skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przetłumaczysz. Rozumowanie typu, to nie Xavi Iniesta, można sprzedać, na rynku nie brakuje takich piłkarzy jak Rakitić..
2
Nie, mądre rotacje są wtedy gdy dajesz odpocząć dwóm, maksymalnie trzem zawodnikom, a nie pięciu innych zawodników w składzie.
2
Ej stary mam pomysł, jak nic nie wiesz, nie masz pojęcia to się nie odzywaj.
0
Ja widziałem, nie pamiętam dokładnie nicku tego użytkownika.
0
Nie skreślałbym Realu mimo tego, że moim zdaniem ich skład jest dużo słabszy.
0
Myślę, że twój jest durniejszy, ale kwestia gustu. ;)
0
Bo przeczytał twój bardzo mądry komentarz i wyciągnął (w formie żartu) adekwatne do niego wnioski.
0
No nawet z Realem na SB 3:0 , który jest klasę lepszy od Romy.
0
Komentarz usunięty
1
Suarez
2
To nie koncert życzeń.
0
Nie ma co się kierować opiniami niektórych użytkowników tutaj. Gra jak na pierwszy mecz sezonu i taki autobus jest w porządku. Brakuje trochę ostatniego podania no i wykończenia.
2
“Tylko dotknięcie piłki” więcej naprawdę nie musisz pisać.
0
Nie jest lepszy Semedo od Sergiego. Szybkość.. to i Bolt w takim razie jest lepszy od Messiego. Roberto świetnie odnajduje się w grze kombinacyjnej na 1 kontakt, lepiej wychodzi z pod wysokiego pressingu i mimo wszystko jest bardzo skuteczny ważnych meczach np. z Realem. Semedo jedynie jest dużo bardziej efektowny od naszego wychowanka.
0
Jeśli granie meczu uważać za robotunio, to tak. ;D
0
Czemu miałby niby pomylić strony?
0
polskim bocianie?
0
Taaaak!
11
Naprawdę lepiej jakby niektórzy czasami się zamknęli niż mieli pisać takie pierdoły.
0
Też wolałbym Polaka na tym stanowisku, ostatnio obcokrajowcy nie sprawdzają się jak chodzi o Legię. Ale życzę mu powodzenia.
1
Weź stary, akcje stoją na wysokim poziomie jak chodzi o taktykę, technicznie to chyba niestety tylko Suarez odstaje i brakuje wykończenia. A ten gada, że Ekstraklasa.
1
Ty wstydu oszczędź i nie pisz.
0
Kurde, aż pięciu lewonożnych w składzie.
0
Ławka jaka mocna!
3
Wiesz co, ja myślę, że trener lepiej wie kto zasłużył a kto nie i on wie w jakiej dyspozycji jest jeden i drugi, bo widzi ich na treningach.
0
Ja na szczęście trenowałem w Escoli Varsovia, czyli tej polskiej szkółce Barcy, tam jest bardzo duży nacisk na grę piłką i treningi bardzo taktyczne. Zacząłem też bardziej się interesować przygotowaniem fizycznym i można powiedzieć, że sobie radzę w tej seniorskiej piłce.
0
Śmieszne jest też to, że w Legii za samo każde wyjście w pierwszym składzie do pensji dodawane jest 1500 EURO. To jest hit.
39
O Boże, jak ja nie lubię takiego płytkiego myślenia..
0
A okej dzięki. ;)
0
Wiadomo coś, czy Arthur dzisiaj trenował czy jeszcze choroba nie pozwala?