skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda też jakbyśmy stracili ważne punkty z takim Betisem.
0
Deeeeniis!!!
2
Na tym forum idiotów nie brakuje, to lajkują idiotyczny komentarz...
0
A nie pomyślałeś, że nasz trener widzi ich obu codziennie na treningach, w trakcie gierek itp. i ma swoje zdanie co do ich umiejętności?
1
Akurat ten pierwszy komentarz jest bardzo na miejscu.
0
Żeby jutro Messi i spółka nie dali im szansy na korzystny wynik. ;))
0
Świętujmy, jak my jutro awansujemy. ;)
0
Też bym chciał żeby został, jednak mam takie przeczucie, że to jego ostatni sezon w FCB.
0
Hahaha no nie mogę, trener który wygrał z Barceloną w pierwszym sezonie tryplet, nie robi wrażenia :D co więcej, jest to "średniej jakości fachowiec". Gdzie ja jestem? :D
2
Ja całym sercem za Liverpoolem, mój drugi ulubiony klub po Barcelonie.
0
Ja gram na 10, więc w sumie nie do końca łączący obie formacje ale na 6 też grałem. Ważne jest, aby cały czas być pod grą i alternatywą do podania, tzn. bądź przodem do osoby mającej piłkę, szukaj wolnych stref, staraj się nie prowadzić ani nie kiwać za bardzo, na tej pozycji najważniejsze jest umiejętne rozgrywanie piłki, max 3 kontakty. Jeśli chodzi o grę defensywną, mi się wydaje, że trzeba po prostu mieć "to coś" i wiedzieć, w którym momencie doskoczyć czy sfaulować,
1
Ja też co jakiś czas sobie odpalę, najbardziej to lubię grac nekromantą.
0
Boże, jak wy nie macie pojęcia o zadaniach taktycznych środowego pomocnika, to ż głowa małą, a wszyscy wypowiadają się w roli ekspertów. "Jego gra defensywna to tylko bieganie obok Modricia Kovacicia i nic poza tym" jaki rak :D tak jakby ktoś napisał, że gra Messiego w ofensywie to tylko napędzanie akcji. A reszta łyka to wszystko jak młode pelikany i polecenia dają. Wszyscy, którzy mówią jak Gomes wczoraj zagrał kijowo, pójdźcie na jakiś kurs trenerski, ogarnijcie same PODSTAWY gry pomocnika, puknijcie się w czoło i potem wróćcie tu i się wypowiadajcie, bo psujecie renomę tej strony.
1
Obyś nigdy nie został trenerem piłkarskim.
0
Haha ja to samo miałem.
1
Ja to może nie tyle co cieszę się z samego zwycięstwa Trumpa, a z tego, że ludzie wybrali konserwatyzm niż liberalizm, i oby w Europie ten nurt w najbliższych latach wiódł prym, ale do tego jeszcze daleko. Ogólnie, tak jak mówisz ten rok daje PROMYK nadziei, bo w UK poszli po rozum do głowy i Amerykanie zamiast swojego neoliberalno - socjalistycznego establishmentu wybrali bardziej konserwatywną opcję.
1
Jestem z Nowego Dworu Mazowieckiego więc w sumie wolę, żeby Legionovia przegrała.
0
Dziwnie się go ogląda w koszulce innej niż ta Barcy.
0
One Piece z anime teraz oglądam, muszę DB nadrobić. ;)
3
Arda nie jest powołany...
4
Jak dla ciebie Las Palmas to ogóry, to radzę ci zacząć oglądać inne mecze, nie tylko te Barcy.
0
A teraz 3 liga.
0
Tak ;)
0
Mój kolega z klasy, bramkarz przeszedł do Chelsea w to lato. ;))
0
Tak, to są najlepsze komentarze jak ten o Lewym. Grał z 4-ligowcem i strzelił hat-tricka, a co miał zagrać słąbo albo nie grać wcale bo to 4-ligowiec.
0
Pique na boku obrony to raczej słaby pomysł :P Nie no wiadomo o co chodzi, moim zdaniem raczej Umtiti nie zagra i Arda zagra na boku za Munira.
0
Hahahaha ale masz wysoką ocenę swojej gry, skoro ty na stopce jesteś lepszy od Masche. ;)
0
W Świcie NDM ostatni raz. ;))
7
Ty wiesz w ogóle jak gra Wawrzyniak, czy znasz go tylko z opinii internetowej?
0
Ja go widuję w klasie prawie codziennie. :D