0

messi się kłuci z sędzią a ma żółtą kartkę!

0

messi kryty jest dobrze oi wracają sie na swoją połowe cięzko wyprowadzić atak przydłaby się Ibra!

0

http://iraqgoals.net/eki-tv.html tutaj jest mecz dobr jakość

0

jak nazywa sie tam muzyka z 1 filmu? co barca 6-2

0

Kurcze Messiemu będzie ciężko bo podwoją mu krycie i będą go faulowć!!!!!!

0

henry na ataku!!

0

Messsssiiiiiiiiii

0

Morał z tej połowy jest taki: nie drażnij "Barcy" strzelając jej gola na Camp Nou, bo skutek tego może być dla Ciebie opłakany!

0

Meeeeeessssssssssiiiii ożen sie ze mnąąąąąąąąą

0

Mesiasz sie rozgniewał co on nie wyprawia

0

Messii zdecydowanie najlepszy piłcarz całego globu

0

każdy remis nas promuje tylko powyżej 3-3

0

Messssssiiiiiiiiiiiii

0

jeeeessssssssssssssssssssyyyyy gollllllllllllllll

0

k.... mać co się dzieje??

0

soccer-live.pl tutaj widać światnie!

0

tam jest mecz po polsku

www.Ikariam.pl

0

0

na miejscu pepa bym zarezykował

VV-Alves,Chygra,Milito,Abidal-Y.Toure,Iniesta,Xavi-Messi-Bojan-Pedro

0

real już 1 -0

0

ej to bedzie grał??

0

Ibra będzie grał z Arsenalem i Realem?

0

cieszy ibra ale jak na koniec bedzie tyle samo punktów to real ma wiecej punktow i oni nas wyprzedza

0

Messi Messi kapitalny rajd ale minimalnie obok bramki!!

0

ja wierzyłem w ibre a wy go tak nie krytykujecie

0

Ibraaaaaaaaa strzela w ważnych meczach i i ostatnich minutach!!!!!!!!

0

gooooooooooolllllllllllllllllllllllll

0

za jeffrena messi i muszimy strzelić gola jak nie to po mistrzostwie!!

0

już 3-0 dla realu!!!!!!!

0

niee no Henry powinien grać w nastepnym meczu!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?