skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie skłamię, jeśli napiszę, że nam wszystkim brakuje tego Iniesty.
0
Chcę się zapytać kogoś, kto bardziej orientuje się w La Masii i Barcelonie B, czy jest jakiś spory talent na pozycję stopera?
3
Ale jeszcze derby z Espanyolem i Atletico na Calderon, więc nie ma jeszcze tak łatwo. Niech piłkarze robią swoje, a będzie dobrze.
4
Tak trochę żartem, to wszyscy tu mówią o Bóg wie jakich nazwiskach, aby przywrócić kreatywność naszej pomocy, a śmiesznie byłoby, gdyby Lucho zaryzykował, dał szansę Haliloviciowi i jego talent eksplodował. Trochę takie marzenia, ale nie wykluczam.
2
Już się przyzwyczaiłem. Teraz plują, jak daj boże zagrają dobry mecz to będą wszyscy wychwalać i komentarze: "Ja to jednak wiedziałem, że z tego Montoyi coś będzie", ale po nie daj boże słabym meczu lepiej nie wstawiać cytatów.
0
Myślałem na początku, zanim przeczytałem twój nick, że to komentarz pedrorodrrigguesa. ;)
EDIT: nie tutaj.
0
Nie no, to musi być trochę słaby klub. U mnie jest rozciąganie, rozbieganie, taktyka i gra też jest. Trochę się teraz to pozmieniało, ale jednak, do szkolenia w Hiszpanii, to nie mamy się co porównywać.
0
My też jesteśmy dobrzy, strona Barcelony, co drugi komentarz o Realu czy Cristiano.
0
Nie oglądam Serie A, ten Kovacić taki dobry?
4
Ale wy macie problemy... Ronaldo zagrał dobry mecz, strzelił 5 bramek a ci tu tylko ból dupy i gadanie co Messi by zrobił itp..
0
Że Mathieu będzie miał lepsze statystyki od Iniesty w lidze, to nikt się nie spodziewał. ;)
0
Lepiej nie pisz, że chcesz Koke, zaraz się zlecą i napiszą, że on tylko w wykonywaniu SFG jest dobry. ;)
0
Nie bądźmy aż tak pewni siebie. Najważniejsze 3 pkt, ale jak napisałem wyżej, wysoki wynik jest prawdopodobny.
2
Przyjadą pewnie trochę rozbici. Strzelić szybko bramkę i kontrolować mecz, nie zdziwię się jak skończy się pogromem.
0
I jak tam, był hattrick Messiego, pogrom, manita itp.? Ja nie wiem, tyle razy już Barca wylała na was kubeł zimnej widy, a wy nadal - 0 pokory.
0
Wyżej miało być. ;/
0
Ty myślisz, że Celta to byle jaki ogórek tej ligi? Wygrali z nami na Camp Nou 1:0. Pique i Neymar mogą odpocząć w teoretycznie łatwiejszym meczu z Almerią na CN, dzisiaj najmocniejszy możliwy skład od początku.
0
A czy to jest takie ważne? Liczy się mistrzostwo, a nie Pichichi.
1
Haha tak po prostu się nie robi? Dawali mu śmieszne pięniądze i tłumaczyli to tym, że w BVB Polak nie może zarabiać więcej od Niemca i wy jeszcze uważacie, że zachowanie Lewego było chamskie, że odszedł?
0
Pamiętaj abyś dzień święty święcił.
2
Haha chłopczyku, ty nawet nie wiesz o co chodzi w tej religii a się udzielasz. Dowiedz się czegoś poczytaj na tematy związane z religią, a potem się udzielaj. Ja wiem, że w dzisiejszych czasach, lewactwo bardzo zdominowało społeczeństwo i obrażanie religii jest na porządku dziennym, ale proszę - zamknij się. Po za tym, obrażasz ludzi wierzących.
0
Jak dla mnie Alba jest lepszy od Marcelo, ale to tylko moje zdanie.
3
Ale jak to? Niemcy U21, czyli do rocznika 1994, Stegen jest 1992 czyli rocznikowo ma 23 lata, jak może grać w reprezentacji U21?
10
O Jezu, Pique to pewnie powiedział na lajcie, nie prowokując, a ten tu coś oblicza i wypatruje jakiejś bzdury.
0
Piłkę trenuję :D
0
Kurde mam trening, zobaczę tylko drugą połowę. ;/
0
Myślę, że nasi obrońcy zamiast ich kryć, gdy on będzie dawał przerzuty, to zostawią Obywateli na spalonym, bo w wyścigu do piły to Pique ma małe szanse z Aguero, ale gdy stoper jest inteligentny (patrz Pique) to potrafi wyłączyć z gry nawet szybszego zawodnika.
1
Wstrzymaj się na razie z opiniami, że nie mają szans. W piłce różne rzeczy się dzieją.
0
Ja myślę, że linia obrony będzie wyglądać tak: Adriano, Pique, Bartra, Mathieu.
0
Bravo - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Rakitić, Mascherano, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar. Chyba, że Busquets będzie w pełni zdrowy to: Bravo - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar.