0

Nie przetłumaczysz. Rozumowanie typu, to nie Xavi Iniesta, można sprzedać, na rynku nie brakuje takich piłkarzy jak Rakitić..

2

Nie, mądre rotacje są wtedy gdy dajesz odpocząć dwóm, maksymalnie trzem zawodnikom, a nie pięciu innych zawodników w składzie.

2

Ej stary mam pomysł, jak nic nie wiesz, nie masz pojęcia to się nie odzywaj.

0

Ja widziałem, nie pamiętam dokładnie nicku tego użytkownika.

0

Nie skreślałbym Realu mimo tego, że moim zdaniem ich skład jest dużo słabszy.

0

Myślę, że twój jest durniejszy, ale kwestia gustu. ;)

0

Bo przeczytał twój bardzo mądry komentarz i wyciągnął (w formie żartu) adekwatne do niego wnioski.

0

No nawet z Realem na SB 3:0 , który jest klasę lepszy od Romy.

0

Komentarz usunięty

1

Suarez

2

To nie koncert życzeń.

0

Nie ma co się kierować opiniami niektórych użytkowników tutaj. Gra jak na pierwszy mecz sezonu i taki autobus jest w porządku. Brakuje trochę ostatniego podania no i wykończenia.

2

“Tylko dotknięcie piłki” więcej naprawdę nie musisz pisać.

0

Nie jest lepszy Semedo od Sergiego. Szybkość.. to i Bolt w takim razie jest lepszy od Messiego. Roberto świetnie odnajduje się w grze kombinacyjnej na 1 kontakt, lepiej wychodzi z pod wysokiego pressingu i mimo wszystko jest bardzo skuteczny ważnych meczach np. z Realem. Semedo jedynie jest dużo bardziej efektowny od naszego wychowanka.

0

Jeśli granie meczu uważać za robotunio, to tak. ;D

0

Czemu miałby niby pomylić strony?

0

polskim bocianie?

0

Taaaak!

11

Naprawdę lepiej jakby niektórzy czasami się zamknęli niż mieli pisać takie pierdoły.

0

Też wolałbym Polaka na tym stanowisku, ostatnio obcokrajowcy nie sprawdzają się jak chodzi o Legię. Ale życzę mu powodzenia.

1

Weź stary, akcje stoją na wysokim poziomie jak chodzi o taktykę, technicznie to chyba niestety tylko Suarez odstaje i brakuje wykończenia. A ten gada, że Ekstraklasa.

1

Ty wstydu oszczędź i nie pisz.

0

Kurde, aż pięciu lewonożnych w składzie.

0

Ławka jaka mocna!

3

Wiesz co, ja myślę, że trener lepiej wie kto zasłużył a kto nie i on wie w jakiej dyspozycji jest jeden i drugi, bo widzi ich na treningach.

0

Ja na szczęście trenowałem w Escoli Varsovia, czyli tej polskiej szkółce Barcy, tam jest bardzo duży nacisk na grę piłką i treningi bardzo taktyczne. Zacząłem też bardziej się interesować przygotowaniem fizycznym i można powiedzieć, że sobie radzę w tej seniorskiej piłce.

0

Śmieszne jest też to, że w Legii za samo każde wyjście w pierwszym składzie do pensji dodawane jest 1500 EURO. To jest hit.

39

O Boże, jak ja nie lubię takiego płytkiego myślenia..

0

A okej dzięki. ;)

0

Wiadomo coś, czy Arthur dzisiaj trenował czy jeszcze choroba nie pozwala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?