skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyjątek, który potwierdza regułę.
0
No jest wielce hejtowany, bo taki zawodnik jak on, czy np. James, nie nadają się do gry w systemie 4-3-3, więc on do Barcy zwyczajnie nie pasuje, tym bardziej, że jest lewonożny, z Messim zabieraliby sobie przestrzenie do gry. Trzeba zrozumieć, że nawet iż jakiś zawodnik jest bardzo dobry, wykręca świetne statystyki nie zawsze pasuje do danego klubu.
0
Na instagramowej relacji bodajże wdziałem u niego zdjęcie z przyjaciółmi i podpis.
0
Wiadomo, jeśli coś do niej czujesz, trudno jest czasami podjąć decyzję o zerwaniu. Ale skoro mówisz, że ona zrywała już z Tobą, i ma pretensje rzeczywiście o jakieś pierdoły, to chyba jednak trzeba dać sobie spokój, bo inaczej to człowieka więcej nerwów tylko czeka.
0
To oczywiste, że są lepsi obrońcy. Kibice najbardziej chcą mieć nadzieję, gdy przychodzi jakiś nowy zawodnik, zawsze ta nadzieja się pojawia, że może wystrzeli, zostanie ostoją swojej formacji itp..
3
Wiesz, gdybym był kibicem Liverpoolu, patrząc jak wygląda ich defensywa, chyba też bym się cieszył. ;D
0
Niezbyt ofensywny ten skład?
0
Dembele za 150 mln?
2
Jak tak sobie obejrzałem, to odniosłem wrażenie, że brakuje kogoś takiego w środku pola u nas.
0
Nooo więc? Przecież ja temu nie zaprzeczam. Tylko ty chyba nie do końca przeczytałeś mój komentarz ze zrozumieniem.
0
Znaczy ja nie wiem, czego ty nie rozumiesz? Z Blablakiem mamy różne zdania na temat wydawania pieniędzy przez klub na transfery, on uważa, że nie ma się co tym przejmować, ja uważam, że jako kibice powinni się interesować takimi sprawami. To tak w dużym skrócie, i już to sobie wyjaśniliśmy. Mówisz o merytorycznej rozmowie, a napisałeś, że moje porównanie jest urojone, nie podając żadnego argumentu, który potwierdzałby twoją tezę, więc lepiej zacznij od siebie. Pozdrawiam.
0
Tak samo nie ode mnie zależy, czy piłkarze wygrają mecz czy nie, więc po co kibicować? Takie myślenie jest płytkie i nie krótkowzroczne. Jak się kibicuje drużynie, to powinno się mieć na uwadze nie tylko aspekty sportowe, ale i typowo biznesowe, bo powiedzmy sobie jasno, FC Barcelona na świecie to nie tylko klub, ale i wielka marka. Kibiców interesuje to, jak klub prowadzi swoje interesy, kto nim zarządza, takie rzeczy są ważne.
0
Nie, ta retoryka prowadzi do czegoś takiego.
0
To jak nie obchodzi cię ile klub wydaje za zawodników, bo to nie twoje pieniądze. To z sukcesów drużyny też się nie ciesz, ty je zdobyłeś?
0
skubisz99
0
Nie mam więcej pytań.
0
Aha, a twoim zdaniem na jakiej pozycji gra Rakitić nominalnie jak nie na przysłowiowej "ósemce" właśnie?
0
W sensie to śmieszne miało być?
29
Bożeeee.. ci komentatorzy na eleven.. antyfutbol Interu z Juve im się nie podoba, ale ten sam antyfutbol przeciwko Barcelonie to kochali. Dajcie spokój/
0
Bo to nie chodzi o to, że trzeba być nie wiadomo jak przypakowanym na górze (klata, biceps), ale trzeba ciężar ciała potrafić utrzymać nisko na nogach. Dlatego Messi nie pada prawie wcale po starciach bark w bark.
1
Wolę ŁKS bo Radionov. ;)
0
W Hiszpanii jeszcze Alba.
28
Miała nawet gorszy rząd niż obecnie, w latach 2007-2015.
25
Weź, bo jak słucham takich głupot, to mi się nóż w kieszeni otwiera.
18
Ciekawi mnie ile jego meczów widziałeś.
1
Myślicie, że na mundialu w Rosji parą stoperów we Francji będzie Umtiti - Varane? Czy jednak Deschamps nie posadzi Kościelnego na ławce i któryś z ww. dwójki usiądzie na ławce? Bo tak szczerze to zacząłem się nad tym zastanawiać, i np. nie wyobrażam sobie, żeby Samuel z taką formą jaką prezentuje w tym sezonie miał usiąść na ławce.
7
Carvajal jak grał w tym sezonie to wyglądał naprawdę słabo, tak jak zawsze imponował dynamiką i szybkością, tak teraz jakby był strasznie zmęczony, do tego dużo prostych błędów technicznych było w jego grze.
2
Ciekawe jakbyś wyglądał po starciu bark w bark z tą "panienką". ;D
0
Nikt jeszcze na jesień Ligi Mistrzów nie wygrał.
0
Wie ktoś może, jak radzi sobie Marlon na wypożyczeniu w Nicei?