0

Jeśli jesteś z Warszawy, to w arkadii jest Intersport, tam są koszulki oryginalne Barcy.

0

No to klasyk, jeszcze parę innych fajnych się znajdzie. ;)

0

Chyba tylko ja anime oglądam. :D

0

Tak się pisze, że jeszcze są wykończeni itp. a ja się założę, że taki Neymar, czy Messi to chętnie już wróciliby do treningów.

0

Bez przesady, jest dość dużo treningów

1

Ale tamta z Gijon też była niezła, zapamiętałem ją jakoś. ;) Tak wtedy Messi nie grał za kartki, Keita strzelił, Iniesta na pustaka władował i nie pamiętam jeszcze kto. ;D

6

Jak mniejsze zło, to raczej PiS.

0

Nie ma co się dziwić, to dopiero pierwszy sparing/

2

Nie czytaj, jak ci się nie podoba. To jest forum Barcy, lepiej pisać takie statystyki, niż pierdoły, co czasem ludzie piszą.

0

De*****cja jest głupia. To, że oni tak uważają, to nie oznacza, że to prawda. Ciekawe, kto wygra te wybory.

2

Mówił Simeone coś w tym stylu, że ciężko w następnym sezonie będzie pokonać Real, bo wszystko będzie ułożone pod nich. Jakoś tak, już dobrze nie pamiętam. Na razie się sprawdza. ;)

12

Hahaha, przypomnijcie sobie jeszcze słowa Simeone po ostatnim sezonie. ;)))

0

To by było marzenie, wątpię, żeby puszczali La Ligę na Cyfrowym Polsacie.

2

Tak, bo rynek transferowy to sklep, wchodzisz i mówisz, że chcesz to i to i dostajesz...

0

Cieszy mnie, że Komisja, która (podobno) nie była za tym transferem, posłuchali Enrique i Arda jest z nami. ;)

1

Arda, witamy w najlepszym klubie na świecie!!! Visca el Barca!

0

Tak z czystej ciekawości chcę się was zapytać, jak myślicie, kto będzie bronił w lidze, a kto w LM i PK?

0

Jedno słowo - wstyd.

0

Kiedy Messi i Mascherano wracają do treningów?

4

Ta, im by ktoś pasował, ten za gruby, ten gryzie, ten gwiazda youtuba, ten zbyt agresywny, ten za dużo kosztuje. Ale i tak najśmieszniejsze są teksty, że nie pasuje do naszego stylu gry. ;)

0

Nie porównuje ich, tylko ich wiek i cenę, a to trochę różnica.

0

Telenowela z Pogbą się kończy, zaczyna z Turanem. Mam nadzieje, że szybko ten transfer ogłoszą, albo zdementują.

0

Tak, a potem byłby płacz, jakby w barwach Realu nam bramki strzelał.

0

Ważniejsze jest to, jak Pogba będzie grał.

29

Na szczęście nie jesteś prezydentem Barcy. ;)

0

Wszystkiego najlepszego Leo!!! Życzę Ci wielu sukcesów z Barceloną i Argentyną. No i fajnie jakby Leo dołożył jeszcze ZP.

1

Niektórym nie przetłumaczy się tego, że jak zawodnik do nas przechodzi, to chce go trener, a Enrique trochę lepiej wie, czy on pasuje do jego zespołu czy nie.

0

Miałeś porównać Barcelonę z tamtego sezonu do tego a nie Real, bo o ile pozycja Barcelony z sezonu 08/09 dużo się nie zmieniła, to Real zaliczył bardzo duży progres, więc nie porównuj wyników GD.

1

Weź daj spokój.

0

Mecz Brazylii z Kolumbią będzie na TVP1 czy na TVP SPORT?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?