siwak12
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha już 5-0!!
0
Tylko nie Messiii
0
dajcie komletny link!
0
Oj boże pierwsza porażka w tym sezonie ligowym to wy już od razu płaczecie spoko wygrany we wtorek w LM Real, dzisiaj nie gra rewelacyjnie!
0
Ale Milan ma pake!!
0
Goooooolllllll El Guaje!!
0
To nie jednak wypożyczenie tylko transfer na 3 lata. Przydałbyś się w tym sezonie bo widziałem że się odrodził ZEGNAJ IBRA
0
Fajnie przyda się napewno1!!
0
ale wyciąfnął
0
ale koszą messiego
0
jest /villaaaaaaa
0
http://s2.pl.ikariam.com/reg.php?friendId=260506
http://s2.pl.ikariam.com/reg.php?friendId=260506
0
ale dzisiaj grają
0
GGGOOOOOOOOOOLLLLLL jeszcze jeden jeszcze jeden!!
0
Messi nie zasłurzył na złotą piłkę haha 4 barmy z arsenalem król szczeliców ligi mistrzów i la liga tylko mundial miał niemrawy ale messi złota piła
0
Hahaha chyba ich suty pieką za taką cieńką kase to rasiak by nie przeszedł do realu ale jakby dali więcej to i tak by nie przeszedł bo IBRA zostaje uuuuu nnnnnnnnnnaaaaaaaaaassssssssss
0
hehe kolejna plota!!
0
Będą z niego ludzie!!
0
trzeba myśleć o 3 bramkarzu!!
0
Plota!!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
0
z tego transferu nic nie będzie bo chca więcej a my nie damy na transfery ponad 80 mil!!
0
Hhehe ata jak marzenie real niech się schowa!!
0
Rada dla realu - Pieniądze nie grają na boisku, Barcaaaaaaaa mistrz!!! ole ole ole ole barca
0
hehe real już 5-1
0
ja szkoda jeśli my wygramy za tydziń i real też to mistrzostwo jest nasze!!
0
3 - 1 dla realu ramos