1

SUUUUUUUUUUUAREEEEEEEZ!!!

0

Co ty gadasz w ogóle? XD

0

W sumie ostatnio kluby coraz częściej robią takie rzeczy, że można wymienić, dostać kasę z powrotem za koszulkę piłkarza, który odszedł.

9

Taaak na pewno Denis.

15

Że Bartry i Aleni to wiedziałem, ale że Iniesty to dopiero teraz w sumie się dowiaduję. :D

9

Co by nie mówić o Marcu, gość jest mega ambitny.

2

Umtiti był wtedy podłączony do akcji ofensywnej, bo to on tak wyprowadził piłkę wtedy, w takiej sytuacji defensywny pomocnik automatycznie powinien zaasekurować jego pozycję, Ivan tego nie zrobił. Wiec mimo, iż gra naprawdę świetnie w tym sezonie, miał swój udział przy straconej bramce.

3

Bez przesady, jeszcze się młodemu w dupie poprzewraca, że klub nie wiadomo jak będzie o niego walczył. Chce odejść to niech odchodzi, gdyby chciał zostać to by został.

2

No serio, oglądałem ten mecz. W pewnym momencie przegrywaliśmy chyba nawet pięcioma bramkami, a jaka była radość po zwycięskiej bramce na sekundy przed końcem. ;)

2

Powiedz prawdę bez żadnej poprawności w dzisiejszych czasach, to nazwą cię burakiem...

1

No ogólnie to są inne pozycje, ale luz.

0

Na skrzydło.. nie wiedziałem, że w 4-4-2 jest skrzydłowy, ale nie ważne. Nie rozwaliła, tylko mówi się zamydliła jak coś, i bardziej chodziło mu o kontrolę w środkowej strefie boiska, dobre rozrzucanie piłek, a błędy zdarzają się każdemu.

0

W sensie ten temat w Polce jest jakiś obcy i nie ma go u nas?

0

Nawet mi się nic nie chce pisać o Realu xddd

3

Piszecie o fanach Realu nie wiadomo co, a jak Barca ma słabszy okres to tutaj wcale lepsze rzeczy nie są wypisywane i hipokryzji jest tyle samo co na notatniku.

2

Piękniejsza to pojęcie względne. Dla jednego taka historia jest piękniejsza, dla drugiego inna.

9

Życzę mu powodzenia, niech tam gra jak najwięcej! Rafa zawsze, jak grał na Camp Nou dawał z siebie wszystko i widać było, że bije od niego taka pozytywna energia.

0

Ale bliżej prawej strony...

16

Nie była potęgą?

0

Xavi też jest prawonożny, a grał bliżej prawej strony, też był ograniczony?

0

Dobra, weź idź, rozpędź się i walnij głową w ścianę.

0

Kolega Destiny ci wytłumaczył.

5

Weź nie pie**ol głupot, bo gra dzisiaj dobrze jak na razie, a wy to jak jakieś c*py bez charakteru, ktoś coś powie i wy będziecie powtarzać przez cały czas.

2

A no, w systemie 4-4-2 granie na boku to faktycznie nie pomoc. Przypomnę tylko, że Iniesta w tej formacji też gra na boku.

1

Dobra weź, bo to już naprawdę nudne się robi.

7

No nie wiem, może Barcelona z 2008 roku?

0

Hahahaha no ciekawe ile osób z czarnego protestu jest za zachowaniem kompromisu aborcyjnego.

3

Odpowiedzialność trzeba brać, ale gdy mówi się prawdę o tej zmasowanej głupocie jak czarny protest, to nie wiem za co tu konsekwencje.

19

Neymara nad Messim? To nieźle.

2

Nie, nie zawsze było losowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?