skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Robsesh, masq, FCB24 i można w ciemno stawiać, że komentarz w stylu "Oby zwolnić Valverde, nie umie rotować, nie stawia na wychowanków". :D
2
Napiszę to nudne stwierdzenie, które piszę do tych samych osób już pewnie po raz tysięczny, ale za każdym razem jest tak samo trafne: EKSPERCI Z LA RAMBLI :D Wy jesteście normalnie ikoną tej strony.
0
Zawsze się zastanawiałem, dlaczego na koszulkach narodowych polskich piłkarzy jest orzeł, a na koszulkach siatkarzy flaga.
2
Nie no, konstruktywna kryrtyka jest dobra, ale to, co ty piszesz to takie głupoty, że czytać się nie da (nie pisz "to nie czytaj"). Jak można napisać, że nie umiemy grać?
0
Typową 6 jest Busquets.
0
Stary, to jest piłka nożna a nie matematyka, tutaj mecz meczowi nierówny, każdy mecz to inna historia. Trzeba chyba nigdy nie grać w piłkę żeby tego nie rozumieć.
1
Tak tak tak... wy i te wasze przepowiednie.
0
Nie no Marcelo to powinien zejść, nawet jeśli maja grać w 10.
1
Zawsze mnie denerwuje, jak niektórzy mówią o Busquetsie jako o symulancie.
0
Mówi się że w piłce gra się tak, jak przeciwnik na to pozwala, Sevilla dzisiaj Realowi na nic nie pozwala.
4
XD Tak to by wystarczyło
0
Ty się uderz w łeb
3
Nie no Pique to jest ostatnio dramat niestety
0
Gościu ogarnia cały środek, wchodzi wyżej niż Rakitić do rozegrania, wymienia piłki z Messim, dużo ryzykuje a gdy się to robi straty są wliczone, minus za bardzo niedokładne jak na niego zagranie do Dembele gdy ten miał autostradę przed sobą.
0
Przerzuć się na łyżwiarstwo figurowe, nikt w piłce punktów za wrażenie artystyczne nie daje.
3
Taa Busquets słabo.. proszę cię
1
XDD jak ja kocham te komentarze w trakcie meczu. Po PSV mordy pozamykane, jeden gorszy mecz z Girona i teraz, nagle to nie drugi Neymar, nie robi szumu pod bramka..
1
COU!!!
0
Legenda głosi, że był komentarz FCB24, w którym nie narzekał.
4
Znowu będzie milion wrzutek Alvesa w trybuny.
2
Nie boi się, tylko pewnie wie, że Miranda nie jest jeszcze na odpowiednim poziomie, zrobiłby mu krzywdę gdyby go wystawił nieprzygotowanego na mecz Primera Division. Valverde widzi jego postawę na treningach, zbiera doświadczenie w Barcelonie B, to nie jest Fifa tylko prawdziwa piłka, i tutaj jest o wiele więcej czynników decydujących o tym, czy dany zawodnik jest gotowy grać na najwyższym poziomie. Panie geniuszu.
0
Aha czyli jak Guardiola potrafiłby to od razu staje się to proste..
3
Haha naprawdę ja nie wierzę co widzę. Jestem od wczoraj w Egipcie, Wi-if wykupiłem dopiero dzisiaj, ogladałem mecz wczoraj, który w zasadzie zagraliśmy bardzo dobrze (mimo czerwa Umtitiego). A co jest na La Rambli? Narzekania... hahah tutaj to mam wrażenie po 5:0 z Realem i tak snaleźliby się tacy co by jęczeli.
0
Byle tylko Roberto a nie Semedo.
1
Tak, bardzo często tak jest. Dajmy na to Pique czy Ramos, ci zawodnicy mają często problem w meczach ze słabymi rywalami, za to gdy trzeba zagrać przeciwko topowej drużynie, mają świetne mecze. No i jak to wytłumaczyć? Piłka to nie jest matematyka, tutaj nie jeśli 5>4 a 6>5 to wcale nie znaczy, że 6>4, krótko mówiąc mecz meczowi nierówny. Wcale nie zakładam, że z Realem wyjdzie im świetny mecz, bo po prostu nie mają formy, ale często takim zespołom jak Sevilla tym na papierze "słabszym" lepiej się gra z Barceloną czy Realem niż z Getafe.
1
No mogę się obiema rękami podpisać pod tym, co napisałeś, wolę zdecydowanie takie pozytywne myślenie.
2
Nie, nie znam, ale żeby być tak ograniczonym, żeby wierzyć w takie pierdoły, to takim głąbem nie jestem.
0
Nie znasz zapewne tych ludzi a wypowiadasz się o nich, bo usłyszysz w telewizji, co jacyś poszczególni idioci zrobią. Z resztą widać, że masz strasznie stereotypowe myślenie o nich, pozostaje współczuć.
0
Co? Właśnie zupełnie na odwrót, początek walki nawet dla Canelo, dalej to inicjatywa Kazacha. Meksykanin wygrał tylko dlatego, że ma potężniejszego promotora, już w pierwszej walce GGG powinien na punkty wygrać, ale niestety boks to biznes, więc Canelo może się cieszyć.
23
Jak jesteś pelikanem i łykasz wszystko, co media napiszą to faktycznie.