skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XDDD
0
Stary przecież Kucharczyk zarabia jakoś 100 tys miesięcznie.
1
Weź daj spokój...
1
Lepiej z Andre Gomesem? Boże skad się biora tacy ludzie?
0
"Jeśli"
46
XDDD niezły trol.
21
Więcej niż za Ville. ;D
1
Koledze zapewne chodziło o Puyola i sytuację z 2013 roku, kiedy zostały wypowiedziane słowa "Puyol będzie naszym transferem" po okienku poszukiwań środkowego obrońcy.
0
No w 12 będziemy grać. ;D
1
Jak w Międzyzdrojach to na dechy pod molo wieczorem musisz iść. ;D
7
Ja rozumiem ranek, po sobocie, ale bez przesady.
8
Oczywiście, ty wiesz lepiej od jego kolegów z szatni, czy nadaje się na kapitana czy nie. ;)
0
Czym Neymar się ośmieszył twoim zdaniem?
0
Nauczcie się nie wyciągać wniosków na gorąco.
Edit: nie tutaj
0
Bo może jest kontuzjowany?
0
Treningi. ;D
0
O Boże, lepiej w ogóle nie kibicuj, jeśli ty wszystko widzisz w ciemnych barwach.
0
Ja sprawdziłem jakoś równo o 12
2
Głupi tekst, typu moja racja jest najmojsza, a kto się nie zgadza jest głupkiem i nie zna się na piłce.
0
Ktoś może na mistrzostwach playareny jest w Wawie dzisiaj?
74
Gość w zasadzie nie schodzi poniżej pewnego poziomu, pełna klasa w każdym meczu. Do tego taki temperament kapitana, którego wszyscy szanuja, jak Atleti grało z Realem i było spięcie między nim a Ramosem to kapitan Królewskich czuł respekt przed Godinem. Świetny stoper.
1
Dobra weź. XDD Oni sami w kadrze mówią, że taki zawodnik może odpuszczać pressing, bo najlepsze co może zrobić jest wtedy, gdy ma piłkę przy nodze. I w ogóle to jakim januszem futbolu trzeba być, żeby jeszcze Messiego krytykować po tym mundialu.
4
Bo zarówno Sampaoli to parodia a nie trener, I tak samo Francja jest do pokonania.
0
Aaa no to rzeczywiście..
2
Po pierwsze to czytaj ze zrozumieniem, kogoś o profilu Xaviego. Teraz za Iniestę będzie Cou w pomocy i on ma strzał z dystansu i ostatnie podanie. My nie mamy problemu z piłkami prostopadłymi, bo do pomocy schodzi Messi i jego styl jest taki, że już zawsze będzie tak robił. My potrzebujemy kogoś od regulowania tempa gry.
1
Nie takiego pomocnika jak Eriksen potrzebujemy. Barca nie ma pomocnika o profilu Xaviego, cofniętego rozgrywającego, znaczy jest Rakitić, ale on jest zawodnikiem bardziej box to box. Najlepszymi tego typu pomocnikami, jakich potrzebujemy są Thiago, Veratti, Pjanić, kogoś o tym profilu musimy szukać.
5
XDDD Kocham te komentarze w momencie, gdy Portugalczyk ma lepszy okres od Leo.
1
Kogo ona obchodzi.
37
Przeoczyłeś. Mniej siedź na La Rambli w trakcie meczu.
0
Haha xd wlaśnie co tam jakieś słomiane kapelusze. Najlepszy Bodżek