0

jaaaaaaaaaaaaaa 3 - 2 strzelić bramkę!!

0

a w Madrycie, Real remisuje 1:1!!! Bilbao w osłabieniu zdobyło bramkę po wspaniałym rajdzie Yeste, który minął około 5 obrońców

0

Remis w Madrycie!!!!!!!!!!!!!!

0

Hehe barca 2 tylko zeby bilbao strzelió

0

równocześnie w Madrycie, zawodnik Athletico Bilbao otrzymał czerwoną kartkę za zagranie ręką w polu karnym i Cristiano Ronaldo pewnie wykorzystał karnego. Real prowadzi 1:0, tak jak Barcelona i będzie grać w przewadze

0

Bilbao się broni tak jak Inter to chyba dobrze!!

0

12 Marcelo dośrodkował w pole karne, ale żaden z partnerów nie sięgnął piłki.

11 Higuain się rozpędził, zgubił rywali, oddał strzał, ale po nad bramką.

10 Ładnie główkował Cris, ale niestety minimalnie nad bramką. Było groźnie.

9 Pod pole karne rywali zapędził się Arbeloa, ale nie zdołał zwieść rywali i oddać strzału.

8 W dalszym ciągu czekam na składną akcję Królewskich.

7 Mam wrażenie, że oba zespoły próbują się wzajemnie wybadać. Tempo nie jest forsowane.

6 Guti usiłuje zając się rozgrywaniem piłki. Jak na razie bez efektów.

5 W Sewilli prowadzi Barcelona, po trafieniu Messiego. Niestety.

5 Już szaleje Ronaldo! Zgubił obrońcę i oddał strzał, ale był zbyt lekki, aby zagrozić Iraizosowi.

4 Pierwszej akcji lewą stroną boiska próbował Marcelo, ale zgubił piłkę.

3 Real jak na razie na swojej połowie. Pierwsze akcje przeprowadził Atheletic.

2 Gago fauluje Toquero w środka pola. Dośrodkowanie Yeste wykorzystał jeden z zawodników Athleticu, ale na posterunku Casillas.

1 Grę rozpoczyna Real. Ruszyli!

Aby tak było do końca!!

0

haha fuck real king barca i messi!!

0

nie idzie wolę Ville w pesie 10 strzela gole!!

0

ja wiedziałem!! Ze tak bedzie!!

0

boże 3 - 2 dla realu o 90 min ronaldo!!

0

Poczekajcie Ibra jest po kontuzji, strzeli gola to będzie grał jak w 1 meczu w Arsenalem!!

0

puyol przebiegł 2 metry dalej niż z Arsenalem!!

0

mi się wydaje ze ta podróz autokarem sprwaiła że tak gramy po prostu zmęczenie jak pył bedzie do następnego tygodnia w srodę a inter przyjdzie autokarem tomy ich pokonamy!1

0

ile musimy wygrac na CN żeby wyjść do finału?

0

jeśli na CN wygramy 1-0 to my mamy awans jeżeli będzie 1-1 to inter wychodzi a jesli 2-1 dla nas to dogrywka?

0

nieeee tak nie wysramy LM to musi się w przerwie zmienić z maeczi na mecz gramy coraz gorzej!!

0

ale i tak narazie dobry wynik!

0

udało się mu i się podnica ze zremisował z barcą!!

0

k.... remis!!

0

za maxwela mogl wposcic od1 min bojana a pozniej za ibre!!

0

ta zamiana z pózno!!

0

kurcze jakby co to przewaga stopnieje do 1 pkt.

0

13' Barca powoli przejmuje inicjatywę na boisku.

9' Centra Pedro z prawego skrzydła, rykoszet i futbolówka odbija się od poprzeczki bramki Kameniego!

6' Osvaldo dostaje żółtą kartkę za brutalny faul na Sergio.

5. Koszmarne błędy w obronie Barcy, strzela Osvaldo z 10 metrów - wysoko ponad bramką!

4' Nieporozumienie Pique z Valdesem, ale na szczęście bramkarz Barcy wybija piłkę na aut.

1' Zaczynamy mecz.

0

0

PPPPPPPPPeeeeeeeeeeeeeeeedroooooooooooo 2-0 barwo! Barca barca

0

poj..... sędziego!!!!!!!!! z nic daje kartki

0

ten sędzia jest z Madtytu!

0

ten sędzi daje kartki każdemu!

0

GGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL Messsssiii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?