5

Tak tak, dorabiaj teraz ideologie do chuligańskich wybryków..

1

No ale sytuacja niestety po przerwie reprezentacyjnej była taka, że trzeba było wystawić taką pomoc. Busquets musiał odpocząć, Coutinho dopiero wrócił ze zgrupowania, Vidal niby gotowy do gry, ale cały czas coś tam słychać o jego kolanie. Mimo wszystko ważne 3 punkty, chyba nikt zdrowy nie oczekiwał nie wiadomo jakiej gry na Anota, szanujmy się.

0

Ale wałek niezły w tej walce niestety.

8

Tak jak teraz myślę, to zarąbiście, że ta trudny wyjazd jak Anoeta już za nami i komplet punktów.

0

Wystarczy że jesteś idiotą.

1

Nie ma rotacji - źle, są - źle. Boże, co to za ludzie tutaj są to naprawdę śmiechu warte.

2

Roberto i Rafinha nie potrafią przytrzymać piłki i wyjść spod pressingu? No nie wiem.

0

Chyba nie oglądasz meczów Tottenhamu.

1

Żeby się tylko do czegoś przyczepić.. Tak, zawodnik pierwszego zespołu w Barcelonie nie schodzi do rezerw jak np. w Polsce.

0

Spójrz na swój pierwszy komentarz i będziesz widział brak merytoryki.

1

Haha no jasne, że nigdzie nie napisałeś, ale napisałeś, że wystarczy oglądać mecze z otwartymi oczami, co w tym kontekście jest jednoznaczne, więc jak chodzi i czytanie/pisanie ze zrozumieniem, to zacznij od siebie.

0

Taaak "pewnie odpisał mi pewnie" i "xd" na końcu. Szkoda tych 15 sekund na czytanie tego.

1

No faktycznie, Rakitić po całym sezonie, na Mundialu wyglądał tragicznie i bardzo słabo grał.. Teraz, po krótkim okresie przygotowawczym, gra w lidze bardzo słabo i podaje tylko wszerz.. Weź ty się zastanów, co piszesz, albo nie pisz w ogóle.

1

Ty pewnie lepiej wiesz od samego Rakiticia i Valverde, czy "ledwo żyje", panie ekspercie od wszystkiego.

42

Jak zwykle nic nie wiece. Gość jest nowy, nie trenował z zespołem, bo był na zgrupowaniu i dopiero teraz wraca na bardzo, ale to bardzo ciężki mecz, bo wszyscy wiedzą jak się gra z RSSS na wyjeździe, więc Valverde go nie powołał. I na 100% rozmawiał z nim o tym, dlaczego nie ma go w kadrze i wyjaśnił mu jak wygląda sytuacja, bo tak robią profesjonalni trenerzy. Jak ktoś pisze takie wypociny i głupoty jak ty, ale że Ernesto działa mu na nerwy, to przepraszam, ale jest zwykłym laikiem, nie grał nigdy w piłkę i nie wie, jak wygląda to na topowym poziomie.

7

Ach, jak to miło wrócić do Diablo 2. ;D

0

Ty jesteś śmieszny. Mieliśmy tylko jedna porażkę w sezonie, a ten patrzy na Real.. Kompleksy niestety.

3

Jeśli nie potrafisz wyciągać wniosków, to ich nie wyciągaj. Nie wiem, czy cię oświecę, czy nie, ale to Valverde widzi jak wygląda Miranda, na treningach z pierwszym zespołem i w meczach Barcy B i lepiej potrafi ocenić, czy dany zawodnik dobrze wpasuje się do zespołu patrząc na małe doświadczenie i to, co zespół traci bez Alby.

0

Całe szczęście tego nie oglądałem, bo nie wiedziałbym, czy się śmiać czy płakać.

1

Ja będę oglądał. No również mam taką nadzieję, chociaż Martin to nie byle kto, ale jednak wydaje mi się, że Adaś z nim wygra.

0

Że co?

9

Głupszego komentarza nie można było w sumie dodać.

0

A czyli lepiej jakby w tym sezonie nie zaczął rotować.. Następny co wiecznie narzeka jak kobieta w ciąży.

0

W nogi..

8

To akurat było wtedy bardzo dobre zachowanie. Ten, kto gra(ł) w piłkę, ten wie.

0

-Materazzi
-gamoń
Wybierz jedno.

0

O nie, Neymar w opasce kapitańskiej Barcelony..

0

Podlega, ale piszesz, że "piłkarsko" jest lepszy Ronaldo, a potem wymieniasz tężyznę fizyczną i szybkość.. No przepraszam, to w takim razie od takiego Iniesty czy Xaviego, Cristiano jest również lepszy "piłkarsko". Ja uważam, że to głupota, ale każdy ma swoje zdanie.

0

Modrić jest lepszy technicznie, ma miażdżącą przewagę jeśli chodzi o wizję gry, przegląd pola, czucie tej gry tzn. wie kiedy przyspieszyć grę, a kiedy zwolnić i przytrzymać piłę. Szybkość, strzał z dystansu, tężyzn fizyczna czy gra głową to żaden argument, bo w sumie to nawet Milik wyżej wymienione cechy również posiada. No, ewentualnie strzału lepszego nie ma.

6

Ronaldo lepszy piłkarsko od Modricia? Dla mnie kompletna bzdura. Co do Messiego i Neymara się zgadzam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?