skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
SUUUUUUUUUUUAREEEEEEEZ!!!
0
Co ty gadasz w ogóle? XD
0
W sumie ostatnio kluby coraz częściej robią takie rzeczy, że można wymienić, dostać kasę z powrotem za koszulkę piłkarza, który odszedł.
9
Taaak na pewno Denis.
15
Że Bartry i Aleni to wiedziałem, ale że Iniesty to dopiero teraz w sumie się dowiaduję. :D
9
Co by nie mówić o Marcu, gość jest mega ambitny.
2
Umtiti był wtedy podłączony do akcji ofensywnej, bo to on tak wyprowadził piłkę wtedy, w takiej sytuacji defensywny pomocnik automatycznie powinien zaasekurować jego pozycję, Ivan tego nie zrobił. Wiec mimo, iż gra naprawdę świetnie w tym sezonie, miał swój udział przy straconej bramce.
3
Bez przesady, jeszcze się młodemu w dupie poprzewraca, że klub nie wiadomo jak będzie o niego walczył. Chce odejść to niech odchodzi, gdyby chciał zostać to by został.
2
No serio, oglądałem ten mecz. W pewnym momencie przegrywaliśmy chyba nawet pięcioma bramkami, a jaka była radość po zwycięskiej bramce na sekundy przed końcem. ;)
2
Powiedz prawdę bez żadnej poprawności w dzisiejszych czasach, to nazwą cię burakiem...
1
No ogólnie to są inne pozycje, ale luz.
0
Na skrzydło.. nie wiedziałem, że w 4-4-2 jest skrzydłowy, ale nie ważne. Nie rozwaliła, tylko mówi się zamydliła jak coś, i bardziej chodziło mu o kontrolę w środkowej strefie boiska, dobre rozrzucanie piłek, a błędy zdarzają się każdemu.
0
W sensie ten temat w Polce jest jakiś obcy i nie ma go u nas?
0
Nawet mi się nic nie chce pisać o Realu xddd
3
Piszecie o fanach Realu nie wiadomo co, a jak Barca ma słabszy okres to tutaj wcale lepsze rzeczy nie są wypisywane i hipokryzji jest tyle samo co na notatniku.
2
Piękniejsza to pojęcie względne. Dla jednego taka historia jest piękniejsza, dla drugiego inna.
9
Życzę mu powodzenia, niech tam gra jak najwięcej! Rafa zawsze, jak grał na Camp Nou dawał z siebie wszystko i widać było, że bije od niego taka pozytywna energia.
0
Ale bliżej prawej strony...
16
Nie była potęgą?
0
Xavi też jest prawonożny, a grał bliżej prawej strony, też był ograniczony?
0
Dobra, weź idź, rozpędź się i walnij głową w ścianę.
0
Kolega Destiny ci wytłumaczył.
5
Weź nie pie**ol głupot, bo gra dzisiaj dobrze jak na razie, a wy to jak jakieś c*py bez charakteru, ktoś coś powie i wy będziecie powtarzać przez cały czas.
2
A no, w systemie 4-4-2 granie na boku to faktycznie nie pomoc. Przypomnę tylko, że Iniesta w tej formacji też gra na boku.
1
Dobra weź, bo to już naprawdę nudne się robi.
7
No nie wiem, może Barcelona z 2008 roku?
0
Hahahaha no ciekawe ile osób z czarnego protestu jest za zachowaniem kompromisu aborcyjnego.
3
Odpowiedzialność trzeba brać, ale gdy mówi się prawdę o tej zmasowanej głupocie jak czarny protest, to nie wiem za co tu konsekwencje.
19
Neymara nad Messim? To nieźle.
2
Nie, nie zawsze było losowanie.