3

Nie, nie, nie, ten chłopak miał swoją szansę, wybrał PSG i pieniądze szejka, jego wybór, odszedł od nas w słabym stylu, do tego po wszystkim jeszcze domagał się wypłaty mu pieniędzy i chodził po sądach. Zdecydowane nie dla tego gościa z powrotem u nas, zależy mu tylko na pieniądzach, mimo tych swoich wszystkich sentymentalnych tatuaży na ciele, gość nie reprezentuje żadnych wartości.

0

No co robił w jego wieku? Był to jego pierwszy sezon w Barcelonie, który nie był do końca udany i naprawdę byli tacy tutaj, co chcieli go sprzedać.

0

Kompletny dramat ze strony zarządu FCB.

1

A co z Coutinho?

0

W ogóle to te ostatnie wypowiedzi Hazarda brzmią jak gra o nowy, najlepszy kontrakt w życiu.

5

Mi jest raczej wstyd za Barcę, że nie są za wolnością słowa, bo i Ronaldino i Rivaldo mogą popierać kogo chcą, szkoda, że są tacy kretyni którzy ich za to piętnują.

5

Sory, ale tylko skończony idiota nie interesuje się polityka.

0

XDDDDDDD

0

Ja studiuję i trenuję i jakiegoś wielkiego ciśnienia nie mam, że MUSZĘ znaleźć pracę, ale coś tam szukam i jakby się trafiło to fajnie, ale masz zdecydowaną rację, niektóre warunki dostania pracy to serio aż śmieszne się wydają. Jak patrzę to w sumie jak się ma prawo jazdy kat. B to można jakimś kierowcą zostać i to w miarę spoko, ale reszta..

1

W sumie racja XDD

0

Mi Batista kojarzy się głównie z Walką z Johnem Cena na Ovet the Limit.

4

Teraz są wybory samorządowe, a nie parlamentarne.

0

Komentarz usunięty

3

Jeśli ktoś piszę słowo "Bóg" z małej litery, a wiadomo o kogo chodzi, to jest to w języku polskim błąd ortograficzny, jeśli pisze słowo "bóg" z małej, znaczy, że odwołuje się do religii politeistycznej. Więc swoje teorie odstaw na bok.

0

Może widzi go codziennie na treningach, jak wygląda na tle zawodników, jak się z nimi rozumie?

0

Kompletny bezsens i nieodpowiedzialność ze strony rodziców.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Komentarz usunięty

3

Nie, na La Rambli tak było, zanim Cou przyszedł, bo graliśmy z przodu Dembele, Messi, Suarez, ale żaden z nich nie był lewoskrzydłowym, więc automatycznie Suarez często się tam znajdował, zamiast typowo dla niego na środku ataku i były głosy, że Ousmane powinien grać na lewej stronie.

0

Codziennie są newsy odnośnie De Ligta.

0

Ta 10 tak nie pasuje Krychowiakowi :D

5

Po prostu Roberto jest taktycznie o wiele inteligentniejszym piłkarzem od Portugalczyka.

0

A on nie miał jakiejś tam bardzo poważnej kontuzji po której nie mógł już więcej występować?

0

Albo po prostu przez doświadczenie zachowuje zimną głowę, wie jaki to sport i jak trudno w nim zachować regularność, a kryzys i słabsza forma zawsze przychodzą w pewnym momencie sezonu?

1

A szkoda.. bo moja mama miała 6 lat jak poznała mojego tatusia, który wtedy miał 40, myślałem że nie jestem sam, ale trudno.

0

Islam?

0

Modrić i Isco to kibice Barcelony i co z tego?

1

Zasadniczo dobre, należy pokazywać zarówno te złe cechy Kościoła jak i te dobre.

2

Tak tak, poda do sądu, w którym skompromituje się tak samo jak Joanna Scheuring coś tam, która też podała go do sądu. Wejście w dyskusję z tym panem jeszcze na tematy prawne, czy społeczno-polityczne to jak wejście z Wilderem do ringu.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?