0

O ile w ogóle Mathieu zagra. ;)

0

A co, w szkółce Barcelony byłeś?

0

Coś pięknego, Polacy mistrzami świata, a Barca rozbija Levante 5:0. ;)

6

Ale będzie płacz, że Mascherano w pierwszym składzie. Hahaha ;)

0

Właśnie dlatego Luisowi potrzebny był taki ktoś jak Rakitić, świetny w ofensywie i w defensywie.

0

Miejmy nadzieję, że tak będzie. ;)

0

No nie ma co się dziwić, świat idzie do przodu, takie wynalazki są potrzebne.

0

No jeszcze tyle czasu do meczu. Stawiam dzisiaj na 0:2 dla Barcy. Najważniejsza jest solidna obrona, w meczu gdzie grają tacy gracze jak Messi, Iniesta, Neymar, Alba, Rakitić jakieś sytuację będziemy mieli, idźmy drogą Atletico z poprzedniego sezonu - zespół budować od obrony.

0

Równie dobrze może się skończyć 0:0 i 10 setek Pedro...

0

Swędrowski i Drzyzga.

0

Czy ty cały czas musisz płakać? W poprzednim poście tak samo, może po prostu na treningach wypada gorzej, zrozumcie.

0

Mnie się wydaje, że Messi odpocznie gdy Suarez będzie już mógł grać i będziemy mieli na CN mecz z np. Rayo, Cordobą albo Eibar.

0

Wystarczy sobie przypomnieć mecz wyjazdowy z Levante w tamtym sezonie, gdzie wynik był 1:1.

0

Oj bardzo fajny tydzień się zapowiada. Liczę na komplet punktów. Visca el Barca!

0

Cieszy bardzo dobra postawa Pique w tym meczu, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni, jeśli dalej nie będzie grał na przyzwoitym poziomie to ława. Jednak mam nadzieję, że Gerrard w końcu zacznie grać jak za czasów Guardioli. ;)

1

No właśnie, też myślałem, że jak ter Stegen wyleczy się, to będzie podstawowym bramkarzem, ale to Enrique jest trenerem.

0

Oby Suarez jak najszybciej się u nas zaaklimatyzował, bardzo mnie cieszy, że na najważniejszą fazę sezonu już powinien wrócić do bardzo dobrej formy.

4

Xavi jako zmiennik daje dużo, z Villarealem wygrywaliśmy rzutem na taśmę, było nerwowo, Xavi wszedł i uspokoił grę, dobrze jest mieć kogoś takiego na ławce. ;)

1

Tak na pierwszy rzut oka, myślałem, że ten typ na zdjęciu to Guardiola. ;)

0

Mnie ciekawi jak wygląda ten trening już zamknięty dla mediów. ;)

1

No dokładnie, a oni się go tylko czepiają.

0

Dziewczynko, nie płacz.

2

Na ławce mamy Rafinhę, Rakiticia i Iniestę. Spokojnie, damy radę. ;)

0

Super, szansę dostał Bartra, Samper i Roberto. Visca el Barca!

0

Sztab ceni wysoko naszych wychowanków.

0

Ciekawy jestem na jaką jedenastkę dzisiaj postawi Lucho, kto wie, może już nawet dzisiaj zagramy 3 obrońcami.

0

Niech Alba i Busquets odpoczywają, mecz z Bilbao na pewno do łatwych nie należał. Mam nadzieję, że Bartra dostanie dzisiaj szansę i ją wykorzysta. ;)

0

Dzisiaj wygrywamy!!! Trzeba dobrze zacząć tę edycję Ligi Mistrzów. ;)

0

Iniesta to pan szklanka? Weź ty się zastanów czasem co piszesz.

1

Umiejętne rotowanie, to nie jest zmiana 7 graczy w porównaniu z ostatnim meczem a około dwóch, żeby odpoczęli a styl gry mocno na tym nie ucierpiał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?