skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Kibic"...
0
XDDD
0
Weź się lepiej nie odzywaj.
5
Hahahahahahaha.
6
Zasadniczo to twój komentarz jest głupi. Ale jak się nad tym zastanowić, to dochodzi się do tego, że jeśli przyglądasz się grze lepszych piłkarzy, widzisz jak się zachowują w danych sytuacjach, czerpiesz od nich wzorce, to twój komentarz jest jednak bardzo głupi.
0
Zacznij kibicować City, jak tak c go brakuje.
4
Stary, teraz Suarez będzie miał 2 tygodnie odpoczynku. "Niski poziom inteligencji" i kto to mówi?
1
To się zakładaj.
0
No bo g wiecie. W czym problem?
0
Ibra źle się sprawdził przez to, że miał konflikt z Guardiolą i występował często nie na środku ataku tylko na skrzydle, więc niedziwne.
0
W Polsce to jest kabaret z tymi prawami telewizyjnymi.
9
O Boże...
0
Tak
1
Ten Real jest bardzo drętwy.
1
Mam nadzieję, że Soldić, ale różnie w tej walce może być. Obydwaj są kozakami.
1
Nie ma co wierzyć w to, co mówi Raiola.
1
Jeśli chodzi o walkę Wildera z Joshuą to stawiam na Wildera. Ale nie zdziwię się jak w grudniu Fury go wypyka jak Kliczkę, więc nie wiadomo, czy do tej walki dojdzie, mimo że Eddie Hearn promotor Joshuy wynajął Wembley na kwiecień.
2
Ma ich 4.
1
Mimo, że ogólnie bardzo lubię Dembele i uważam go za świetnego piłkarza, to jednak na ten moment widziałbym "11" Barcy bez niego w zestawieniu (jeśli wszyscy oczywiście są zdrowi) ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Arthur, Busquets, Rakitić - Messi, Suarez, Coutinho. Takie zestawienie gwarantuje nam dużo lepszą kontrolę środka pola. Chociaż osobiście wolę Vidala niż Ivana, jednak Chorwat u Valverde wydaje się być pewniakiem.
0
Bez.
0
Pytanie do osób ćwiczących na siłowni.
Czy jak robicie martwy ciąg, to odczuwacie takie lekki ból na dole pleców?
0
Dobra niech ci będzie, jestem uprzedzony do Polaków w kwestii narzekania na wszystko co ich otacza, jak szybko przyzwyczajają się do dobrego i nie potrafią tego szanować, powiedzmy że nawet tak jest. Ale widzę, że nie zaprzeczasz i należysz do tego grona, które musi sobie szukać kozła ofiarnego, jęczeć jak kobieta z okresem na wszystko i wszędzie szukasz negatywów.
7
"Głupie bramki", pierwsza bramka to geniusz Harrego Kane'a, który jest świetnym napastnikiem, druga to przypadek, że ta piłka odbiła się od Lengleta. Co do dyspozycji naszej obrony, to ja za bardzo błędów taktycznych tam nie widzę, a właśnie jak wyżej napisał kolega napisał bardzo dużo błędów indywidualnych (Pique).
37
Nick adekwatny do wypowiedzi.
1
Jaka? Taka, że narzekasz i krytykujesz cały czas. Tak mam kompleksy względem innych nacji, o ja pi****lę, tego jeszcze nie był. :DDD
0
No tak doszło już do tego, że hejtowanie zawodnika to norma, wystarczy tylko, że dla niektórych gra słabo. Oczywiście ci sami "kibice" nigdy nie wpadną na to, żeby tak... nie wiem.. może wspierać zawodnika własnej drużyny? Niestety nie tutaj.. tutaj mentalność polaczka wygra zawsze i jak tylko słabsza forma u zawodnika to hejt musi się zgadzać.
0
Beka
0
Oczywiście, że nie ma panie profesorze taktyki piłkarskiej :)
2
Ajj pomyśleć, że moglibyśmy mieć środek pola Thiago-Busquets-Arthur...
1
Messi i te jego słupki to już memogenne się robi.