skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O ile w ogóle Mathieu zagra. ;)
0
A co, w szkółce Barcelony byłeś?
0
Coś pięknego, Polacy mistrzami świata, a Barca rozbija Levante 5:0. ;)
6
Ale będzie płacz, że Mascherano w pierwszym składzie. Hahaha ;)
0
Właśnie dlatego Luisowi potrzebny był taki ktoś jak Rakitić, świetny w ofensywie i w defensywie.
0
Miejmy nadzieję, że tak będzie. ;)
0
No nie ma co się dziwić, świat idzie do przodu, takie wynalazki są potrzebne.
0
No jeszcze tyle czasu do meczu. Stawiam dzisiaj na 0:2 dla Barcy. Najważniejsza jest solidna obrona, w meczu gdzie grają tacy gracze jak Messi, Iniesta, Neymar, Alba, Rakitić jakieś sytuację będziemy mieli, idźmy drogą Atletico z poprzedniego sezonu - zespół budować od obrony.
0
Równie dobrze może się skończyć 0:0 i 10 setek Pedro...
0
Swędrowski i Drzyzga.
0
Czy ty cały czas musisz płakać? W poprzednim poście tak samo, może po prostu na treningach wypada gorzej, zrozumcie.
0
Mnie się wydaje, że Messi odpocznie gdy Suarez będzie już mógł grać i będziemy mieli na CN mecz z np. Rayo, Cordobą albo Eibar.
0
Wystarczy sobie przypomnieć mecz wyjazdowy z Levante w tamtym sezonie, gdzie wynik był 1:1.
0
Oj bardzo fajny tydzień się zapowiada. Liczę na komplet punktów. Visca el Barca!
0
Cieszy bardzo dobra postawa Pique w tym meczu, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni, jeśli dalej nie będzie grał na przyzwoitym poziomie to ława. Jednak mam nadzieję, że Gerrard w końcu zacznie grać jak za czasów Guardioli. ;)
1
No właśnie, też myślałem, że jak ter Stegen wyleczy się, to będzie podstawowym bramkarzem, ale to Enrique jest trenerem.
0
Oby Suarez jak najszybciej się u nas zaaklimatyzował, bardzo mnie cieszy, że na najważniejszą fazę sezonu już powinien wrócić do bardzo dobrej formy.
4
Xavi jako zmiennik daje dużo, z Villarealem wygrywaliśmy rzutem na taśmę, było nerwowo, Xavi wszedł i uspokoił grę, dobrze jest mieć kogoś takiego na ławce. ;)
1
Tak na pierwszy rzut oka, myślałem, że ten typ na zdjęciu to Guardiola. ;)
0
Mnie ciekawi jak wygląda ten trening już zamknięty dla mediów. ;)
1
No dokładnie, a oni się go tylko czepiają.
0
Dziewczynko, nie płacz.
2
Na ławce mamy Rafinhę, Rakiticia i Iniestę. Spokojnie, damy radę. ;)
0
Super, szansę dostał Bartra, Samper i Roberto. Visca el Barca!
0
Sztab ceni wysoko naszych wychowanków.
0
Ciekawy jestem na jaką jedenastkę dzisiaj postawi Lucho, kto wie, może już nawet dzisiaj zagramy 3 obrońcami.
0
Niech Alba i Busquets odpoczywają, mecz z Bilbao na pewno do łatwych nie należał. Mam nadzieję, że Bartra dostanie dzisiaj szansę i ją wykorzysta. ;)
0
Dzisiaj wygrywamy!!! Trzeba dobrze zacząć tę edycję Ligi Mistrzów. ;)
0
Iniesta to pan szklanka? Weź ty się zastanów czasem co piszesz.
1
Umiejętne rotowanie, to nie jest zmiana 7 graczy w porównaniu z ostatnim meczem a około dwóch, żeby odpoczęli a styl gry mocno na tym nie ucierpiał.