skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może napiszę numery odpowiadające danym pozycjom, których używa się w piłce nożnej przez zawodników a przede wszystkim trenerów, bo widzę niektórzy mają na tym forum z tym problem.
1
2 3 4 5
6
8 10
11 9 7
0
Hahaha w życiu większych głupot nie czytałem. Gościu ty nie masz pojęciu o pozycjach. Pozycja nr "6" to defensywny pomocnik, w Hiszpanii nazywany pivotem. Dwóch zawodników wyżej w systemie 4-3-3 to pozycje "8" i "10. Stary, to, że Xavi miał 6 na plecach to nie oznacza, że gra na ten pozycji, to samo Messi. Każdy trener piłki nożnej ci to powie, Messi gra tzw. wolnego elektrona, bo w defensywie (niby, bo nie dużo udziela się w defenywie) gra na skrzydle, a gdy mamy piłkę wchodzi do środka, wypisz wymaluj wolny elektron a nie "10". Naucz się najpierw piłkarskiej "gwary" z boiska albo od trenerów a nie z internetu czy z fify bo piszesz takie pierdoły potem.
0
O matko co za januszowanie tutaj to ja nawet nie..
A tak całkiem poważnie. Grają tak, bo taką koncepcję ma nasz selekcjoner, w reprezentacji grają z innymi zawodnikami niż w klubie, więc nie oznacza to, że mają grać tym samym systemem co w klubie. "Naoglądał" się włoskiej ligi, "naoglądać się" to możesz ty, Nawałka zapewne przeanalizował jak grają poszczególni zawodnicy i uważa, że taki system gry będzie dla nas najlepszy względem naszych przeciwników. Ale co on tam wie ;)
1
No haruje jak wół w defensywie bo w systemie 4-3-3 dwóch ofensywnych pomocników musi bardzo dużo pomagać w defensywie.
1
No właśnie pozycja Busquetsa to "6".
1
Nie, na "6" w City gra Fernandinho, on gra na "10".
0
Znaczuy tu widzę dyskusjsa o środku pola i o "6" w pomocy. Większość ludzi nie wie, nawet jaka pozycja to typowa 6". A więc mówię wam, typową 6 jest defensywny pomocnik. U nas "6" jest Busquets.
0
Tak oglądam najlepsze zagrania naszych piłkarzy z Klasyków, zdałem sobie sprawę, że zastąpić Iniestę będzie bardzo trudno. On, razem z Busim i Messim po prostu miażdżyli w środku pola. Miejmy nadzieję, że nie odczujemy straty Andresa, chociaż będzie o to bardzo trudno.
3
Kilku jest takich, np. Joanna Scheuring-Wielgus, Stefan Niesiołowski, Krystyna Pawłowicz, Piotr Szumlewicz.
0
Przez chwilę tam pracowałem.
14
Bo może niektórych interesuje reprezentacja Polski od środka i ciekawi, jak trenują i jaki poziom prezentują przed zbliżającym się Mundialem.
0
Ty jesteś chyba w emeryckim wieku.
2
O karnego, w którym Messi podał do Suareza.
0
Tak.
4
Tak, na pewno zdecydowanie lepiej, gdyby powołał gościa, którego nie akceptuje większość szatni i tylko zepsułby atmosferę. Rzeczywiście błąd.
0
I co im wtedy zrobisz?
1
O matko, kogo ja widzę. Ciekawe, kto jest jeszcze taki, co kiedyś dużo udzielał się na forum, a teraz już nie korzysta z konta.
0
Raczej nikt myślący, nie bierze na serio wywodów komentujących tutaj, dotyczących sprzedaży El Pistolero. Boże uchowaj od takich znawców. ;)
0
Jeśli chodzi i jego styl gry, wcale nie jest to wskazane, żeby musiał więcej czasu spędzać na siłowni.
0
Słabe czy nie, prawdziwe w dalszym ciągu. Przypomnę tylko Legia Górnik 2:0. ;D
2
Ojj ale was boli. :D
0
Która liga?
22
Od początku istnienia tego syfu, był z nimi
0
A jaki zmiennik na lewą obronę? Uważasz, że cały sezon będzie grała ta jedenastka? Jak dla mnie tak kadra nie jest kompletna, a brakuje tutaj właśnie Griezmanna, pomocnika, i lewego obrońcy.
2
No nie wiem, może każdy, kto trenuje street workout?
1
Zacznij jesc wiecej kalorii niz zwykle. Nie słuchaj jak ktos ci mowi że w domu za wiele nie mozna, sam przez ostatni rok zaczalem interesowac sie kalistenika czyli treningiem na wlasnym cieżarze ciała I naprawde efekty sa świetne. Najlepiej zacznij ogladac Kura Workout na YouTube sa tam treningi dla poczatkujacych.
2
ZSRR nie podpisało 8 maja a 9, Rosjanie jutro świętuja Dzień Zwycięstwa.
1
Nie zagrał raczej przez to, że graliśmy w 10 całą drugą połowę, fak na kontry jest świetny, ale bardziej potrzebny był walczak w środku pola.
0
Kot.
7
Śmieszne.