skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już widzę jak Godin zostawiłby swoje ukochane Atleti.
0
Nie prawda, on w RSSS przed transferem do Realu świetnie się prezentował i dawał argumenty do bycia klasowym piłkarzem na tej pozycji. Nie wyszło mu w Realu, który jest jednym z najlepszych klubów na świecie, to wcale nie oznacza, że jest słabym piłkarzem ani tym bardziej "szrotem".
1
Bo, co innego mieć fajne naziwska w składzie, a co innego umieć grać jako cały zespół w obronie. Po za tym taki Ramos czy Marcelo w defensywie wcale tacy pewni nie są, do tego Carvajal długo był bez formy w tamtym sezonie, jedynie Varane trzymał poziom.
1
Pozdrawiam. ;)
2
Tym rozumowaniem to Pogba i od Xaviego jest lepszy, no bo silniejszy, lepszy w defensywie. I nie wiem, co rozumiesz przez słowo techniczniejszy, fajniejsze sztuczki robi? Jeśli tak to polecam Cruyffa i tego, co on nazywa techniką. Ogólnie rzecz biorąc kompletnie nie zgadzam się z tym, co napisałeś, Pogba może i jest silniejszy od Ivana, lepszy w defensywie raczej nie jest, z tym, że jest techniczniejszy też się nie zgadzam, mianowicie Pogba nie ma tego czucia gry, o czym kiedyś mówił sam Scholes, nie wie kiedy prowadzić, kiedy przetrzymać, kiedy zagrać na jeden kontakt w porównaniu do Modricia, Kroosa, naszego Rakiticia cz Pjanicia. Francuz jest świetnym zawodnikiem box to box, który pasuje do ligi angielskiej, ale niekoniecznie do Mourinho. W Barcelonie jakoś go nie widzę. Gdyby przyszedł życzyłbym mu powodzenia i wielu bramek w barwach blaugrana.
39
W życiu bym tam nie pojechał.
0
Tylko, że Kompany od kilku lat ma duże problemy ze zdrowiem, więc bardzo możliwe, że w tym też kontuzje go nie będą omijać patrząc na jego wiek.
0
Laporte
2
Wydaje mi się, że stopniowo będzie wchodził na obciążenia, pierwsze treningi raczej powinien mieć lajtowe. W klubie wiedzą jak bardzo był eksploatowany.
7
Przecież wiele tutaj ludzie to jak chorągiewki, jak wiatr zawieje... Z resztą nie ma co brać na poważnie tych tez, że Valverde to nie trener dla Barcelony. Kilka postów niżej, gość pisze, że on nie umie współpracować z młodzieżą, ktoś mu odpowiada, że w Athleticu to robił, na co on mu odpowiada, "bo tam musiał".. Po prostu nie ma co brać niektórych ludzi na poważnie tutaj.
2
My mamy jutro, rok temu miałem coś takiego, że wszyscy mi zadawali pytania, ja mogłem odpowiedzieć tak lub nie. Jak źle odpowiedziałem to piłem shota.
0
Na całe szczęście ty nie jesteś w zarządzie.
0
Nie, piszę je wtedy jak się śmieję z oponenta (czyt. ciebie).
1
Lepiej tak nie pisz.
0
Ale on na to nie ma wpływu, trener mówi, że chce tego zawodnika, a jego zadaniem jest go tylko sprowadzić do klubu, czy się sprawdzi to rola trenera.
0
Gdy już tak bardzo nie masz argumentów. XD
0
Prawie zawsze w klubie był taki zawodnik, za Pepa był Yaya potem Keita, za Tito Song, i co oni też lubili fizoli do środka? Po prostu taki zawodnik badzo często jst potrzebny i Ernesto to wie.
0
Gdzie to widzisz?
0
Oglądałeś Barcelone za Guardioli? Był Xavi i Iniesta w swojej najlepszej wersji, a Messi dalej schodził do pomocy, więc nie wciskaj kitu.
0
Podpowiem ci coś, a więc to, co piszą gazety to nie musi być prawda. "Silnych" zawodników to lubi Mou albo Conte.
0
Nawet jak pomoc odpali, to Messi będzie się do niej cofał, taki już jego styl gry. Zrozumcie, że czasy gdy Leo śmigał na skrzydle już się skończyły.
3
O pan ekspert widzę wie lepiej jak buduje się zespół niż Valverde. ;D
1
O Paulinho też tak pisałeś rok temu?
3
Najlepiej siedzieć na dupie, nic nie robić, gówno wiedzieć o czymkolwiek i potem anonimowo pisać na forach, że średnia i nic specjalnego w niej niema.
0
Messi jak jest zbudowany dobrze. :O
1
Która liga?
0
A czyli Thiago jest stary.
0
Gdybym nie miał treningu o 10, to z chcia bym sobie poczekał.
4
Szanuję za profilowe.
1
Ralpha mam tylko spodenki, a Calvina nie noszę więc średnio.