0

XDDD

0

Stary przecież Kucharczyk zarabia jakoś 100 tys miesięcznie.

1

Weź daj spokój...

1

Lepiej z Andre Gomesem? Boże skad się biora tacy ludzie?

0

"Jeśli"

46

XDDD niezły trol.

21

Więcej niż za Ville. ;D

1

Koledze zapewne chodziło o Puyola i sytuację z 2013 roku, kiedy zostały wypowiedziane słowa "Puyol będzie naszym transferem" po okienku poszukiwań środkowego obrońcy.

0

No w 12 będziemy grać. ;D

1

Jak w Międzyzdrojach to na dechy pod molo wieczorem musisz iść. ;D

7

Ja rozumiem ranek, po sobocie, ale bez przesady.

8

Oczywiście, ty wiesz lepiej od jego kolegów z szatni, czy nadaje się na kapitana czy nie. ;)

0

Czym Neymar się ośmieszył twoim zdaniem?

0

Nauczcie się nie wyciągać wniosków na gorąco.
Edit: nie tutaj

0

Bo może jest kontuzjowany?

0

Treningi. ;D

0

O Boże, lepiej w ogóle nie kibicuj, jeśli ty wszystko widzisz w ciemnych barwach.

0

Ja sprawdziłem jakoś równo o 12

2

Głupi tekst, typu moja racja jest najmojsza, a kto się nie zgadza jest głupkiem i nie zna się na piłce.

0

Ktoś może na mistrzostwach playareny jest w Wawie dzisiaj?

74

Gość w zasadzie nie schodzi poniżej pewnego poziomu, pełna klasa w każdym meczu. Do tego taki temperament kapitana, którego wszyscy szanuja, jak Atleti grało z Realem i było spięcie między nim a Ramosem to kapitan Królewskich czuł respekt przed Godinem. Świetny stoper.

1

Dobra weź. XDD Oni sami w kadrze mówią, że taki zawodnik może odpuszczać pressing, bo najlepsze co może zrobić jest wtedy, gdy ma piłkę przy nodze. I w ogóle to jakim januszem futbolu trzeba być, żeby jeszcze Messiego krytykować po tym mundialu.

4

Bo zarówno Sampaoli to parodia a nie trener, I tak samo Francja jest do pokonania.

0

Aaa no to rzeczywiście..

2

Po pierwsze to czytaj ze zrozumieniem, kogoś o profilu Xaviego. Teraz za Iniestę będzie Cou w pomocy i on ma strzał z dystansu i ostatnie podanie. My nie mamy problemu z piłkami prostopadłymi, bo do pomocy schodzi Messi i jego styl jest taki, że już zawsze będzie tak robił. My potrzebujemy kogoś od regulowania tempa gry.

1

Nie takiego pomocnika jak Eriksen potrzebujemy. Barca nie ma pomocnika o profilu Xaviego, cofniętego rozgrywającego, znaczy jest Rakitić, ale on jest zawodnikiem bardziej box to box. Najlepszymi tego typu pomocnikami, jakich potrzebujemy są Thiago, Veratti, Pjanić, kogoś o tym profilu musimy szukać.

5

XDDD Kocham te komentarze w momencie, gdy Portugalczyk ma lepszy okres od Leo.

1

Kogo ona obchodzi.

37

Przeoczyłeś. Mniej siedź na La Rambli w trakcie meczu.

0

Haha xd wlaśnie co tam jakieś słomiane kapelusze. Najlepszy Bodżek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?