skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie, nie, nie, ten chłopak miał swoją szansę, wybrał PSG i pieniądze szejka, jego wybór, odszedł od nas w słabym stylu, do tego po wszystkim jeszcze domagał się wypłaty mu pieniędzy i chodził po sądach. Zdecydowane nie dla tego gościa z powrotem u nas, zależy mu tylko na pieniądzach, mimo tych swoich wszystkich sentymentalnych tatuaży na ciele, gość nie reprezentuje żadnych wartości.
0
No co robił w jego wieku? Był to jego pierwszy sezon w Barcelonie, który nie był do końca udany i naprawdę byli tacy tutaj, co chcieli go sprzedać.
0
Kompletny dramat ze strony zarządu FCB.
1
A co z Coutinho?
0
W ogóle to te ostatnie wypowiedzi Hazarda brzmią jak gra o nowy, najlepszy kontrakt w życiu.
5
Mi jest raczej wstyd za Barcę, że nie są za wolnością słowa, bo i Ronaldino i Rivaldo mogą popierać kogo chcą, szkoda, że są tacy kretyni którzy ich za to piętnują.
5
Sory, ale tylko skończony idiota nie interesuje się polityka.
0
XDDDDDDD
0
Ja studiuję i trenuję i jakiegoś wielkiego ciśnienia nie mam, że MUSZĘ znaleźć pracę, ale coś tam szukam i jakby się trafiło to fajnie, ale masz zdecydowaną rację, niektóre warunki dostania pracy to serio aż śmieszne się wydają. Jak patrzę to w sumie jak się ma prawo jazdy kat. B to można jakimś kierowcą zostać i to w miarę spoko, ale reszta..
1
W sumie racja XDD
0
Mi Batista kojarzy się głównie z Walką z Johnem Cena na Ovet the Limit.
4
Teraz są wybory samorządowe, a nie parlamentarne.
0
Komentarz usunięty
3
Jeśli ktoś piszę słowo "Bóg" z małej litery, a wiadomo o kogo chodzi, to jest to w języku polskim błąd ortograficzny, jeśli pisze słowo "bóg" z małej, znaczy, że odwołuje się do religii politeistycznej. Więc swoje teorie odstaw na bok.
0
Może widzi go codziennie na treningach, jak wygląda na tle zawodników, jak się z nimi rozumie?
0
Kompletny bezsens i nieodpowiedzialność ze strony rodziców.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty
3
Nie, na La Rambli tak było, zanim Cou przyszedł, bo graliśmy z przodu Dembele, Messi, Suarez, ale żaden z nich nie był lewoskrzydłowym, więc automatycznie Suarez często się tam znajdował, zamiast typowo dla niego na środku ataku i były głosy, że Ousmane powinien grać na lewej stronie.
0
Codziennie są newsy odnośnie De Ligta.
0
Ta 10 tak nie pasuje Krychowiakowi :D
5
Po prostu Roberto jest taktycznie o wiele inteligentniejszym piłkarzem od Portugalczyka.
0
A on nie miał jakiejś tam bardzo poważnej kontuzji po której nie mógł już więcej występować?
0
Albo po prostu przez doświadczenie zachowuje zimną głowę, wie jaki to sport i jak trudno w nim zachować regularność, a kryzys i słabsza forma zawsze przychodzą w pewnym momencie sezonu?
1
A szkoda.. bo moja mama miała 6 lat jak poznała mojego tatusia, który wtedy miał 40, myślałem że nie jestem sam, ale trudno.
0
Islam?
0
Modrić i Isco to kibice Barcelony i co z tego?
1
Zasadniczo dobre, należy pokazywać zarówno te złe cechy Kościoła jak i te dobre.
2
Tak tak, poda do sądu, w którym skompromituje się tak samo jak Joanna Scheuring coś tam, która też podała go do sądu. Wejście w dyskusję z tym panem jeszcze na tematy prawne, czy społeczno-polityczne to jak wejście z Wilderem do ringu.
1
Komentarz usunięty