0

Haha już 5-0!!

0

Tylko nie Messiii

0

dajcie komletny link!

0

Oj boże pierwsza porażka w tym sezonie ligowym to wy już od razu płaczecie spoko wygrany we wtorek w LM Real, dzisiaj nie gra rewelacyjnie!

0

Ale Milan ma pake!!

0

Goooooolllllll El Guaje!!

0

To nie jednak wypożyczenie tylko transfer na 3 lata. Przydałbyś się w tym sezonie bo widziałem że się odrodził ZEGNAJ IBRA

0

Fajnie przyda się napewno1!!

0

ale wyciąfnął

0

ale koszą messiego

0

jest /villaaaaaaa

0

ale dzisiaj grają

0

GGGOOOOOOOOOOLLLLLL jeszcze jeden jeszcze jeden!!

0

Messi nie zasłurzył na złotą piłkę haha 4 barmy z arsenalem król szczeliców ligi mistrzów i la liga tylko mundial miał niemrawy ale messi złota piła

0

Hahaha chyba ich suty pieką za taką cieńką kase to rasiak by nie przeszedł do realu ale jakby dali więcej to i tak by nie przeszedł bo IBRA zostaje uuuuu nnnnnnnnnnaaaaaaaaaassssssssss

0

hehe kolejna plota!!

0

Będą z niego ludzie!!

0

trzeba myśleć o 3 bramkarzu!!

0

Plota!!!!!!!!!!!!!!

0

0

0

0

0

z tego transferu nic nie będzie bo chca więcej a my nie damy na transfery ponad 80 mil!!

0

Hhehe ata jak marzenie real niech się schowa!!

0

Rada dla realu - Pieniądze nie grają na boisku, Barcaaaaaaaa mistrz!!! ole ole ole ole barca

0

hehe real już 5-1

0

ja szkoda jeśli my wygramy za tydziń i real też to mistrzostwo jest nasze!!

0

3 - 1 dla realu ramos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?