transferom, ale reakcja jest niezbędna.

2

@masq A co to ma do rzeczy? Robertinho zajmuje się stroną hobbistycznie, nie musi się z niczym spieszyć, jego sprawa. Polecam cierpliwie czekać i tyle. To nie jest rzecz niezbędna do życia.

2

@masq Gdyby @Robertinho wiedział kiedyś, to na pewno by się podzielił taką informacją. Po co zawracać głowę moderacji, której nic do tego?

1

Ma ktoś problem z zalogowaniem się na hbo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?