siwak12
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaaaaaaaaaaaaaa 3 - 2 strzelić bramkę!!
0
a w Madrycie, Real remisuje 1:1!!! Bilbao w osłabieniu zdobyło bramkę po wspaniałym rajdzie Yeste, który minął około 5 obrońców
0
Remis w Madrycie!!!!!!!!!!!!!!
0
Hehe barca 2 tylko zeby bilbao strzelió
0
równocześnie w Madrycie, zawodnik Athletico Bilbao otrzymał czerwoną kartkę za zagranie ręką w polu karnym i Cristiano Ronaldo pewnie wykorzystał karnego. Real prowadzi 1:0, tak jak Barcelona i będzie grać w przewadze
0
Bilbao się broni tak jak Inter to chyba dobrze!!
0
12 Marcelo dośrodkował w pole karne, ale żaden z partnerów nie sięgnął piłki.
11 Higuain się rozpędził, zgubił rywali, oddał strzał, ale po nad bramką.
10 Ładnie główkował Cris, ale niestety minimalnie nad bramką. Było groźnie.
9 Pod pole karne rywali zapędził się Arbeloa, ale nie zdołał zwieść rywali i oddać strzału.
8 W dalszym ciągu czekam na składną akcję Królewskich.
7 Mam wrażenie, że oba zespoły próbują się wzajemnie wybadać. Tempo nie jest forsowane.
6 Guti usiłuje zając się rozgrywaniem piłki. Jak na razie bez efektów.
5 W Sewilli prowadzi Barcelona, po trafieniu Messiego. Niestety.
5 Już szaleje Ronaldo! Zgubił obrońcę i oddał strzał, ale był zbyt lekki, aby zagrozić Iraizosowi.
4 Pierwszej akcji lewą stroną boiska próbował Marcelo, ale zgubił piłkę.
3 Real jak na razie na swojej połowie. Pierwsze akcje przeprowadził Atheletic.
2 Gago fauluje Toquero w środka pola. Dośrodkowanie Yeste wykorzystał jeden z zawodników Athleticu, ale na posterunku Casillas.
1 Grę rozpoczyna Real. Ruszyli!
Aby tak było do końca!!
0
haha fuck real king barca i messi!!
0
nie idzie wolę Ville w pesie 10 strzela gole!!
0
ja wiedziałem!! Ze tak bedzie!!
0
boże 3 - 2 dla realu o 90 min ronaldo!!
0
Poczekajcie Ibra jest po kontuzji, strzeli gola to będzie grał jak w 1 meczu w Arsenalem!!
0
puyol przebiegł 2 metry dalej niż z Arsenalem!!
0
mi się wydaje ze ta podróz autokarem sprwaiła że tak gramy po prostu zmęczenie jak pył bedzie do następnego tygodnia w srodę a inter przyjdzie autokarem tomy ich pokonamy!1
0
ile musimy wygrac na CN żeby wyjść do finału?
0
jeśli na CN wygramy 1-0 to my mamy awans jeżeli będzie 1-1 to inter wychodzi a jesli 2-1 dla nas to dogrywka?
0
nieeee tak nie wysramy LM to musi się w przerwie zmienić z maeczi na mecz gramy coraz gorzej!!
0
ale i tak narazie dobry wynik!
0
udało się mu i się podnica ze zremisował z barcą!!
0
k.... remis!!
0
za maxwela mogl wposcic od1 min bojana a pozniej za ibre!!
0
ta zamiana z pózno!!
0
kurcze jakby co to przewaga stopnieje do 1 pkt.
0
13' Barca powoli przejmuje inicjatywę na boisku.
9' Centra Pedro z prawego skrzydła, rykoszet i futbolówka odbija się od poprzeczki bramki Kameniego!
6' Osvaldo dostaje żółtą kartkę za brutalny faul na Sergio.
5. Koszmarne błędy w obronie Barcy, strzela Osvaldo z 10 metrów - wysoko ponad bramką!
4' Nieporozumienie Pique z Valdesem, ale na szczęście bramkarz Barcy wybija piłkę na aut.
1' Zaczynamy mecz.
0
http://iraqgoals.net/
0
PPPPPPPPPeeeeeeeeeeeeeeeedroooooooooooo 2-0 barwo! Barca barca
0
poj..... sędziego!!!!!!!!! z nic daje kartki
0
ten sędzia jest z Madtytu!
0
ten sędzi daje kartki każdemu!
0
GGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL Messsssiii