0

Też potwierdzam.

0

Dalej mnie zadziwiają 2 bramki Messiego 4 lata temu w meczu z Bayernem na CN. Tak mało miejsca potrzebował, żeby wsadzić tego 1 gola a podczas drugiego pokazał po prostu swoją magię.

0

haha, już dawno obejrzane ;D

1

I co tu robić 9h jak cały czas się myśli o meczu i atmosferze związaną z nim.

0

Skoro tak mówią

0

Ludzie nie oczekujcie też od Ajaxu że będą dominować grę całe 90minut tylko cieszmy się że tak pięknie grająca drużyna jest jedną nogą w finale z tak przyjemną dla oka grą. Osobiście zdenerwowałbym się gdyby Koguty przeszły. Ten mecz pokazał brak pomysłu na grę i wrzutki co 10 sekund i może coś wpadnie z główki. Tak samo jak Real gdy mu nie szło laga na Ronaldo może coś wpadnie.

0

Jaka pewność?? Kto powiedział, że jestem pewny? Bo stawiłem za 2zł kupon, że będzie 3;0 w obu meczach to jest pewność? Czegoś tu nie rozumiem. Co cie bawi w moim komentarzu? Jak wszedłeś w konserwację ze mną to ją dokończ.

1

To ciekawe czemu żadna inna drużyna nie wyszła z takim pressingiem na nas jak Roma rok temu skoro to tak działa i czujemy się wtedy jak dzieci we mgle. Ciekawe po czym też wywnioskowałeś, że nie wyciągnął żadnych wniosków po meczów z Romą. Przecież nie wygraliśmy już La ligi i nie jesteśmy w półfinale LM, gdy rok temu byliśmy w ćwierćfinale. Śmieszą mnie takie komentarze jak twój,

0

Ktoś wie czy coś sie stało i nie gra jakiś podstawowy zawodnik w Ajaxie, że dzisiaj przez noc z kursu 2.95 skoczyło do 3.40 na mecz dla Ajaxu?

0

Czemu tu jest tyle pesymizmu w stosunku do dwumeczu z Liverpoolem. Ludzie skupiają się tutaj na zaletach Liverpoolu, jakich to oni nie mają szybkich zawodników, że zrobią wiatrak z Pique czy wolnym Roberto, a zapominają jaką my mamy kontrolę gry pod wodzą Valverde. Przecież środek Live nie bedzię totalnie istniał w starciu z nami i nie będzie miał nawet kto im tych piłek posyłać żeby wzieli na szybkość naszych obrońców. Można tak wymieniać i wymieniać. Na każdą ich zaletę przypadają nasze dwie cechy.

1

Widze ze tutaj jest wiekszy strach przed Liverpoolem niz przekonanie o naszej jakości

0

Śmiesznie jak ta rewolucja białych nic nie zmieni I dalej będą się bić o 2 miejsce z atm a w lm to będzie zwykły klubik na cwierc/pół finał max bez Cristiano. Nie oszukujmy się gdyby nie on to realu od paru lat byśmy nawet nie liczyli jako faworyta do wygrania lm. Naprawdę kiedyś niedoceniałem ronaldo aż do meczu rm-juve rok temu I zobaczyłem jak on się świetnie czuję w polu karnym a te jego główki to palce lizać. Jak ktoś spojrzy na jego mecze z perspektywy kibica a nie z przekonaniem że to płaczek i grać nie potrafi to dostrzeże jego talent. Aczkolwiek moim zdaniem Messi więcej zrobił przez ponad 10 lat żeby uważać go jako lepszego niż Ronaldo. Pozdrawiam, Dobranoc.

0

dzieki własnie tak myslalem

0

Jak niszczy wszystkich na przestrzeni ostatnich 5 lat prosze was ludzie. Oblak niczym gorszym sie nie wyróżniał naprzykład żeby mówić że De Gea niszczy kazdego innego bramkarza. Smiac mi sie chce jak czytam takie bezsensowne komentarze.

0

Wie ktoś dlaczego w Bayernie James wszedł w drugiej połowie i jeszcze trener go zdjął przed końcem meczu? Jakaś kontuzja czy grał tak słabo, że wolał nie czekać do końca meczu

0

Wyszli z grupy tylko dlatego, ze gralismy rezerwami na camp nou + borussia to zadne wyzwanie w tym sezonie patrzac na to jak roztwonili taka przewage w lidze i dostać tak od kogutów. Teraz nie maja sona i Kane wiec ciezko zeby cos ustrzelili takiemu ajaxowi. Dobrze ze piszesz ze sa nieprzewidywalni dlatego bedzie strasznie ciezko ich pokonac i ajax napewno bedzie chcial strzlic ponad 2 bramki na wyjezdzie zeby spokojnie jakies 2;1 1;1 u siebie dograc tak jak to mialo miejsce z rm i juve tylko ze 1 mecz u siebie grali

0

Nie nie lubie tylko widzę jak grają. Wystarczy spojrzeć na Ajax jak grają na wyjazdach. Dla mnie Totenham nie pokazał sie jakos super lepiej niż City a Ajax od Juve zdecydowanie.

0

Potrzebuje szybko odpowiedzi, stawiac nie stawiac.

Wygrana bardzo wazna potrzebuje 1k+

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDM5NTE3NzI0NDgwMDoaKWK7u%2BoKYnbMzfo%3D&kind=MAIN

Chyba nie musze uzasadniać dlaczego dałem na Ajax aniżeli Totenham bez Sona i Kane

3

Czaplki z głów dla kielczan. Co oni w tym meczu zrobili to głowa mała.

0

Co z tym Abalo. Trzy setki i trzy pudła.

0

Ma ktoś transmisje darmową canał+?
Chciałem sobie obejrzec vive vs psg a nie mam tego kanału albo na eleven sport jakas transmisja na necie z gory dzieki

0

ta irlandia cos nie pewna moim zdaniem

0

A macie jakieś propozycję

0

a masz jakieś propozycje?

0

Co myślicie o tym kuponie?
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDE5NTE2NDgwNDcwMDogPlzonTkn%2FxyezgE%3D&kind=MAIN
Probuję wygrać 1200zł żeby pojechać z kumplami na wakacje bo inaczej nici z tego i potrzebuje jakiś pewniaków do końca Maja.

0

no masz racje dziwne żebysmy z tak mocnym przeciwnikiem ugrali 3 pkt

4

Czy tylko mnie za bardzo nie zdziwiło wczorajsze zwycięstwo Ajaxu? Po tym co pokazali z Bayernem i z Realem byłem przekonany, że przejdą dalej. Wydaje mi się, że ludzie zbyt mocno podhajpowali Juventus tylko dlatego, że Ronaldo do nich przeszedł a zapomnieli o ich słabych stronach. Ten mecz pokazał, że sam Ronaldo nic nie ugra jak go dobrze pokryją i wrzutki na pałę nic nie zdziałają. Ich środek pola nie istniał przy takich zawodnikach jak De Jong czy Schone. W juve nie brakowało Goleadora bo jakoś zawsze strzelali te bramki np. Mandzukic w finale lm tylko kreatywnego środka, żeby te piłki dostarczać. Juventus przeważnie gra tylko dwumecze dobre tylko, dlatego że potrafią dobrze bronić a w finałach zawsze dostawali bęcki czy to od Barcelony lub Realu. Zdjęcie wczoraj Dybali na początku 2 połowy było wiadomym sygnałem, że oddajemy piłke Juventusowi i laga w przód na 2 napastników: Ronaldo i Keana. Taka grą nie da się wygrać Ligi Mistrzów bez maksymalnego limitu szczęścia jak Real do wykorzystania. Na szczęście nie będziemy musieli oglądać już tej nudnej piłki a za to cieszyć będziemy się cieszyć piłką którą prezentuje Ajax bo to coś pięknego.

0

wyslij wiad mi na PV to dam ci linka do meczu z redditow

2

Ludzie, Roberto gra bo Semedo jest kartke od zawieszenia a chcą żeby był dostepny na Liverpool

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?