6

Wiesz, może Cię zaskoczę, ale na żywo z boiska niektóre rzeczy wygladaja zupełnie inaczej niż z perspektywy telewizora.

1

Tommyego koszulki mam wrazenie wykonane sa troche niechlujnie, ale sa mega wygodne, Emporio Armani jak chodzi o koszulki to klasa sama w sobie tylko, że sa bardzo przylegajace do ciała przez co nie zawsze sa wygodne.

10

Bo co? Bo złapał kontuzje? W ogóle jakim polaczkiem trzeba być, żeby w internecie anonimowo cisnać człowieka, bo nie wyszło mu w jednym z najlepszych klubów na świecie.

7

Fatalny to ty jesteś.

3

Co komentarz o Dembele, to głupszy.

0

Oby właśnie Barcelona tak nie grała.

0

Komentarz usunięty

4

Po co, jak jest Suarez?

1

Po prostu jest lepszy na prawej obronie i est zdecydowanie inteligentniejszym piłkarzem od Semedo, wie kiedy się podłączyć, kiedy zostać, do tego o wiele lepiej radzi sobie z wychodzeniem z pod pressingu. Tyle tylko, że Semedo jest efektowniejszy od Roberto, tu jakaś piętka, ruleta itp. bardzo to miłe dla oka, ale piłkarsko nasz wychowanek jest lepszy od Portugalczyka.

0

Tacy stoperzy w dzisiejszej piłce są bardzo rozchwytywani, to jest dla trenerów z wizją gry bardzo duży komfort mieć takiego środkowego obrońcę.

2

To jest kompletnie inny piłkarz niż Rakitič.

1

Ostatnio czytałem na rm.pl jakiś komentarz odnośnie tego, że Real przestał robić kosmiczne transfery, bo Perez, który ma juz swoje lata chce wybudować nowy stadion Realu, chcac zostawić po sobie pamiatkę. Trochę naciagane, ale jakby się zastanowić.

20

Dobra weź wsztrzymaj się z tym hurraoptymizmem.

4

Teraz trzeba to powiedzieć, brawo zarzad! Mimo, że w 95%tutaj na nich narzekamy, teraz trzeba ich pochwalić. Świetny transfer, witamy na pokładzie.

6

Piłeś, nie pisz.

1

To odnosisz złe wrażenie. Boże i tak głupi komentarz tyle poleceń..

1

Żebyś się nie przeliczył. Real zawsze jest groźny i nie wolno o tym zapominać.

1

Dobra przestańcie już tak dramatyzować z tym Willianem. Gość ma te 30 lat, fajnie gdyby był młodszy te 5 lat, ale wszyscy wiemy, że jeśli chcemy grać na trzech frontach musimy mieć solidnych rezerwowych. Każdy chciałby, żeby Brazylijczyk kosztował 25M, ale najprawdopodobniej będzie trzeba wydać dużo więcej na niego, a przypomnę tylko, że jeśli chodzi o jakość tego piłkarza, to kręcił niemiłosiernie naszymi piłkarzami w Lidze Mistrzów, a liga hiszpańska myślę, ż bardziej będzie odpowiadać Willianowi, jeśli do nas dołączy.

0

Akurat mam "ciut" więcej, więc nie trafiłeś. Precyzji widzę to ty nie masz, jak gość z twojego nicku. ;)

15

To samo mam, fajnie widzieć, jak kolega z klasy jest na zgrupowaniu z drużyna Chelsea.

0

W wadze cruiser, a nie półciężkiej.

0

To masz złe wrażenie.

14

Serio chyba tylko mi rodzynki nie przeszkadzają. XD

0

No racja, tyle tylko, że tak teoretyzując, to Barca jeśli Coutinho i Suarez utrzymają równy poziom, Messi będzie grał tak jak nas do tego przyzwyczaił, to uważam, że mamy lepszy skład od nich. Ale wiadomo, to tylko teoria, ktoś złapie kontuzje, ktoś będzie miał dołek formy itp..

0

XDDDD ominęła mnie era Pepa hahaha co za as.

2

No ja gram w III lidze, grałem kilka sparingów z zespołami ekstraklasowymi i jakiejś wielkiej różnicy nie ma.

1

Za kogo grałby Kante? To jest świetny zawodnik, jeden z najlepszych na swojej pozycji, ale on nie koniecznie pasuje do stylu gry Barcelony.

0

Szkoda go bardzo.

2

Ter Stegen - Semedo/Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Coutinho, Busquets, Rakitić, Dembele - Messi, Suarez

Ten skład twoim zdaniem nie jest taki mocny jak "kiedyś"? Niektórym to się naprawdę tutaj w du**ch poprzewracało.

0

W ogóle Isco jest może słabszy od Denisa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?