siwak12
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
messi się kłuci z sędzią a ma żółtą kartkę!
0
messi kryty jest dobrze oi wracają sie na swoją połowe cięzko wyprowadzić atak przydłaby się Ibra!
0
http://iraqgoals.net/eki-tv.html tutaj jest mecz dobr jakość
0
jak nazywa sie tam muzyka z 1 filmu? co barca 6-2
0
Kurcze Messiemu będzie ciężko bo podwoją mu krycie i będą go faulowć!!!!!!
0
henry na ataku!!
0
Messsssiiiiiiiiii
0
Morał z tej połowy jest taki: nie drażnij "Barcy" strzelając jej gola na Camp Nou, bo skutek tego może być dla Ciebie opłakany!
0
Meeeeeessssssssssiiiii ożen sie ze mnąąąąąąąąą
0
Mesiasz sie rozgniewał co on nie wyprawia
0
Messii zdecydowanie najlepszy piłcarz całego globu
0
każdy remis nas promuje tylko powyżej 3-3
0
Messssssiiiiiiiiiiiii
0
jeeeessssssssssssssssssssyyyyy gollllllllllllllll
0
k.... mać co się dzieje??
0
soccer-live.pl tutaj widać światnie!
0
tam jest mecz po polsku
www.Ikariam.pl
0
http://iraqgoals.net/
0
na miejscu pepa bym zarezykował
VV-Alves,Chygra,Milito,Abidal-Y.Toure,Iniesta,Xavi-Messi-Bojan-Pedro
0
real już 1 -0
0
ej to bedzie grał??
0
Ibra będzie grał z Arsenalem i Realem?
0
cieszy ibra ale jak na koniec bedzie tyle samo punktów to real ma wiecej punktow i oni nas wyprzedza
0
Messi Messi kapitalny rajd ale minimalnie obok bramki!!
0
ja wierzyłem w ibre a wy go tak nie krytykujecie
0
Ibraaaaaaaaa strzela w ważnych meczach i i ostatnich minutach!!!!!!!!
0
gooooooooooolllllllllllllllllllllllll
0
za jeffrena messi i muszimy strzelić gola jak nie to po mistrzostwie!!
0
już 3-0 dla realu!!!!!!!
0
niee no Henry powinien grać w nastepnym meczu!!!