0

Już widzę jak Godin zostawiłby swoje ukochane Atleti.

0

Nie prawda, on w RSSS przed transferem do Realu świetnie się prezentował i dawał argumenty do bycia klasowym piłkarzem na tej pozycji. Nie wyszło mu w Realu, który jest jednym z najlepszych klubów na świecie, to wcale nie oznacza, że jest słabym piłkarzem ani tym bardziej "szrotem".

1

Bo, co innego mieć fajne naziwska w składzie, a co innego umieć grać jako cały zespół w obronie. Po za tym taki Ramos czy Marcelo w defensywie wcale tacy pewni nie są, do tego Carvajal długo był bez formy w tamtym sezonie, jedynie Varane trzymał poziom.

1

Pozdrawiam. ;)

2

Tym rozumowaniem to Pogba i od Xaviego jest lepszy, no bo silniejszy, lepszy w defensywie. I nie wiem, co rozumiesz przez słowo techniczniejszy, fajniejsze sztuczki robi? Jeśli tak to polecam Cruyffa i tego, co on nazywa techniką. Ogólnie rzecz biorąc kompletnie nie zgadzam się z tym, co napisałeś, Pogba może i jest silniejszy od Ivana, lepszy w defensywie raczej nie jest, z tym, że jest techniczniejszy też się nie zgadzam, mianowicie Pogba nie ma tego czucia gry, o czym kiedyś mówił sam Scholes, nie wie kiedy prowadzić, kiedy przetrzymać, kiedy zagrać na jeden kontakt w porównaniu do Modricia, Kroosa, naszego Rakiticia cz Pjanicia. Francuz jest świetnym zawodnikiem box to box, który pasuje do ligi angielskiej, ale niekoniecznie do Mourinho. W Barcelonie jakoś go nie widzę. Gdyby przyszedł życzyłbym mu powodzenia i wielu bramek w barwach blaugrana.

39

W życiu bym tam nie pojechał.

0

Tylko, że Kompany od kilku lat ma duże problemy ze zdrowiem, więc bardzo możliwe, że w tym też kontuzje go nie będą omijać patrząc na jego wiek.

0

Laporte

2

Wydaje mi się, że stopniowo będzie wchodził na obciążenia, pierwsze treningi raczej powinien mieć lajtowe. W klubie wiedzą jak bardzo był eksploatowany.

7

Przecież wiele tutaj ludzie to jak chorągiewki, jak wiatr zawieje... Z resztą nie ma co brać na poważnie tych tez, że Valverde to nie trener dla Barcelony. Kilka postów niżej, gość pisze, że on nie umie współpracować z młodzieżą, ktoś mu odpowiada, że w Athleticu to robił, na co on mu odpowiada, "bo tam musiał".. Po prostu nie ma co brać niektórych ludzi na poważnie tutaj.

2

My mamy jutro, rok temu miałem coś takiego, że wszyscy mi zadawali pytania, ja mogłem odpowiedzieć tak lub nie. Jak źle odpowiedziałem to piłem shota.

0

Na całe szczęście ty nie jesteś w zarządzie.

0

Nie, piszę je wtedy jak się śmieję z oponenta (czyt. ciebie).

1

Lepiej tak nie pisz.

0

Ale on na to nie ma wpływu, trener mówi, że chce tego zawodnika, a jego zadaniem jest go tylko sprowadzić do klubu, czy się sprawdzi to rola trenera.

0

Gdy już tak bardzo nie masz argumentów. XD

0

Prawie zawsze w klubie był taki zawodnik, za Pepa był Yaya potem Keita, za Tito Song, i co oni też lubili fizoli do środka? Po prostu taki zawodnik badzo często jst potrzebny i Ernesto to wie.

0

Gdzie to widzisz?

0

Oglądałeś Barcelone za Guardioli? Był Xavi i Iniesta w swojej najlepszej wersji, a Messi dalej schodził do pomocy, więc nie wciskaj kitu.

0

Podpowiem ci coś, a więc to, co piszą gazety to nie musi być prawda. "Silnych" zawodników to lubi Mou albo Conte.

0

Nawet jak pomoc odpali, to Messi będzie się do niej cofał, taki już jego styl gry. Zrozumcie, że czasy gdy Leo śmigał na skrzydle już się skończyły.

3

O pan ekspert widzę wie lepiej jak buduje się zespół niż Valverde. ;D

1

O Paulinho też tak pisałeś rok temu?

3

Najlepiej siedzieć na dupie, nic nie robić, gówno wiedzieć o czymkolwiek i potem anonimowo pisać na forach, że średnia i nic specjalnego w niej niema.

0

Messi jak jest zbudowany dobrze. :O

1

Która liga?

0

A czyli Thiago jest stary.

0

Gdybym nie miał treningu o 10, to z chcia bym sobie poczekał.

4

Szanuję za profilowe.

1

Ralpha mam tylko spodenki, a Calvina nie noszę więc średnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?