sintesox
Dołączył/a: październik 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Śmiejemy się z białych a u nas może być gorzej niż z nimi. Dzięki bogu mamy najlepszego gracza w historii. Tylko pozostaje się modlić, że Leo coś wyczaruje i zmieni obraz tej nędznej gry Barcelony. Jak Messi sam prosi o transfer Neymara to niech Bartek lepiej zrobi wszystko aby go sprowadzić bo będzie tylko gorzej niż było dotychczas.
2
Ruszyła machina
0
@Pawlak1992 No ta to piłkarz niech nie gra jak trener go nie zmotywuje. Przecież trzeba im powiedzieć miłe słówko przed wejściem na boisko aby piłkarz chciał grać.
7
3 sezon Valverde a ludzie nadal obwiniają go za grę naszych z zerowym zaangażowaniem i ciągiem na bramke. Przecież dzisiaj to większość chyba za kare gra. Tylko Rafinha się stara a tak to każdy sie przygląda.
0
@nwchades Przecież grał 30 min tam i jakoś nie widziałem, żeby cokolwiek wniósł do gry jako skrzydłowy.
0
@nwchades Bo suarez zszedł. Rafinha albo Dembele mają Ci tam zejść za grubego? Antek został ściągnięty z zamysłem grania na lewej stronie.
0
W sumie czego mogliśmy spodziewać się po Griezmannie na lewym skrzydle w 433, że nagle strzeli 2 bramki albo będzie tam wchodził w pojedynki 1v1. Chyba tylko Valverde wie czemu on tam gra.
0
@BarcaInfo Legenda głosi, że zaraz odpali.
30
Spokojnie Neymar nam nie potrzebny mamy za duży ścisk w ataku i nie będzie jak tego poukładać z Neymarem
0
Spokojnie Dembele jeszcze odpali, to przyszłość na lata...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Już nie moge sie doczekać jak eksperci z LR sie odpala po ogłoszeniu składów.
0
@mat32 dobry ale nie tak dobry jak 2 poprzednie.
2
A pamiętam te czasy 2 lata temu gdzie pisano tutaj aby Neymar odszedł i kupimy sobie lepszych za te 222mln niż trzymać dalej tą gwiazdeczke. Po czasie nam wyszły te transfery a teraz błagamy zarząd prosi się sam o Neymara.
0
He's coming home.
0
@salandrill2 a ty ty ty ty ty ty
0
Neymar nie pozwał barcelone ale nie chciał wykluczyć jej z ligi mistrzów. Radze poczytać trochę a nie powtarzac to co ktos powie/napisze. Dobranoc drodzy laramblowicze.
2
Już nie moge sie doczekać jak przyjdzie Neymar i jak strzeli jakiegos ważnego gola to tutaj nie bedzie zachwytu bo to on go strzelił
0
@konrad1661 Zobaczysz jaki dopiero smutek Cie ogarnie po półtora godzinnym odcinku.
1
@sidzej Przecież nigdzie oficjalnie nie było potwierdzone, że chciał aby wykluczono Barcelone z LM. Radze trochę poszukać zanim się zacznie wypowiadać na dany temat.
2
@Ratamahatta Pamietacie tylko pare meczy dobrych z jego udziałem a ile było tych złych, gdzie nic nie wnosił i tylko podawał do tyłu bo bał sie wejść w drybling. Pojawił się tu mit, że to talent na miare Dembele i powinni konkurować o 1 miejsce w składzie a tak naprawde to Malcom nic wielkiego w Barcelonie nie pokazał w ten rok nawet na tyle szans ile dostawał, żeby płakać z powodu jego odejścia i to 40m+
2
@TR3YWAY Tak tak to Valverde zabrania grać Coutinho, zabrania mu dryblować, strzelać i oczywiście mówi mu, że ma znikać prawie na cały mecz. Przecież Cou większość meczy grał na lewym skrzydle u Kloppa. Zanim coś napiszesz to przemyśl to dwa razy bo takie głupoty jakie tu piszecie czasami to szkoda tylko nerwów. Zwalanie wszystko na Valverde jakby to była jego wina. Rozumiem, można go nie lubić za to co się działo przez 2 lata, ale obrzucanie go błotem ponieważ zawodnik nie może znaleźć formy cały sezon to już szczyt. Też nie jestem jego zwolennikiem, ale potrafię zrozumieć tak łatwą rzecz do zrozumienia. Podsumowując, to nie Valverde zabrania grać Cou i nie robi mu krzywdy, że gra na skrzydle tylko sam gracz nie może znaleźć formy i po prostu gra słabo, nie na miarę oczekiwań.
2
@Avatarr Juz przestancie z tym jaki to Malcom nie jest dobry tylko EV nie daje mu szans. Wyszedł mu jeden mecz z Realem od początku i strzelił tego gola przeciw Interowi ale ludzie zapominają, że nie grał tak świetnie w innych meczach w których grał. Naprawdę jakby Malcom byłby tak bardzo dobry jak na LR piszą to grałby w tym 1 składzie albo byłby 1 rezerwowym do wyboru. Zresztą Dembele deklasuje go o 3 klasy i wątpię, że mając do wyboru Malcoma a Dembele to Ernesto zrezygnuje z francuza.
0
@BlAugrAnAPolAnd teoretycznie myslac rok temu mielismy lepszy sklad niz 2 lata temu a skonczylo sie podobnie w lm a nawet i liga była wygrana szybciej z tego co pamietam.
0
@LuisSalvano Jest Francuzem, jest młody, gra w swojej ojczyznie w najlepszym klubie. Daj mu czas max 2 sezony i przejdzie
0
@LuisSalvano Idą na łatwizne XDDD Kto idzie na łatwizne i wybiera teraz między topowymi klubami z top5 lig PSG zamiast innego bardzo dobrego klubu bo nie wiem czy są takie osoby. Zresztą jak mają grać w np ManU gdzie nie grają w LM to mimo wszystko i tak wybrałbym grę w LM i PSG na ich miejscu. Znajdź mi piłkarza, który wybrał PSG a nie Barcelone bądz Real itp.
1
@ulik10 No bo przecież jak to nie oglądasz prezentacji takiego zawodnika tylko JAKIŚ tam tennis jak to ktoś pisał.
13
Jezu jak mi teraz jakoś smutno po tym finale. Roger miał wszystko na wyciągnięcie ręki. Tak źle nie czułem się od czasu porażki z Liverpoolem.
0
Co robia majstersztyki
6
Dawno takiego meczu jak ten dzisiejszy finał nie widziałem. Świetne widowisko. Vamos ROGER.